Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2010., 23:55   #41
tehnologija napreduje iz dana u dan, skriven broj je oduvijek bio problem operaterima(ht,vip i sl) jer radi dječijih šala sa skrivenoga broja zablokiraju info linije operatera. pa neki put bezveze uznemire i policiju..

ukoliko nekome treba saznati tko stoji iza skrivenoga broja neka se javi na pm. sve legalno bez ikakvih "veza" iz ht-a,vip-a i sl.. prvo me vi zovete sa skrivenog i kad vam kazem vas broj idemo na vaseg "neprijatelja" samo moramo pricekati da nas on nazove naravno ne moze se unatrrag jer nemam uvid u popis poziva nego se radi direktno..
ivanzlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 01:00   #42
zašto operater ne bi jednostavno ukinuo kod #31# za skriveni broj?
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 10:14   #43
Help! Zadnjih osam mjeseci skoro svakodnevno primam pozive sa skrivenog broja. Okej, znam da ne mogu saznati tko me i sa kojeg broja zove - samo me zanima slijedeće - zašto taj broj nemam kasnije u popisu poziva?
Ako se sama pokušam nazvati s nekog drugog broja, i sakrijem broj, normalno u popisu poziva piše "nepoznato" i datum i vrijeme poziva. Ovdje ne.
Također, kad me ta osoba zove telefon DOSLOVCE ne prestaje zvoniti dok se ne javim, nema ono, ako se ne javiš nakon određenog broja zvonjenja, da se sam isključi. Što je to?!
HeLena! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 20:02   #44
mozda neke fore da ti skidaju lovu ak se javis..nemoj se javljati na to..
$$THUG$$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 13:11   #45
Skriveni broj

Netko me danima naziva sa skrivenog broja.
Zanima me postoji li mogućnost da saznam tko me to uznemirava ili pak telekomunikacijske kompanije dopuštaju mogućnost da me netko uznemirava bez policijske prijave?
seablueeyesssss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 18:48   #46
bez policije ne možeš tu ništa napraviti
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 19:04   #47
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
bez policije ne možeš tu ništa napraviti
zvao sam policiju, no oni tvrde da ne mogu ništa učiniti.
seablueeyesssss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 20:27   #48
Quote:
seablueeyesssss kaže: Pogledaj post
zvao sam policiju, no oni tvrde da ne mogu ništa učiniti.
ne mogu jer neće, briga njih za tvoj skriveni broj ako ti nitko ne prijeti itd, mislio sam prvenstveno da se na njihov zahtjev može u slučaju potrebe doći do takvih podataka ali opet kog za to briga uopće..

ne znam za druge mobilne operatere ali u vipnetu i tomatu uopće nećeš moći doći do primljenih poziva ili poruka a kamoli ako se još radi o skrivenom broju ako probaš nešto saznati od szk jer takvih podataka jednostavno nemaju u evidenciji, vjerujem da je tako i kod t-mobile i tele2... tako da tu neki vid zaštite u principu ne postoji....

jedino preostaje promjena broja, "zamrzavanje" linije dok ovom drugom ne dosadi zvati i dr. nešto drugo mi trenutno ne pada na pamet...
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 20:34   #49
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
ne mogu jer neće, briga njih za tvoj skriveni broj ako ti nitko ne prijeti itd, mislio sam prvenstveno da se na njihov zahtjev može u slučaju potrebe doći do takvih podataka ali opet kog za to briga uopće..

ne znam za druge mobilne operatere ali u vipnetu i tomatu uopće nećeš moći doći do primljenih poziva ili poruka a kamoli ako se još radi o skrivenom broju ako probaš nešto saznati od szk jer takvih podataka jednostavno nemaju u evidenciji, vjerujem da je tako i kod t-mobile i tele2... tako da tu neki vid zaštite u principu ne postoji....

