Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2007., 00:56   #1
Imamo duhove u stanu

Ovako - doselili smo se u stari stan prije kojih mjesec dana za nevjerojatno nisku cijenu. Zgrada je iz 17.st.

Od kada smo doslli pocela je sprdnja da imamo duhove u kuci a onda su se pocele desavati cudne stvari.

Kablovi iz lopova za kompjutor jedno jutro bili su svi iskopcani. Od nas 3oje nitko ih nije dirao.

Optički miš reagira i svjetli kada je kompjuter ugašen (osjetljiv na dodir)

Zatvoreni prozori ujutro su otvoreni. (100% čvrsto zatvoreni)

Najčudnija stvar koja se dešava je da se odjednom stvori strani miris, prostorije brzo mijenjaju miris npr. odem na wc i hodnik neobjašnjivo miriši, izadjem iz njega, ko da niceg nije bilo. Sobe isto. (susjedi ne peku ništa niti ikako mogu doći mirisi od nekuda).

O snovima dok smo došli tu, bolje ne pisati.

Molim da netko normalno odgovori, ako se želite sprdati radite to na drugom mjestu.

Pozdrav,
dr.karamela
dr.karamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:07   #2
a gdje je stan? sumnjam da je u Zagrebu...

to što ti optički miš svijetli i reagira kad je PC ugašen je normalna pojava (neznam točno kako i zašto, ne vidi se često). za ovo drugo ne znam sto bi moglo biti, ali nisam sklon duhovima. zato te i pitam gdje je zgrada. moguće je da vas netko zajebava s nekretninom.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:11   #3
Da mozda netko od vas 3 ne pravi mali podvale iz šprdnje?
Jer ako ste počeli takve priče,možda je nekom došlo u glavu da se malo zaje**va s vama.....
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:15   #4
posalji ih k meni ima mjesta
xtcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:25   #5
zgrada je na britancu u zagrebu. nitko od nas se ne podjebava medjusobno jer onda ne bi ovo pisao na forum ustvari, bilo bi mi bas drago da je netko od nas, ali nazalost sa 100postotnom sigurnosti znam da nije.

ovi mirisi su najčudniji.
dr.karamela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:25   #6
Quote:
dr.karamela kaže: Pogledaj post
Ovako - doselili smo se u stari stan prije kojih mjesec dana za nevjerojatno nisku cijenu. Zgrada je iz 17.st.

Od kada smo doslli pocela je sprdnja da imamo duhove u kuci a onda su se pocele desavati cudne stvari.

Kablovi iz lopova za kompjutor jedno jutro bili su svi iskopcani. Od nas 3oje nitko ih nije dirao.

Optički miš reagira i svjetli kada je kompjuter ugašen (osjetljiv na dodir)

Zatvoreni prozori ujutro su otvoreni. (100% čvrsto zatvoreni)

Najčudnija stvar koja se dešava je da se odjednom stvori strani miris, prostorije brzo mijenjaju miris npr. odem na wc i hodnik neobjašnjivo miriši, izadjem iz njega, ko da niceg nije bilo. Sobe isto. (susjedi ne peku ništa niti ikako mogu doći mirisi od nekuda).

O snovima dok smo došli tu, bolje ne pisati.

Molim da netko normalno odgovori, ako se želite sprdati radite to na drugom mjestu.

Pozdrav,
dr.karamela
O..o..o..sje...tiš mi...ris???? OMG
Hm, ako ovo nije nekakva INTERNA zezancija, rado ću ti odgovoriti da sam i ja osjetila mirise u prostoriji i to miris kolonjske vode koju je koristila pokojna osoba. Ajme...
Sad ću početi umišljati da osjetim mirise i kad ih nema
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:27   #7
Quote:
dr.karamela kaže: Pogledaj post
Ovako - doselili smo se u stari stan prije kojih mjesec dana za nevjerojatno nisku cijenu. Zgrada je iz 17.st.

Od kada smo doslli pocela je sprdnja da imamo duhove u kuci a onda su se pocele desavati cudne stvari.

Kablovi iz lopova za kompjutor jedno jutro bili su svi iskopcani. Od nas 3oje nitko ih nije dirao.

Optički miš reagira i svjetli kada je kompjuter ugašen (osjetljiv na dodir)

Zatvoreni prozori ujutro su otvoreni. (100% čvrsto zatvoreni)

Najčudnija stvar koja se dešava je da se odjednom stvori strani miris, prostorije brzo mijenjaju miris npr. odem na wc i hodnik neobjašnjivo miriši, izadjem iz njega, ko da niceg nije bilo. Sobe isto. (susjedi ne peku ništa niti ikako mogu doći mirisi od nekuda).

O snovima dok smo došli tu, bolje ne pisati.

Molim da netko normalno odgovori, ako se želite sprdati radite to na drugom mjestu.

