Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2012., 19:44   #141
Imam tamnosmeđu kosu, nikad bojanu (osim kanom preko ljeta), a htjela bih si za probu obojati kosu u tamnoljubičastu. Vidjela sam da Palette ima nekoliko nijansi, ali zbunjuju me različiti nazivi, koja od njih će se primiti na tamnu kosu, a neće se dugo zadržati na kosi?
Aira is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 22:34   #142
smeda kosa, crveni preljev

bok :-) imam kestenjasto smedu kosu, nikad farbanu ili bilo sta radeno osim sisanja i frizure.. pa malo za promjenu sam uzela Movida preljev, broj 27.. pa sam u uputama vidjela da pise "Intenzivni preljev Movida Vam garantira prirodnu boju koja traje 6-8 tjedana, vidljivog izrasta." Za oko mi je zapelo ovo "vidljivi izrast", pa se nadam da netko od vas ima iskustva s Movidom i da mi moze reci dali je taj izrast stvarno vidljiv ili se ipak ispire jednoliko? Jer sam na dosta mjesta citala da se ispire jednoliko, ali samo da budem sigurna prije nego sto krenem sa stavljanjem sveg tog na kosu. Hvala puno :-)
ftppuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2012., 22:53   #143
Quote:
ftppuk kaže: Pogledaj post
bok :-) ...)
Imaš na prethodonoj stranici.
Ukratko, meni se boja jednoliko ispirala.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2013., 19:28   #144
asdfgh, vidim da ti imas iskustva sa Movida kolorom..
ja bi htjela postići tamno tamno smeđu boju kose (moja trenutna kosa je netretirana i srednje smeđe boje) , dvoumim se dal bi mi se crna Movida onako isprala kroz 2-3 pranja pa bi dobila tamno smeđu nijansu? Vidjela sam da je br. 45 tamnosmeđa nijansa, al me brine da se ona ne posvijetli odmah za 2-3 pranja pa ću opet doć na istu nijansu svoje kose..
Imaš ideju kakvu oko tog?


I da, što je uopće Movida - color šampon ili polutrajna boja?
Koji su color šamponi uopće?? brkaju mi se svi ti proizvodi.
Preljev znam što je, tj. znam one Pallete u vrećici, nekad jako davno sam ih koristila. Jel color šampon sinonim za preljev ili

Zadnje uređivanje Good evil : 29.01.2013. at 19:35.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2013., 00:38   #145
meni jako izblijedi boja na kosi kad se farbam sa farbama polutrajnim ali ipak farbam samo izrast jer je ne zelim ostetit. da li se i vama ispire boja po duzini?
Rich girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 22:22   #146
Quote:
Good evil kaže: Pogledaj post
asdfgh, vidim da ti imas iskustva sa Movida kolorom..
ja bi htjela postići tamno tamno smeđu boju kose (moja trenutna kosa je netretirana i srednje smeđe boje) , dvoumim se dal bi mi se crna Movida onako isprala kroz 2-3 pranja pa bi dobila tamno smeđu nijansu? Vidjela sam da je br. 45 tamnosmeđa nijansa, al me brine da se ona ne posvijetli odmah za 2-3 pranja pa ću opet doć na istu nijansu svoje kose..
Imaš ideju kakvu oko tog?


I da, što je uopće Movida - color šampon ili polutrajna boja?
Koji su color šamponi uopće?? brkaju mi se svi ti proizvodi.
Preljev znam što je, tj. znam one Pallete u vrećici, nekad jako davno sam ih koristila. Jel color šampon sinonim za preljev ili
Sorry što tek sad odgovaram - mislim da ti je za početak najbolja tamnosmeđa, jer je Movida boja ton na ton (6 - 8 tjedana), a ne tipičan preljev koji se ispere za 6 - 8 pranja.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 23:42   #147
Doslovno ništa ne znam o color šamponima pa će svaka informacija dobro doći.
Imam svijetlo smeđu kosu; na suncu doduše ima onaj zlatni odsjaj, ne znam kako to točno opisati, jer imam bakreni podton, tako bar moja frizerka kaže
E sad, ja bih htjela boju karamela (nešto ovakvo, možda malo tamnije http://www.schwarzkopf.com.hr/conten...-1-280x360.jpg) pa bi bilo super ako netko ima preporuku za color šampon te boje... Ili bar za ispitani brend, pa ću ja sama pokušati naći boju.
Moon Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 22:45   #148
cure, jel ima netko plavu (farbanu) kosu, a da je stavljao crveni mahagonij color šampon? kak to izgleda?
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 18:29   #149
Quote:
ultramundane kaže: Pogledaj post
cure, jel ima netko plavu (farbanu) kosu, a da je stavljao crveni mahagonij color šampon? kak to izgleda?
Ja sam eksperimentirala nešto slično
Farbana sam plavuša i htjela sam dobiti lagani roskasti odsjaj. Pa sam miješala ovaj color šampon (tamnu trešnju): http://www.palette.schwarzkopf.com.h...280x450_11.jpg
s regeneratorom. Dobila neku boju cigle u posudici, stavila na glavu, isprala i dobila ovo:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=1846

Bila sam prezadovoljna kako mi je ispalo...ali nažalost ispralo se nakon jednog pranja
Ne znam kako bi bilo da sam stavila taj šampon bez miješanja s regeneratorom...bilo bi puno intenzivnije pretpostavljam i lagano se ispiralo, ali nisam htjela riskirat da "uništim" plavu kosu.
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 18:34   #150
dobra večer, planirala sam za halloween se prerušiti u Bowie-a pa me zanima gdje mogu kupiti crvenu boju (poželjno u spreju) za privremeno farbanje?
goddesoflove is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 12:32   #151
Ovdje imaš navijačkih boja pa tako i crvene:
https://www.facebook.com/Topstil/pho...type=3&theater
mirjanamalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 15:10   #152
Miss funk boja za kosu