jedino preostaje promjena broja, "zamrzavanje" linije dok ovom drugom ne dosadi zvati i dr. nešto drugo mi trenutno ne pada na pamet...
Drugim riječima, telekomunikacijski operateri toleriraju maltretiranje.
seablueeyesssss is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 09:27   #50
otiđi i podnesi prijavu zbog maltretiranja preko mobilnog uređaja i oni to moraju odraditi.
tražit če uz sudski nalog od operatera tel. broj ako je skriveno preko mreže a ako nije ako je uključena ta funkcija na mobitelu onda če se tražiti imei i preko njega vlasnik, tj. locirat če se osoba i čekati dok ne nazove.to sve rade plavci u civilu.
__________________
Ljubavnik od formata
mrcina 22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 15:31   #51
tro te ja nazivam
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 16:10   #52
Ja se jednostavno ne javljam na pozive nepoznatog pozivatelja i odjebem ga ako me pokušava drugi ili treći put nazvati. A u slućaju da je netko uporan onda prihvatite poziv i odma ga nakon sekundu ili dvi poklopite tako da mu se taj poziv naplaćuje za spajanje poziva, pa da vidimo kako će dugo to raditi?!
vitezBR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 14:56   #53
Pozdrav svima!
Imam fiksni telefon bez displeja, tako da ne vidim brojeve dolaznih poziva, a htio bih nazvati zadnji dolazni poziv. Da li je moguće sa određenim kombinacijama tipki na telefonu (npr. *xx#) nazvati taj zadnji dolazni poziv.
Thanks
niwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:00   #54
Quote:
niwolf kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Imam fiksni telefon bez displeja, tako da ne vidim brojeve dolaznih poziva, a htio bih nazvati zadnji dolazni poziv. Da li je moguće sa određenim kombinacijama tipki na telefonu (npr. *xx#) nazvati taj zadnji dolazni poziv.
Thanks
To ne ide što želiš, ali možeš saznati tko te zvao - na 2 načina - kupiti tel. sa prikazom broja koji zove ili preusmjeriti (uvjetno) poziv na svoj mobitel poziv kada te netko zove na fiksni.

Evo kako:

Postupak aktiviranja i deaktiviranja usluge

a) Bezuvjetno preusmjeravanje poziva
Aktiviranje usluge: *21*broj na koji se pozivi preusmjeravaju#
Provjera: *#21*broj na koji se pozivi preusmjeravaju# ili *#21#
Poništavanje usluge: #21#
Provjera obje usluge: *#22#

b) Preusmjeravanje poziva u slučaju zauzeća
Aktiviranje usluge: *67*broj na koji se pozivi preusmjeravaju#
Provjera: *#67*broj na koji se pozivi preusmjeravaju# ili *#67#
Poništavanje usluge: #67#
Provjera obje usluge: #69#

c) Preusmjeravanje poziva kada se pretplatnik ne javlja
Aktiviranje usluge: *61*broj na koji se pozivi preusmjeravaju#
Provjera: *#61*broj na koji se pozivi preusmjeravaju# ili *#61#
Poništavanje usluge: #61#
Provjera obje usluge: *#63#

Tebi treba ovo pod c) i onda ti se preusmjeri poziv na mob ako se nitko na fiksni ne javi nakon 4-5 zvonjenja.

Pazi samo ako se javiš na taj broj, onda pozivatelj plaća tarifu (impulse) samo do broja koji zove (onog tvog fiksnog), a ostatak (do broja na koji je preusmjereno) plaća onaj tko preusmjerava, tj. ti!
Smileman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 17:21   #55
Skriveni broj za inozemstvo?

Zanima me što utipkat ako želim nekog nazvat u inozemstvo, a da mi broj ne bude prikazan(kao kod nas #31#)? Voljela bih provjerit jel moj bivši iz Njemačke još uvijek ima isti broj, a strah me nazvati da pokažem broj jer bi znao prema pozivnom da sam ja. Hvala
mjau20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 13:26   #56
Isto kao kod nas.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 11:09   #57
Blokiran broj

Molin vas pomoć...
Ja san novi na ovon forumu tako da nisan siguran jesan li dobro pogodija topic, ako nisan recite mi da maknen.
E sad ono što san doša ovdi pitat. Jučer mi je oko 11 navečer zazvonija mobitel, ja pogleda ko je a ono piše nepoznat broj. Poziv je traja oko minutu, I sad da ne prepričavan o čemu se radilo, samo me zanima postoji li ikakav način da se otkrije taj broj, jel ja stvarno neman pojma ko me to zva.
Fala van unaprid!
LadiesMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 13:20   #58
Bez policijskog naloga (koji ne možeš dobiti bez valjanog razloga)- ne postoji način.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 17:46   #59
AKO imaš na fiksnom telefonu doma PRIKAZ BROJA POZIVATELJA i AKO te taj netko non-stop zivka na tvoj mob sa skrivenog broja,ti lijepo u postavkama mobitela preusmjeri sve pozive na tvoj fiksni broj pa će ti idući put kad anonimus počne te zvat na mob zvoniti fiksni telefon a na fiksnom će uredno pisati broj anonimusa.
Provjereno!
Ako nevjeruješ-provjeri i ti.
Sanjina6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2014., 18:17   #60
Skriveni broj

Pozdrav..

Imam dva pitanja

1. Ako me netko zove sa skrivenog broja da li se moj broj može vidjeti na njegovom ispisu poziva?
Ja mislim da može....ali naišla sam na podatak da se ne vidi..


2. Ako je taj netko u inozemstvu da li i tada funkcionira skriveni broj...ili ovisi o tome jeli vanjske mreže podržavaju tu opciju?
__________________
Verlass' mich nicht, Ich verlass' dich nicht...
ahilovateta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.