Pozdrav,
dr.karamela
BJEŽI, BJEŽI ODATLE!!!!!
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:34   #8
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
BJEŽI, BJEŽI ODATLE!!!!!

ali ja se samo želim igrati
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:30   #9
Quote:
dr.karamela kaže: Pogledaj post
Ovako - doselili smo se u stari stan prije kojih mjesec dana za nevjerojatno nisku cijenu. Zgrada je iz 17.st.

Od kada smo doslli pocela je sprdnja da imamo duhove u kuci a onda su se pocele desavati cudne stvari.

Kablovi iz lopova za kompjutor jedno jutro bili su svi iskopcani. Od nas 3oje nitko ih nije dirao.

Optički miš reagira i svjetli kada je kompjuter ugašen (osjetljiv na dodir)

Zatvoreni prozori ujutro su otvoreni. (100% čvrsto zatvoreni)

Najčudnija stvar koja se dešava je da se odjednom stvori strani miris, prostorije brzo mijenjaju miris npr. odem na wc i hodnik neobjašnjivo miriši, izadjem iz njega, ko da niceg nije bilo. Sobe isto. (susjedi ne peku ništa niti ikako mogu doći mirisi od nekuda).

O snovima dok smo došli tu, bolje ne pisati.

Molim da netko normalno odgovori, ako se želite sprdati radite to na drugom mjestu.

Pozdrav,
dr.karamela
Mislim da je očito da je neka duša još uvijek previše vezana uz to mjesto. Što znaš o prošlosti te kuće?
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:33   #10
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Sad ću početi umišljati da osjetim mirise i kad ih nema

zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:36   #11
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
BJEŽI, BJEŽI ODATLE!!!!!
Što su mirisi simtomatični kad su u pitanju zalutale duše ili samo ne voliš miris kolonjske!

Iskreno ovo s prozorima je vrlo čudno, ako nije u pitanju zajebancija nekoga od njih tri onda je spooky!

@dr. Karamela
Tko još ima ključeve od stana...izuzev vas trojce, možda se etko izvana sprda!
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:49   #12
Quote:
zoser kaže: Pogledaj post
Što su mirisi simtomatični kad su u pitanju zalutale duše ili samo ne voliš miris kolonjske!
Nekoliko puta osjetila sam miris tatinog odjela (stalno je nosio isto ) i kolonjske vode koju je koristio. Uskoro će biti 14 godina kako je umro, a kad je umro, imao je 50 godina i koristio je one "starinske" kolonjske kakvih danas baš ni nema. Dakle, to je bio baš "njegov" prepoznatljiv miris. I moja mama je osjetila taj miris. Otprilike je to bilo tako da sjedim u dnevnom boravku i samo odjednom se u prostoriji osjeti taj miris. To traje nekoliko trenutaka (dovoljno da ti ne bude svejedno i da ga ne ignoririraš) i onda nestane....
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 10:50   #13
Quote:
dr.karamela kaže: Pogledaj post
Ovako - doselili smo se u stari stan prije kojih mjesec dana za nevjerojatno nisku cijenu. Zgrada je iz 17.st.
...
Iz 17. stoljeća???
__________________
I'm just preparing my impromptu remarks.
ice41000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 11:22   #14
nisam znao da na britancu ima tako starih zgrada koje su još "u pogonu". svaka čast. mada ne bih volio stanovati u takvoj. zagreb očekuje snažni potres, pa mi nije do toga da me spljošti katna ploča.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 13:45   #15
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Nekoliko puta osjetila sam miris tatinog odjela (stalno je nosio isto ) i kolonjske vode koju je koristio. Uskoro će biti 14 godina kako je umro, a kad je umro, imao je 50 godina i koristio je one "starinske" kolonjske kakvih danas baš ni nema. Dakle, to je bio baš "njegov" prepoznatljiv miris. I moja mama je osjetila taj miris. Otprilike je to bilo tako da sjedim u dnevnom boravku i samo odjednom se u prostoriji osjeti taj miris. To traje nekoliko trenutaka (dovoljno da ti ne bude svejedno i da ga ne ignoririraš) i onda nestane....
pokojnici se obično zadržavaju u prizemnim sverama iz više razloga.jedan od njih može biti da ja tvoj tata onako materijalistički tip pa se nakom smrti nije mogao odvojiti od nekih svojih ajmo to reći postignuća.jedan razlog može biti i taj da im bližnje osobe na daju da idu a da toga nisu ni svjesni, naprosto ih ne otpuštaju pa ovi sjećaju potrebu da budu u blizini. pretpostavljam da u ovom slučaju bi to mogla biti tvoja mama. u svakom slučaju je važno da ih bližnje osobe otpuste onako čisto iz srca pa makar to bilo i nakon 14 godina.
a šta se tiće posta dr.karamele ako se stvarno radi o duhu, da ga zamole da ih ostavi na miru ili da ga upute da ide tamo gdje bi trebao ići nakon smrti.tko zna možda mu pomognu da ne luta, ako je pametan i ako nije zločest možda vas posluša.
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 13:51   #16
ta tematika uvjek je aktualna, iako osobno ne vjerujem u postojanje duhova u gotovo svakom trećem starom selu u Baniji ima osoba koja ih doziva za cjelo selo i onda kruže priće. Kao čvrsti nevjernik i ismijavatelj te tematike bio sam pozvan od poznatih mi ljudi (čak dalja rodbinska veza iliti isto prezime) da prisustvujem jednoj takvoj seansi gdje se drveni stol bez vijaka i čavli sam diže u zrak i okreće i hrpu drugih stvari koje je cijelo selo vidjelo iako s tim nemaju veze. Kako sam tada bio nešto mlađi i u strahu da je sve to istina nisam došao gledati to, kratko rečeno usro sam se. I danas nevjerujem i tako če i ostati dok se osobno ne uvjerim u to, ma da mogu biti prisutan na toj seansi kad god poželim. Otiči tamo i vidjeti to ili ne pitanje je sad?

