Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2016., 14:09   #721
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Uopće nisu problem tvoji kriteriji niti tvoja izravnost, nego što tvoji kriteriji impliciraju snobizam i oportunizam, i što se smatraš uvrijeđenom kada te se nazove snobom.
Dragi moj, mene ne može uvrijediti tamo neko, meni nebitan.

Možeš da formiraš mišljenje kako hoćeš, uopšte mi nije stalo da ga mijenjem.
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:04   #722
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Uopće nisu problem tvoji kriteriji niti tvoja izravnost, nego što tvoji kriteriji impliciraju snobizam i oportunizam, i što se smatraš uvrijeđenom kada te se nazove snobom.
a da stvar bude interesantnija ja je čak nisam niti prozvao "snobom", barem ne doslovno...a druga stvar, njen mentalni sklop ne razumije zašto je problem ako bi netko odbio osobu kao potnecionalnog partnera koji je recimo diplomirani inženjer strojarstva, zgodan, šarmantan, elokventan, kulturan pa čak i materijalno odlično situiran...ali igrom slučaja radi kao vodoinstalater i u tom poslu se afirmirao i mlati vrhunsku lovu, za razliku od nekog tko je završio filozofski fakultet i radi u podrumu knjižnice kao "uvezivač knjiga" za 3962kn plus prijevoz, ispija pivu u bircu dok prati prijenos nogometne utakmice trećeligaša NK Babina Greda i NK Šućurac...to je bit cijele priče...


i pazi točku na i, ona misli da smo mi uvrijeđeni i ljuti zbog njenog izbora :LOL:


meni je samo drago što nisam obmanut od jedne takve pa da sam na istu ili sličnu gubio vrijeme...
reficuL is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:10   #723
Quote:
reficuL kaže: Pogledaj post
a da stvar bude interesantnija ja je čak nisam niti prozvao "snobom", barem ne doslovno...a druga stvar, njen mentalni sklop ne razumije zašto je problem ako bi netko odbio osobu kao potnecionalnog partnera koji je recimo diplomirani inženjer strojarstva, zgodan, šarmantan, elokventan, kulturan pa čak i materijalno odlično situiran...ali igrom slučaja radi kao vodoinstalater i u tom poslu se afirmirao i mlati vrhunsku lovu, za razliku od nekog tko je završio filozofski fakultet i radi u podrumu knjižnice kao "uvezivač knjiga" za 3962kn plus prijevoz, ispija pivu u bircu dok prati prijenos nogometne utakmice trećeligaša NK Babina Greda i NK Šućurac...to je bit cijele priče...
Ovo me podsjeca na forumske price 'e, al Bill Gates nije imao diplomu' ili pricanje o vrhunskim zaradama automehanicara i slicnih. Koliko takvih u drustvu ima? Ne kazem da ekipa s faksom ima neke urnebesne zarada u HR, al prodavanje price o nekakvim iznimkama ti barem u HR - ne drze vodu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:18   #724
...što fali snobizmu kao takvom?
zašto bi itko trebao imati probleme sa tuđim izborom,tuđim ''listama'' i preferecijama...?
odmah se sjetim teme gdje sam jasno o dan, pri punoj svijesti-navela da me ne zanimaju tipovi koji nemaju krov nad glavom...zaboli me zašto,kako i što je tome prethodilo..
jednostavno-nisu mi na listi poželjnih
pa me ekipa drvljem i kamenjem...i to forumski dušebrižnici koji su se našli uvrijeđenima..
onak,čemu to...?
pa ne bih niti ja ludjela za vodoinstalaterom...jbg.znam kakav je to tip posla,bez obzira na dužan respect i zanimanju i onome tko ga upražnjava...novac nebitan....no ako je čovjek to htio, to radi s guštom,pozitiva je i još dobro zarađuje, ma super))
ali nekako što phiber kaže-to je 0,01% vjerovatnost..
pa nismo u Almodovarovim filmovima......*rolleyes*
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:22   #725
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...što fali snobizmu kao takvom?
zašto bi itko trebao imati probleme sa tuđim izborom,tuđim ''listama'' i preferecijama...
Što fali rasizmu, homofobiji, fašizmu, komunizmu etc?
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:23   #726
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post

Nerealno jest, ako to sve traži od vršnjaka
Ovo sam previdio ipak, priznajem.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post

Kuzim, al ako ona nema problema s nalazenjem ili dobro zna da ce se namuciti, ne vidim nikakav problem. Naposlijetku, tako je bilo i meni.
Pa nije problem al mislim da je lakse trazit puno kad su prioriteti realno postavljeni (tj. idealni ce prije ili kasnije ogranicit na realno), ne moraju kriteriji biti nisko, da ne bi zabune bilo.

