Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 15:23   #6941
- Kad bi nam građani dali povjerenje mi bi u ovom trenutku za petnaest posto bili bolja Vlada. Oni su preko Agrokora željeli nešto ušićariti za sebe i svoje partnere - tvrdi član Predsjedništva SDP-a.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/uziv...-lista-1228368 - www.vecernji.hr


Samo 15% bolji? Pa to ne pokriva niti troškove samih izbora a kamoli gubitak vremena i cijeli cirkus koji dolazi s novom vladom, većinom.
agentRico is offline  
Old 23.02.2018., 15:23   #6942
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Zašto? Pa jedno sa drugim nema baš nikakve veze. Možeš biti i nerazvijen i povlačiti sredstva, u tome i jeste poanta. Kada si razvijen ih nemaš baš potrebe ni povlačiti toliko.

A i sredstva koja se povlače ne ostaju baš sva u proračunu Županije, dapače, ovisno o namjeni vjerojatno je to i manji dio koji se seli u porezne prihode koji ostaju tamo.

Nema tu nikakve logičke kolizije.
Nije upitno u smislu logičke kolizije niti u smislu vjerodostojnosti podataka i izjava (mislim, jest, "puno su povukli" nije neka teza; ali sigurno neću to provjeravati. )

Nego upitno u smislu neke težine argumenta, u smislu suvislosti te samohvale.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 23.02.2018., 15:38   #6943
Bero odličan!Najavljuje opoziv vlade.
nexst is offline  
Old 23.02.2018., 16:00   #6944
Da je HDZ mogao postaviti svojeg čovjeka na mjesto SDP-a, boljeg od Bere ne bi našao. Razlika između njega i Karamarka je samo u tome što Bero ipak barata sa nekoliko fraza više, i vjerojatno zna zbrajati do deset.
ecobarbarus is offline  
Old 23.02.2018., 16:16   #6945
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Da je HDZ mogao postaviti svojeg čovjeka na mjesto SDP-a, boljeg od Bere ne bi našao. Razlika između njega i Karamarka je samo u tome što Bero ipak barata sa nekoliko fraza više, i vjerojatno zna zbrajati do deset.
Zajedničko im je samo što su mutavi.
Karamarko ima ipak daleko širi rječnik i ima mrežu suradnika u obavještajnim službama.

Bero je lišen ikakve ideologije. Običan trećerazredni aparatčik.
On uspješno uništava SDP kao što je uništio SDP Zagreba.

Karamarko je digao na noge HDZ. Čovjek je imao plan kako doći ponovno na vlasti. On je vratio ideologiju u HDZ i usput je sa svojim ljudima pokrenuo HDZu sklone medije. Plenković profitira od terenskog rada dvojca Karamarko-Brkić.
DJTcro is offline  
Old 23.02.2018., 17:02   #6946
Meni nije jasno zašto ste se okomili na Beru.Mlad je i za desetak godina će stasati.Predlažem da svi pogledaju na yubitu kakav je klaun bio Milanović kad je preuzeo stranku i kako ga je Sanader pepao 2007......Bero će vam se učiniti kao David Cameron.
nexst is offline  
Old 23.02.2018., 17:16   #6947
Quote:
nexst kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto ste se okomili na Beru.Mlad je i za desetak godina će stasati.Predlažem da svi pogledaju na yubitu kakav je klaun bio Milanović kad je preuzeo stranku i kako ga je Sanader pepao 2007......Bero će vam se učiniti kao David Cameron.
Je, je. Mlad je Bero. Na pragu 40te. Od 18te godine je u politici.
10 godina je već u Saboru.
DJTcro is offline  
Old 23.02.2018., 18:15   #6948
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Je, je, reformirani HDZ...
Znaš li da smo tu priču već puno puta čuli?
Ovo je otprilike HDZ 6.0!

Zašto su bila ta previranja u tom reformiranom HDZ-u? Jedan se riješio konkurenta i sad je taj jedan reformator?


-Stipe
Nadam se da će verzija 6.22 biti posljednja, a da ćemo poslije nje širom otvoriti prozore, defenestrirati govna i napokon izluftati ovu štalu...

Quote:
Aerospace kaže: Pogledaj post
Ja ga poznajem, ja sam iz Siska. Zašto?
Možda Kiki nije svojedobno bila zadovoljna isporučenim piratskim softverom?

Mislim da bih ga i ja istero, što zbog njega, što zbog hadezeove dalekostidnice u čije je ime došao.

Apropo teme, povremeno dođem u Sisak i grad je totalna koma. Šetnica mi je totalno besmislena, premda je nekada tamo bio Korzo di su mladi besposleno šetali, ali to su bila druga vremena.

