Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2006., 23:48   #1
Stres ili šta? Imam grdih problema...

u zadnje vrijeme mi se često zivot zgadi,jednostavno ponekad nemam volje za život.Nije da sam nesretan u zivotu,imam roditelje koji me razumiju i stvarno su dobri,počeo sam raditi prije 3 tjedna i tak....Imam 19 god.
Imam par problema. Prvo,imao sam jedan jedini spolni odnos sa curom.I taj nije presao najbolje.Naime,tijekom dodirivanja i svega ostalog sam imao erekciju,a kada je trebalo "na posao",jednostavno,erekcija je nestala.Ja neznam,valjda sam bi prenapet ili tak nesto...drugi put je bilo vec bolje,imao sam erekciju,no dosta kratko...to je bio neki "polu-spolno odnos".Pitanje,zasto mi se to dogodilo?Sad se jednostavno pribojavam da će mi se to opet dogoditi kod sljedeceg odnosa...
Drugo,sto me vec muci duze vrijeme i stvarno neznam koji je problem...naime,kad idem mokriti,ako je netko u blizini,ja jednostavno ne mogu.Neznam,moze biti bilo tko,prijatelji ili netko strani,ali ja nemogu mokriti...zbog toga cesto znam otici iz birca ili diskoteke van pomokriti se....ako je guzva u WC-u,...jedino ako sam pod utjecajem alkohola,onda je sve u redu onda nemam nikakvih problema....često me ti problemi ubijaju u mozak i ja nemam pojma koji je uzrok...
MOLIM VAS,dali mi tko moze pomoci i probati objasniti uzrok tim problemima???
Ne pušim,popiti znam jedino vikendom,ono kad idem van sa drustvom,komukativan sam,ne sramim se ničega,mogu pricati sa bilo kime...nisam neki zatvoreni tip osobe...
melkiot is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2006., 22:30   #2
i meni je bed pišat pred nekim, nije to ništa strašno, mislim da vojni rok rješava većinu tih sramežljivosti..
pred curom ti fali samopoštovanja i hrabrosti, i to je normalno, mlad si, sjest će to na svoje mjesto. polako, imaš samo 19 godina, još je život pred tobom.. popričaj s doktorom opće prakse malo o tome, da vidiš šta će on reći..
Ivan M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 08:27   #3
Tvoj problem je taj što valjda stalno razmišljaš o tom pa kad dođe ključni trenutak-zakažeš. Trebao bi se malo opustiti i prestati o tome(sex) razmišljati i sve će ići svojim tokom.Primjer ti je par koji žarko želi imati potomstvo,pa se trude,pa ovo ,pa ono ali ništa.A zdravi su. Tek kad prestanu forsirati da moraju zatrudniti pod svaku cijenu onda im se to i dogodi. Ako me kužiš!
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 09:23   #4
i meni je bilo bed piskiti pred drugima, no kad sam svatila da sam si super i da me boli sta netko drugi, meni nepoznat misli o meni, sve 5! kao sto veli ivan, jos si mlad, poslozit ce ti se neke stvari...
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 18:31   #5
Quote:
Ivan M. kaže:
popričaj s doktorom opće prakse malo o tome, da vidiš šta će on reći..
doktor opće prakse???

teško da će mu pomoć, dobro je netko napisao da je to manjak samopouzdanja, vjerojatno jer još nije stekao iskustvo a pretpostavljam da svi frendovi redovito imaju odnose...

probaj se opustiti, voljeti sebe i poštivati..ako ne, razgovor sa psihologom bi preporučio...
vukovarac69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.