Sto se tebe tice, po upisima mi djelujes realna osoba pa pretpostavljam da si ti svoje prioritete postavio realnije ajmo rec. Mozda visoko al realno. To je super.
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:24   #727
huh,blort?
snobizam nije zakonski kažnjiv,ne ide protiv bilo kakvog aspekta genderiranja,nacionalnih osnova ili seksualnih opredjeljenja...!!! niti šteti ikome...ne vjerujem da ne znaš razliku??
ili te buni ono -izam...?
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:26   #728
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
huh?
snobizam nije zakonski kažnjiv niti šteti ikome...ne vjerujem da ne znaš razliku??
ili te buni ono -izam...?
Šteti mnogima, a prije svega snobovima, jer svaka glupost je štetna.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:27   #729
štetna ali nepodložna sankcijama, ponavljam...
šteti li Trumpu to što ima više para od tebe...?
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:30   #730
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
štetna ali nepodložna sankcijama, ponavljam...
šteti li Trumpu to što ima više para od tebe...?
Kakve ima veze da li je nešto podložno sankcijama.
Nije ni religioznost podložna sankcijama, a o štetnosti i gluposti iste je bespredmentno raspravljati.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:35   #731
upravo si potvrdio i moj stav:=)

(ono što si ti naveo je itekako podložno sankcijama,protuljudski je i tiče se generalno mase,ne pojedinca i kao takvo ne može se uspoređivati sa osobnim opredjeljenjem osobe ,konkretno-bivanje ''snobom'')...no nebitno
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:36   #732
Ja sam baš onako naštetila čovječanstvu , jer nisam zainteresovana za ljubovanjei suživot sa-već više puta pominjanima

A ako brineš da sebi štetim,hvala, al nemoj molim te.
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:38   #733
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
upravo si potvrdio i moj stav:=)

(ono što si ti naveo je itekako podložno sankcijama,protuljudski je i tiče se generalno mase,ne pojedinca i kao takvo ne može se uspoređivati sa baznim opredjeljenjem ,konkretno-pojmu ''snob'')...no nebitno
Može jer se jednako temelje na gluposti i ograničenosti.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:38   #734
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post


Kuzim, al ako ona nema problema s nalazenjem ili dobro zna da ce se namuciti, ne vidim nikakav problem. Naposlijetku, tako je bilo i meni.
Pa žena i nariče, jer ima problem s nalaženjem. , pa onda slijedi par uputa, pa par uvrijeđenih koji se u uputama ne pronalaze, pa strana koja upućuje se malo brani, bacaka, pa padne par udaraca ispod pojasa na osobnoj razini. I tak, eto nas na 30 i nekoj strani, ostavivši autoricu u dalekoj izmaglici isparavanja iz tipkovnice

Sori za of.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:39   #735
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...što fali snobizmu kao takvom?
zašto bi itko trebao imati probleme sa tuđim izborom,tuđim ''listama'' i preferecijama...?
odmah se sjetim teme gdje sam jasno o dan, pri punoj svijesti-navela da me ne zanimaju tipovi koji nemaju krov nad glavom...zaboli me zašto,kako i što je tome prethodilo..
jednostavno-nisu mi na listi poželjnih
pa me ekipa drvljem i kamenjem...i to forumski dušebrižnici koji su se našli uvrijeđenima..
onak,čemu to...?
pa ne bih niti ja ludjela za vodoinstalaterom...jbg.znam kakav je to tip posla,bez obzira na dužan respect i zanimanju i onome tko ga upražnjava...novac nebitan....no ako je čovjek to htio, to radi s guštom,pozitiva je i još dobro zarađuje, ma super))
ali nekako što phiber kaže-to je 0,01% vjerovatnost..
pa nismo u Almodovarovim filmovima......*rolleyes*
Zaboli te zasto? Interesantno. Evo i mene zaboli za tvoje kriterije.

Interesantno je kako ti majice zamjenjujes teze,izvrces stvari i objasnjavas samo parcijalno. Ja se dobro sjecam te rasprave doslovno svako slovo.
Naime ti si u trenutku dok si zivjela (ili jos zivis ne znam..) kod roditelja navodila kriterij za partnera da treba imati vlastiti krov nad glavom.
Nisi autenticna priznaj to jednostavno i nije problem,trazis nesto sto ni sama ne mozes ponuditi. To je nevjerojatno koje vi zene kriterije navodite pa onda muskarcima prigovarate jer imaju nekakve kriterije.
Opet ponavljam legitimno je i sa tvoje strane skroz opravdano zivjeti kod roditelja (dijete etc..) ali ipak budimo donekle karakterni pa od potencijalnih partnera trazimo isto ono sto mozemo ponuditi.
Ekipa te nije napala vec samo komentirala tvoju osobnu situaciju,bitna je razlika.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:43   #736
..ako je to issue, odselila sam u svoj vlastiti stan)
i tražim što sam i navela na toj temi...hnjeeeee

