Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2023., 02:52   #1
Tomorrowland

Pozdrav,voljela bih ici iduce godine na Tomorrowland.
Pa me zanima je li netko bio?
Zanimaju me kakve su cijene,ima li neka agencije preko koje ste isli,dozivljaj i sl?
Takoder sam cula sam da je jako tesko doci do ulaznica,a imam veliku zelju otici nagodinu pa bi htjela nesto vise saznati
starms529 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2023., 18:58   #2
Quote:
starms529 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,voljela bih ici iduce godine na Tomorrowland.
Pa me zanima je li netko bio?
Zanimaju me kakve su cijene,ima li neka agencije preko koje ste isli,dozivljaj i sl?
Takoder sam cula sam da je jako tesko doci do ulaznica,a imam veliku zelju otici nagodinu pa bi htjela nesto vise saznati

Te ulaznice se rasprodaju u roku pola sata kako mi je frend govorio , doslovno moras buljiti u monitore i cekati da ugrabis karte iako ni to nije garancija da ces uspijeti.
Sto se tice cijena s ozbirom da je rijec o najvecem festivalu na svijetu mogu samo misliti dokle to ide, plus odlazak u Belgiju i ostalo.
Tomorrowland je imao vrhunac od 2010 negdje do 2016, iako i ovaj period do pred koronu i otkazivanjem moze proci. Ako ti je do glazbe vise ti se isplati otici na festivale u blizini primjer Sziget, Electric love..Cak i Ultra u Miami bi ti bio bolji dozivljaj od Tomorrowlanda.Previse se taj festival iskomercijalizirao sto najbolje pokazuje ova godina.
Mitroglou is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2023., 20:57   #3
ma kakav Tomorrowland, preporučujem Primaveru od srca, nije to više indie festival kakav je bio (pomalo nažalost) i dolaze velika EDM imena sada (Calvin Harris ove godine, prošle Disclousure), a opet i nešto manja+ imaš i dosta pop zvijezdi, evo prošle godine bila Dua Lipa, opet Halsey, pa hrpa hip-hopa dobrog (Kendrick, Pusha T ove godine), a cijena karte je prihvatljiva za razliku od Tomorrowlanda, a put dođe tu negdje
plus u jednom si od najboljih gradova u Europi gdje je legalna konzumacija ne moram navoditi čega

Sziget je isto bolji deal kako je gore navedeno, isto hrpa EDM i pop izvođača
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:56.