Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2009., 12:06   #21
Varaždin i okolica

Idem sutra na par dana u Varaždin pa bih usput malo razgledao okolo molio bih nekoga da mi preporuči par mjesta za posjetiti i normalno di se dobro jede .
auxilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 12:27   #22
Obilasci

http://turizam-vzz.hr/hr/turisticki+.../znamenitosti/

Meni je klopa ali i ambijent bio fenomenalan u restoranu Zlatna Guska
Uređen je kao neka dvorana u starom dvorcu, mrak...

http://zlatna-guska.com/
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 13:00   #23
Zlatna guska je zatvorena... Ima sad neka Žlica restoran...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 13:17   #24
Zatvorena????

Ne kužim, sad ovaj zadnji šprancirfest prolazila kraj parkića i vidjela da radi....još sam htjela uči unutra, ali ekipa nije bila taj tren za klopu bla bla
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 13:21   #25
ak ces imati vremena, blizu varazdina ti je i cakovec (nekih 20 km od varazdina)-pa se proseci po cakovcu, dovoljno ti je 2-3h..tocnije, korzo/glavna ulica u cakovcu i na kraju te ulice ti je i jako lijep dvorac zrinskih u lijepom parku. ima i dobar gradski bazen-uz bazen za plivanje imaju i rekreativni-sa jacuzijem, slapom, podvodnom masazom itd, a cijena je vrlo mala.
od varazdina nekih 30 km (ak ides prečicom, lokalni znaju) su ti i toplice sv. martin na muri-odi se okupati ak te to privlaci, u lijepom je okruzenju.meni su to najljepse toplice u hrv. tam je i dobar restac (seoski turizam, odmah kraj kupalisnog kompleksa-u imenu restaca ima "točak").moze se i iz cakovca do sv.martina na muri.
inace oko sv. martina na muri su ti i vinske ceste međimurja (zelezna gora, strigova itd).
o varazdinu, tj. link je vec ivana postala pa necu o tom detaljnije.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 14:00   #26
Meni se čini da sam u lokalnim novinama pročitao da su radi recesije zatvorili Zlatnu Gusku. Uglavnom, novi dobar restoran je u Kukuljevićevoj ulici, mislim da se restoran zove Zlatna žlica, a ne može se fulati jer je ispred restorana velika zlatna žlica (u koju se može sjesti i slikati se).
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 13:27   #27
I ne propustiti posjetiti Trakošćan

BTW da, Zlatna guska je zatvorena, a onaj restoran gde je vani velika žlica se zove Zlatne ruke ako se ne varam.
__________________
They say that the taste of vengeance is bittersweet, but I find it to my liking....
Vanity is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 13:30   #28
Mislio da se zove Zlatna žlica... valjda radi te žlice...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 13:33   #29
Je, moguće da je zbog žlice


Evo link
http://zlatneruke.com/
__________________
They say that the taste of vengeance is bittersweet, but I find it to my liking....
Vanity is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 16:55   #30
Prošli tjedan su u "Punom parom" kuhali u tom restoranu!
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 17:23   #31
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
(seoski turizam, odmah kraj kupalisnog kompleksa-u imenu restaca ima "točak")..
Potrti kotač

meni su to isto toplice s najljepšim okruženjem u HR. što se restorana tiče, i hotelski je dosta dobar.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2009., 09:07   #32
da, taj je-potrti točak..bila tamo vise puta al uvijek zaboravim ime i mucim se uvijek kad se hocu sjetiti
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 12:02   #33
Question u Varaždin autobusom

Putujem iz Zagreba u Varaždin autobusom AP d.d. Varaždin.

Zanima me gdje staje taj autobus u Varaždinu, u kojoj ulici??

pokušala sam pronaći adresu autobusnog kolodvora, no nisam je pronašla
marakuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 12:13   #34
Autobusni kolodvor Varaždin
Zrinski i Frankopana 10
42 000 Varaždin
tel: ++385 (0) 60 333-555

http://www.ap.hr/

__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 12:49   #35
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
Autobusni kolodvor Varaždin
Zrinski i Frankopana 10
42 000 Varaždin
tel: ++385 (0) 60 333-555

http://www.ap.hr/

teNkju..

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 12.04.2010. at 14:03.
marakuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 22:05   #36
"dnevni odmor" u Varaždinu

Pozdrav svima.

Nisam znao gdje da postavim ovo pitanje, pa mi se ovo učinilo najpogodnije.

Naime, problem je slijedeći. Za nekoliko dana ću morati ići u Varaždin, što poslovno što privatno, na dan - dva što bi se reklo. Tražim neke hotele po internetu ali me zanimaju vaši savjeti - gdje jednostavno odspavati/prespavati za što manje kuna (ne trebam ni klimu, ni tv, ni dvije crnkinje sa lepezom , samo tuš i krevet). Lokacija može biti sami Varaždin, malo prije/poslije (može i Varaždinske Toplice, ali za Minervu sam čuo da te stave u sobu sa nekim ako platiš samo jedan krevet jer im je tako jednostavnije, a ja bih ipak htio svoj mir).

Eto, svaki savjet je dobro došao. Živjeli!
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.07.2010., 23:33   #37
Pogledaj ovo: https://www.forum.hr/showthread.php?t=465470
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 12:14   #38
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
e super. hvala ti najljepše
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2010., 17:20   #39
Ne znam gdje pitati, jer mi se tema Ljeto 2010 (Jadran) ne čini baš najprikladnija pa eto...

Htjela bih na Špancirfest ove godine, a već je očito dosta kasno, pa me zanima znate li koga tko još uvijek ima sobu viška (za 2osobe) za dva noćenja, 20. i 21.8.

Molim javite mi se s detaljima na pp. Hvala!
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2010., 12:26   #40
Eh, da si se prije javila bi vas smjestil kod sebe besplatno, 5min pješice od centra, ali sad već imam dogovorene druge. Sorry.

Ovak iz glave ti mogu baciti par prijedloga: Pansioni Maltar i Garestin, Hoteli Istra, Varaždin, Turist, neznam dal BBC još iznajmljuje sobe, Studentski dom ti ima preko ljeta neku funkciju hostela, za đački dom isto nisam siguran dal iznajmljuju.
Enivej, malo progooglaj njihove stranice, nevjerujem da je sve zauzeto.
__________________
They say that the taste of vengeance is bittersweet, but I find it to my liking....
Vanity is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:42.