Minijaturni kružni tokovi su prometni zločin, da ne spominjem da zbog nekakvog ipsilona ubačenog na mjestu raskrižja nisam mogao iz smjera ZG ući u ulicu u koju sam trebao, nego sam morao izvoditi bijesne gliste zbog zaigranih općinara koji pičkaju pare na totalne gluposti.

Meni se Kiki svidjela u nastupima, ali u posljednjih pet godina nisam vidio nikakve naznake bilo kakvog oporavka Siska, tako da sam skeptičan.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 23.02.2018., 18:20   #6949
Kako su u starim filmovima prikazivali : "bombasi i komunisti naprijed u proboj" i nitko ne zastajkuje, svi idu.
Ovi danasnji SDPovci ne usude se nista. Jad i cemer od karijerista i kalkulanata. Ni ne zasluzuju bolje nego da nestanu u bespucima povjesne zbiljnosti kako je volio reci njima omiljeni FT.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 23.02.2018., 18:45   #6950
Ok, ne valja ni KIB.

Next
mirjam is offline  
Old 24.02.2018., 13:23   #6951
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Je, je. Mlad je Bero. Na pragu 40te. Od 18te godine je u politici.
10 godina je već u Saboru.
Dobro nije baš u dvadesetima ali neki jednostavno trebaju malo više vremena da stasaju.
nexst is offline  
Old 24.02.2018., 13:25   #6952
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Kako su u starim filmovima prikazivali : "bombasi i komunisti naprijed u proboj" i nitko ne zastajkuje, svi idu.
Šta kažeš *svi idu*.Nevjerojatno kako su ti u *filmovima* bili hrabri.
nexst is offline  
Old 24.02.2018., 15:36   #6953
Quote:
agentRico kaže: Pogledaj post
- Kad bi nam građani dali povjerenje mi bi u ovom trenutku za petnaest posto bili bolja Vlada. Oni su preko Agrokora željeli nešto ušićariti za sebe i svoje partnere - tvrdi član Predsjedništva SDP-a.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/uziv...-lista-1228368 - www.vecernji.hr


Samo 15% bolji? Pa to ne pokriva niti troškove samih izbora a kamoli gubitak vremena i cijeli cirkus koji dolazi s novom vladom, većinom.
Kakvi su ovo kraljevi
Ej, zamisli, čitavih 15%
Vidi se da im je fizičar predsjednik
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Old 24.02.2018., 16:49   #6954
Drugovi i drugarice, sjajno, sjajno!

Fantastično, briljirate!


Ovo su vam puleni, uzorni rukovodeći kadar, najbolje sto vam stranka ima.
Kako bi Danilo Bata rekao, Die Beste, Die Beste!
Al' oni su drukčiji

EDIT
Stavite Komadinu, tog vjesnika budućnosti u anketu, da imam za koga glasat
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Old 25.02.2018., 18:03   #6955
Quote:
nexst kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno zašto ste se okomili na Beru.Mlad je i za desetak godina će stasati.Predlažem da svi pogledaju na yubitu kakav je klaun bio Milanović kad je preuzeo stranku i kako ga je Sanader pepao 2007......Bero će vam se učiniti kao David Cameron.


On je SDP-u nešto kao zalog za budućnost?
Ab Aeterno is offline  
Old 26.02.2018., 10:29   #6956
Evo gosn.Autokazetofon će kaže on preuzeti posao vođe oporbe ako nitko drugi neće i ide rušiti Vladu.
Valjda će biti na izglasavanju
KatarinaRi is offline  
Old 26.02.2018., 14:02   #6957
Most dao košaricu SDP-u: http://www.seebiz.eu/panenic-sa-sdp-...lic/ar-171515/

Quote:
SDP nije kvalitetan partner
analitikos is offline  
Old 26.02.2018., 14:26   #6958
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
A ako tko zna oni znaju jer su dva puta birali kvalitetnijeg
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 26.02.2018., 14:33   #6959
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
A ako tko zna oni znaju jer su dva puta birali kvalitetnijeg
Most je pogriješio. Bero je odličan. Sad samo čekamo da se SDP-ovci opet počnu baviti svjetonazorom.
analitikos is offline  
Old 26.02.2018., 14:56   #6960
Kaže Panenić
Quote:
Trebala bi odstupiti, ali SDP i Živi zid uz svoj trenutni položaj nisu kvalitetni partneri uz koje bi Most mogao pokrenuti pitanje opoziva, rekao je za Studio 4 HRT-a.
što znači da most neće tražit smjenu Daličke jer ne može skupit dovoljno potpisa.

O kvaliteti svih nabrojanih dalo bi se raspravljat ali da most ima pravo docirat tko je kvalitetan nakon dvije kvalitetne suradnje sa HDZ-om je ipak davanje sebi prevelike važnosti.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.