Što se razgovora tiće na relaciji seljaci-duhovi, uvijek govore kako su vezani uz skroz obične stvari kao kako je neko, jel mu dobro, jel mu žao, sječa li se..., šta radi, vidi li koga, loš život u selu al bit će bolje, misli li na njih...bla bla...
Uvijek sam si grunto da bi ja imao bolja pitanja da je sve to istina al eto, kao što rekoh ne vjerujem ili se ne usudim ili ono što si nekad gruntam da to vide samo oni koj u to vjeruju....
GoRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 13:52   #17
Oni su tu među vama, samo ih ne možeš vidjeti...
100% potvrđeno da duhovi postoje (sam sam imao iskustvo).
Ne trebaš se bojati, oni se znaju zadržavati u našoj realnosti neko vrijeme, pa odu... ili ne...
U svakom slučaju, nisam siguran je li oni nas vide ili ne
J.G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 13:54   #18
šta fali duhovima? da ih bar ja imam u stanu.. ponekad mi fali sitnih pizdarija. za ozbiljnije stvari ionako nisu sposobni
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 13:57   #19
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
pokojnici se obično zadržavaju u prizemnim sverama iz više razloga.jedan od njih može biti da ja tvoj tata onako materijalistički tip pa se nakom smrti nije mogao odvojiti od nekih svojih ajmo to reći postignuća.jedan razlog može biti i taj da im bližnje osobe na daju da idu a da toga nisu ni svjesni, naprosto ih ne otpuštaju pa ovi sjećaju potrebu da budu u blizini. pretpostavljam da u ovom slučaju bi to mogla biti tvoja mama. u svakom slučaju je važno da ih bližnje osobe otpuste onako čisto iz srca pa makar to bilo i nakon 14 godina.
a šta se tiće posta dr.karamele ako se stvarno radi o duhu, da ga zamole da ih ostavi na miru ili da ga upute da ide tamo gdje bi trebao ići nakon smrti.tko zna možda mu pomognu da ne luta, ako je pametan i ako nije zločest možda vas posluša.
Hvala, Shakti. Ima smisla to što si rekla, mada on nije bio materijalistički tip...Ovo s otpuštanjem ima više smisla.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 14:03   #20
Quote:
GoRi kaže: Pogledaj post
ta tematika uvjek je aktualna, iako osobno ne vjerujem u postojanje duhova u gotovo svakom trećem starom selu u Baniji ima osoba koja ih doziva za cjelo selo i onda kruže priće. Kao čvrsti nevjernik i ismijavatelj te tematike bio sam pozvan od poznatih mi ljudi (čak dalja rodbinska veza iliti isto prezime) da prisustvujem jednoj takvoj seansi gdje se drveni stol bez vijaka i čavli sam diže u zrak i okreće i hrpu drugih stvari koje je cijelo selo vidjelo iako s tim nemaju veze. Kako sam tada bio nešto mlađi i u strahu da je sve to istina nisam došao gledati to, kratko rečeno usro sam se. I danas nevjerujem i tako če i ostati dok se osobno ne uvjerim u to, ma da mogu biti prisutan na toj seansi kad god poželim. Otiči tamo i vidjeti to ili ne pitanje je sad?

Što se razgovora tiće na relaciji seljaci-duhovi, uvijek govore kako su vezani uz skroz obične stvari kao kako je neko, jel mu dobro, jel mu žao, sječa li se..., šta radi, vidi li koga, loš život u selu al bit će bolje, misli li na njih...bla bla...
Uvijek sam si grunto da bi ja imao bolja pitanja da je sve to istina al eto, kao što rekoh ne vjerujem ili se ne usudim ili ono što si nekad gruntam da to vide samo oni koj u to vjeruju....
Mislim da je glupo to prizivanje duhova. I smiješno. Djetinjasto. Ali shvati da ima ljudi koji imaju "bliski susret" s duhovima bez prethodne najave. Dakle, na stranu bapske senzacije prizivanja duhova u nekakvoj banskoj selendri s ciljem postizanja nekakve seoske slave ili što ti ja znam čega sve ne. Ponekad se radi o tome da duh dođe bez tih senzacionalističkih sranja. Dođe i ode, a ti nakon toga ostaneš zbunjen i uplašen
diki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.