Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti > Jezikoslovlje

Jezikoslovlje Za pravopiždžije i jezikolomce

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2013., 12:56   #21
Ja sam si uzela sve što je bilo u ponud (ekspres i klasik i njemački i engleski)
Prošla sam 1.stupanj njemačkog. Jako sam zadovoljna.Preporučam.
frecciaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 13:18   #22
Ja kupila ekspres paket.. kvragu i 200 kn.. možda i uspijem naučit se sporazumijevat...
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:43   #23
Quote:
frecciaa kaže: Pogledaj post
Ja sam si uzela sve što je bilo u ponud (ekspres i klasik i njemački i engleski)
Prošla sam 1.stupanj njemačkog. Jako sam zadovoljna.Preporučam.
ja sam isto prešla prvi stupanj njemačkog i to express... također zadovoljna!

šteta što nemaju malo više jezika... za početak meni bi bilo super kad bi dodali talijanski i španjolski a onda poslije možda još i ruski
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 15:43   #24
zna li još netko neku stranicu na netu gdje se može za povoljne novce naručiti neki online tečaj jezika? Ja bi htjela usavršiti talijanski, zbilja mi malo fali pa eto-super bi mi došao neki express tečaj
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 15:53   #25
jbt, sorry napisala sam ova zadnja dva posta na krivoj temi jer sam naručila tečaj njemačkog preko večernji.jezici a ne 24 sata al ok- mislim da se radi o istoj stvari
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 14:11   #26
Ima li jos tko kakva iskustva u svezi njemackog? Da li je jos tko kupio ovaj paket?
Antont is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:19   #27
Ja sam isto uzela preko vecernjeg, ali mislim da je to isto ko s 24 sata..

Uglavnom, i ja sam prošla 1. stupanj ekspresnog tečaja i moram priznat da je dobro koncipiran.. Baš sam zadovoljna...

A kvragu, za 200 kuna nimalo loše...

Javim kad završim preostala 3 stupnja..
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 09:47   #28
za pocetni tecaj njemackog preporucam www.njemacki-online.net - tu dobijete i skype predavanja s tutorom.
Beshtia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 11:41   #29
Quote:
Fiffy kaže: Pogledaj post
Ja sam isto uzela preko vecernjeg, ali mislim da je to isto ko s 24 sata..

Uglavnom, i ja sam prošla 1. stupanj ekspresnog tečaja i moram priznat da je dobro koncipiran.. Baš sam zadovoljna...

A kvragu, za 200 kuna nimalo loše...

Javim kad završim preostala 3 stupnja..
ja sam to isto uzela i moram se složiti da je tečaj dobar što se tiče koncepcije gradiva....... samo je riječnik malo siromašan...... uvijek ponavlja iste riječi kroz primjere....
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 11:18   #30
Quote:
Fiffy kaže: Pogledaj post
Ja sam isto uzela preko vecernjeg, ali mislim da je to isto ko s 24 sata..
mislim da jest isto
kako god- ja sam zadovoljna

jučer sam si kupila i PONS jezični tečaj njemačkog pa - jel netko ima iskustva s tim? 209 kn košta i čini mi se skroz OK.
ima cd, udžbenik i priručnik
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 11:21   #31
i, da - i dalje tražim preporuke dobrih UDŽBENIKA iz njemačkog - može i ovih školskih za gimazije/strukovne škole
Daisy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 16:57   #32
24 sata jezici

Bog svima, ja imam engleski i njemacki jezik, ako netko želi koristiti moju lozinku i vjezbati neka se javi. Ja bi tako od nekog uzela talijanski.
dsummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2014., 23:03   #33
dsummer ako nije problem molim da mi na pp posaljete lozinku za njemacki i zanima me dali je to za Vecernji ili 24 sata i koji paket ekspres ili nesto drugo- lp
patrik11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 10:14   #34
Ja sam nedavno završila onaj Njemački exspres - doduše preko Večenji.hr i moram priznat da sam više nego zadovoljna. Sad se prebacujem na Assimil (u kojem sam došla do 21. lekcije, i odličan mi je), a usporedo s njim imam PONS - početni...
Fiffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2014., 17:32   #35
hej

Quote:
dsummer kaže: Pogledaj post
Bog svima, ja imam engleski i njemacki jezik, ako netko želi koristiti moju lozinku i vjezbati neka se javi. Ja bi tako od nekog uzela talijanski.
hej ako još uvijek želiš dati lozinku ja bi je voljela dobiti.
oos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.