Pozdrav
Ima li netko iskustva sa miss funk polutrajnom bojom za kosu? Konkretno me zanima da li se išta primi na smeđoj/tamno smeđoj kosi(sa nešto svjetlijim vrhovima)? I za koliko pranja se ispere?
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 10:18   #153
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Ima li netko iskustva sa miss funk polutrajnom bojom za kosu? Konkretno me zanima da li se išta primi na smeđoj/tamno smeđoj kosi(sa nešto svjetlijim vrhovima)? I za koliko pranja se ispere?
Na smeđu boju kao ni na sijedu se nece primiti, a ovi svijetliji vrhovi samo ovisi koliko su svijetli.
Bas sam jucer stavljala Magentu ( http://disvital.hr/trgovina/annyer/b...agenta-125-ml/ ) u kombinaciji sa regeneratorom - imam izblajhane pramenovi i drzala sam cca 3-5 minuta pa sam ispala nesto između roze i bubblegum - meni ta boja traje cca 3 pranja i zato mi je super jer ne zelim biti roza mjesec dana, taman cca 15 dana i zasitim se sve dok me opet ne opizdi neka ludost.

Ovu Magentu sam stavljala i kceri koja ima tamnoplavu kosu sa svijetlijim vrhovima i njoj bas i nije primilo tj. ovi svijetliji vrhovi su joj povukli na rozo-crvenkasto.

Inace svi ti pigmenti koji se stavljaju bez blajha ce se primit samo na vrlo svijetlu kosu.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2020., 15:48   #154
U nekim DM-ovima vidim da povlace Loreal Colorista One-Day Color Hair Spray, pa su snizene s 45 na 20 kn. Kao i isti taj proizvod ali u kremi - Loreal Colorista Hair Makeup One-Day Color, sve nijanse. Uzela sam plavi i crveni, plavi je nekako slabije pigmentiran cini mi se...

https://www.lorealparisusa.com/beaut...ta-review.aspx
Sunlover is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2021., 15:52   #155
Bok svima, zanima me ako netko od vas ima preporuku za dobar color sampon za crvenkaste nijanse kose, znaci za odrzavanje boje koliko god ide?

Nisam dosad nikad koristila color sampone, a evo frisko sam postala bakreno-crvenkasta, pa bi ju htjela odrzavati
Da li ove kvalitetnije sampone prodaju samo frizerski saloni (i ako da, imate li neki konkretan salon u Zagrebu za preporuciti?), ili su dobri i neki iz dm-a, mullera..?

Ali ne bi neki preko 200 kn, to mi je previse stvarno.. Samponi se dosta brzo trose.

Hvala unaprijed
Anul90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2022., 15:06   #156
Pozdrav, da li je koja od vas probala od Schwarzkopfa live ultra brights crvenu staviti na prirodno srednje smeđu kosu? Zanimaju me iskustva i koliko se brzo ispere

Poslano sa mog MAR-LX1A koristeći Tapatalk
ivika13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2022., 21:06   #157
Inaće se farbam u frizerskom salonu,,međutim nakon što mi se farba krene ispirati, koristim sprej za momentalno farbanje kose... LOreal magic retouch...da li je moguće da od njega ispada kosa ? U zadnje vrijeme mi dosta ispada kosa, pa ne znam da li je to od njega ?
__________________
.
Velika zemska is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2022., 22:27   #158
zapravo i je moguće, meni je od sampona za suho pranje kose se kosa značajno prorijedila (isobutane i ostalo što radi na pritisak i raspršivanje), pa sad koristim isključivo 1 proizvod za volumen (loreal prof. volumetry sprej)... možda da promijenite salon i pogledate neke koji rade s boljim bojama, čula sam da su wella prof. boje u tubi s dobrim pokrivanjem i slabim ispiranjem (smeđe)
Jens is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2022., 12:18   #159
Quote:
Jens kaže: Pogledaj post
zapravo i je moguće, meni je od sampona za suho pranje kose se kosa značajno prorijedila (isobutane i ostalo što radi na pritisak i raspršivanje), pa sad koristim isključivo 1 proizvod za volumen (loreal prof. volumetry sprej)... možda da promijenite salon i pogledate neke koji rade s boljim bojama, čula sam da su wella prof. boje u tubi s dobrim pokrivanjem i slabim ispiranjem (smeđe)
Ovaj salon gdje idem je super, i njihova farba mi paše jer mi kosa izgleda skroz prirodno... tj. boja izgleda kao da je prirodna... nema onaj umjetni štih kakav imaju neke druge farbe. Moje je pitanje dali sprejevi u obliku farbe neg utjeću na kosu.

Meni se salonska farba relativno brzo ispere, pa onda kad se ispere koristim kupovni sprej u obliku farbe... mislim to nije vj nije farba ali sa nečim prikrivam ispranu kosu... Pa da li je nekome od vas, od tog spreja pojačano ispadala kosa? Nije to sprej za suho pranje kose, nego sprej u boji...
__________________
.
Velika zemska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2023., 17:48   #160
jel ima gdje za kupiti Schwarzkopf Re-Nature ili nešto slično za mušku osobu (šampon,krema,preljev ,regenerator, bilo šta)

da nije štetno (bez amonijaka,pa i bez perkosida) ,nije mu cilj obojati kosu,već smanjiti postotak sijedih (smeđa kosa je inaće)
suz333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.