važi,nisam autentična, ali sam dobro skućena i trenutno me zasvrbi za ''ekipu'' čije je mišljenje njihovo osobno i kao takvo, nebitno u mom slučaju

i moje je pravo tražiti što god želim, pa bila gola i bosa,majketimile,tko mi šta tu može?
ćil men,ćil
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:46   #737
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
..ako je to issue, odselila sam u svoj vlastiti stan)
i tražim što sam i navela na toj temi...hnjeeeee

važi,nisam autentična, ali sam dobro skućena i trenutno me zasvrbi za ''ekipu'' čije je mišljenje njihovo osobno i kao takvo, nebitno u mom slučaju
Pa mene boli kuki za tvoje razmisljanje takodjer.
Super za tebe ali samo sam naveo kao primjer meni recimo takvo tvoje razmisljanje ne odgovara jeb..previse ide u krajnosti.
Opet ponavljam drago mi je samo naprijed.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:46   #738
a sad,jbg....ne uvaljIVAJ MI SE!!
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:50   #739
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
ali nekako što phiber kaže-to je 0,01% vjerovatnost..
pa nismo u Almodovarovim filmovima......*rolleyes*
Aj sad ti meni pojasni, na osnovu koje matematike si dosla do 0.01%? Cesto se cuju fantomski postoci na forumima koji obicno nemaju veze s nicim.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Pa žena i nariče, jer ima problem s nalaženjem. ,
Zato sam i bio u startu teme napisao 'sretno s tim.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:50   #740
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...što fali snobizmu kao takvom?
zašto bi itko trebao imati probleme sa tuđim izborom,tuđim ''listama'' i preferecijama...
odmah se sjetim teme gdje sam jasno o dan, pri punoj svijesti-navela da me ne zanimaju tipovi koji nemaju krov nad glavom...zaboli me zašto,kako i što je tome prethodilo..

a jesi li u to vrijeme kada si postavila taj kriterij i ti sama mogla ponuditi isto to?!?


ako jesi, onda ti svaka čast, ali opet.......da te ne vrijeđam, možeš naslutiti što mislim o takvom načinu razmišljanja


recimo da si ti magistra farmacije, imaš svoj stan, auto, sve sređeno tip-top, šefica si neke ljekarne i imaš pristojnu plaću od recimo 12-13 tisuća kuna....elokventna, načitana, urbana, kulturna, a i prilično obdarena tijelom, stasom i ljepotom...

na nekom kulturnom događanju upoznaš lika koji te očara, savršen....zgodan, elokventan, šarmatan, vozi super auto, ima kuću na Srebrnjaku, baš si fino kliknete, ti se maltene zaljubiš na prvi pogled i još ti prođe pomisao; "udajem se za njega!!!"

i onda uslijedi hladan tuš;
ne, nije vodoinstalater!!!

lik je doktor znanosti biokemije, radi na institutu....i kaže ti, "čuj mala, zgodna si, fina, divna i krasna, ali znaš, ti si obična prodavačica lijekova u ljekarni i plafon tvoje karijere je naručivanje mjesećne potrebe lijekova za prodaju....kaj ću ja s tobom osim te nategnuti par puta onak iz fore....još da imaš doktorat, možda bih razmislio, ali ovak....aj bok..."


a ti bi sva vesela i sretna odskakutala doma sa misli u glavi; "cool, lik me odjebo jer sam mu super, ali nemam "stupanj" obrazovanja kao on...pederčina jedna površna i umišljena, ja ovak super cura, a on me maltene tražio INDEX na uvid....svinja muška..." :LOL:


eeee, ekipa, znate kaj.....za mene je ova tema EOD jer mi se gadi kada vidim kakvim smo društvom okruženi...i danas sutra će takvi imati djecu i odgajati ih;

"kčeri draga, pičke daj samo onima koji imaju isti ili viši stupanj školske spreme no ti....nipošto ne pristaj na manje od toga...i neka te boli briga tko što misli o tome, ti samo teraj po svom...vjeruj miisplatiti će ti se, vidiš kako je i tvoja mama pičke dala tati dipl. ingu....istina, prije je bio vodoinstalater, no pičke sam mu dala tek nakon što je završio fakultet..."


ma fuj...e fakat mi se gadite....


EOD
reficuL is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger