Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2011., 18:41   #1001
eh da, nisam kruhove provjeravala, sorry
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 18:49   #1002
Da opet napomenem: prezelatinirani skrob je termicki obradjeni skrob, nema nikakve zelatine.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 22:36   #1003
Konzum vikend akcija: "Budite sigurni, jedite domace i zdravo!" pokraj slike povrca. Sto, rvacki proizvodjaci ne stavljaju govna na hranu? Eserihija dolazi iz dreka, a ne iz EU!
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 18:17   #1004
jel' imate za preporucit' nesto pekarsko za gricnut' kad sam u gradu, a da nije presuho? nisam vegan, ali sam odlucila na barem nekoliko mjeseci maksimalno prorijediti mlijecne proizvode i jaja (jaja zapravo vec ne konzumiram). inace volim svjezi sir, znam si vani kupit' struklu i slicno, ali sad i svjezi sir lagano bacam van. seitan i soju ne jedem i ne zelim jesti.

nekidan sam probala one demetra kroasane s rogacem. isusatikrista kako je to grozno suho, ja sam mislila da cu krepat'. ost'o mi komad, donijela kuci, namazala pekmezom i svejedno nije pomoglo. uzas.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 18:20   #1005
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
jel' imate za preporucit' nesto pekarsko za gricnut' kad sam u gradu, a da nije presuho? nisam vegan, ali sam odlucila na barem nekoliko mjeseci maksimalno prorijediti mlijecne proizvode i jaja. inace volim svjezi sir, znam si vani kupit' struklu i slicno, ali sad i svjezi sir lagano bacam van. seitan i soju ne jedem i ne zelim jesti.

nekidan sam probala one demetra kroasane s rogacem. isusatikrista kako je to grozno suho, ja sam mislila da cu krepat'. ost'o mi komad, donijela kuci, namazala pekmezom i svejedno nije pomoglo. uzas.
ja u zagrebackim pekarama jos nisam uspjela naci nista sto je vegansko
ok, patientia je nasla kruh

kakvi su ti kroasani po pitanju sastojaka... voljna sam pojesti i vrlo gadan kroasan ako je veganski
fale mi kroasani
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 18:25   #1006
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ja u zagrebackim pekarama jos nisam uspjela naci nista sto je vegansko
ok, patientia je nasla kruh

kakvi su ti kroasani po pitanju sastojaka... voljna sam pojesti i vrlo gadan kroasan ako je veganski
fale mi kroasani
ma samo izgledaju kao kroasani (donekle), dosta su tvrdnjikavi nabijeni, dugo se zvacu i moras zalijevat'. a s punjenjem se nisu pretjerano pretrgli. lijepi su i rustikalni. kupila u bio&bio. vidjela sam samo pakiranje od dva kroasana, malo je puno za jednu osobu.

evo ovdje sastav (grozdjice umjesto secera):
http://mojbio.hr/p-2766-kroasan-demetra-2x170g.aspx
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 18:40   #1007
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
ma samo izgledaju kao kroasani (donekle), dosta su tvrdnjikavi nabijeni, dugo se zvacu i moras zalijevat'. a s punjenjem se nisu pretjerano pretrgli. lijepi su i rustikalni. kupila u bio&bio. vidjela sam samo pakiranje od dva kroasana, malo je puno za jednu osobu.

evo ovdje sastav (grozdjice umjesto secera):
http://mojbio.hr/p-2766-kroasan-demetra-2x170g.aspx


moji su! iduci put kad odem u mojbio ma kako gadni bili, tjesi me sto stvarno volim rogac... bas si me razveselila
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 18:42   #1008
Meni su ti kroasani fini. Zalijem cokoladnim sojinim mlijekom i sve super. (Mislila sam da su s orasima. Ako imaju i s orasima, onda su mi fini s orasima.)
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 19:45   #1009
Meni su čak i sami fini.
kardinalitet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 08:46   #1010
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Da opet napomenem: prezelatinirani skrob je termicki obradjeni skrob, nema nikakve zelatine.
jej!
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 18:38   #1011
Quote:
kardinalitet kaže: Pogledaj post
Meni su čak i sami fini.
meni su grozni
i svi ti demetra pekarski proizvodi s rogačem
valjda je do rogača
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 14:35   #1012
sumnjam da je samo do rogaca (ja volim rogac). nego, samo da napomenem: kupujem ja danas u bio&bio i slusam nekog covjeka kako se kod prodavacice raspituje o kruhu. i kaze ova, ovo vam je zapravo kruh od subote, ponedjeljkom u principu nikad nemamo svjezeg, ali zato cete ga manje platiti. i pogledam ja na kruh, a na njemu naljepnica 15%. bas su se pretrgli, nema sta.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 14:39   #1013
upravo sam pojela jedan kroasan od rogaca... meni je odlican
doduse ocekivala sam grozotu, pa me odusevila sama cinjenica da se uopce da jesti

samo je stvarno bez veze sto upakiraju dva
gigantski su, teski i nije lako niti jednog savladati
sad mi se drugi susi
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 17:51   #1014
Pa nemoj ostaviti vani i pojedi kasnije ili idući dan, nije da će se puno posušiti.

Nego, možda čudno pitanje: Je li moguće previše namočiti grah? Stalno odgađam kuhanje a stoji mi u vodi...
kardinalitet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 18:00   #1015
Mogo bi poprimit cudan kiselkast miris. Desilo mi se sa slanutkom. Svejedno sam skuhala i pojela. Ili bi mogo proklijat. Mijenjas li barem redovito vodu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 18:03   #1016
Ma nije toliko baš dugo, dan i pol, a jednom sam mijenjao vodu (i još jednom skinuo ono bijelo s površine). Koliko često treba? Kuhao bih danas navečer.
kardinalitet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 18:15   #1017
A cuj, za dva dana vec poprimi taj miris. I 2 dana je dosta da proklija, to mi se desilo sa slanutkom kad sam bacila vodu i zaboravila nalit drugu (skuhala sam ga i postupala s njim ko s obicnim slanutkom). Promijenim vodu nakon 8-12 sati, ali vise ne pustim da stoji duze od, recimo, 20.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 18:24   #1018
Ma ne smeta mi miris, samo mi je bitno da bude jestivo (u smislu neće mi ništa biti ako pojedem). Šta bude ako proklija, smijem to svejedno skuhati?
kardinalitet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 18:28   #1019
Smijes smijes.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 18:32   #1020
Odlično, hvala.
kardinalitet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.