Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2015., 15:34   #5981
Quote:
BStefan kaže: Pogledaj post
I naravno da mi svi vlasnici restorana nismo savršeni strojevi, i naravno da svatko od nas vlasnika ima svoju poslovnu politiku postavljenu na ovaj ili onaj način, ali to je samo naša odluka, a na vama da birate dali vam se te odluke sviađaju ili ne.
Ne razumijem, radite samo s ljudima koji pristanu na Vaše uvjete, a ako nešto žele modificirati prema vlastitim željama, pokažete im vrata?? Ja još nisam ovo čula da se mladenci ne dogovaraju oko svega u restoranu vezano za taj dan i da samo poslušno kimaju glavom....?
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 16:17   #5982
Quote:
j.b.good kaže: Pogledaj post
Da bio sam na par pireva tamo i kako kažete bilo je lijepih pireva!
Ali niti jedan zbog vodstva već zbog lokacije i benda!
Tako da ako morate biti blizu mora oženite se na brodu ili u Opatiji i Lovranu!
Ja sorisso nebi odabrao niti da je jedini jer kako čujem vlasnik pokušava mladencima uvaliti sve preko sebe. Muziku, rasvjetu, uređenje itd. i sve to jako dobro naplati a nije vrijedno tolikog novca!
Eto još jednom, moja iskustva su jako negativna!!
Pozdrav!
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Ja bih Sorriso zaobišla u širokom luku, zadnje što vam treba je nerviranje zbog loše organizacije i vodstva.
Moram se ograditi da tamo nismo imali pir, nego su nam trebali raditi catering, i imamo jako loše iskustvo s njima.

Fala Bogu pa sam na vrijeme skužila i otkačila ih, inače bih u ludnici završila do pira.

Vjerujem da je bilo i lijepih vjenčanja tamo (krasnu galeriju slika imaju), ali to je ako vam se potrefi. Tko je voljan riskirati...

Ovo tek sada vidim, dakle istina je što se priča? Uređenje diktiraju oni, preko jedne jedine agencije i ništa drugo ne dolazi u obzir? Ne mogu vjerovati u što se pretvorilo planiranje vjenčanja.... Na kraju ćemo se spakirati i otići u Las Vegas. Prilično je sramotno da si čovjek ne može organizirati vjenčanje kako bi htio da izgleda na lokaciji koja mu nešto znači zbog nečijeg ega, a sve to je spreman i platiti 35 000 kuna za večeru.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 16:49   #5983
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Ne razumijem, radite samo s ljudima koji pristanu na Vaše uvjete, a ako nešto žele modificirati prema vlastitim željama, pokažete im vrata?? Ja još nisam ovo čula da se mladenci ne dogovaraju oko svega u restoranu vezano za taj dan i da samo poslušno kimaju glavom....?
Kako bi ste razumjeli, predlažem Vam posao vođenja restorana, jer vidim na fotki da ste zgodna žena.
Zaposlite se u mom restoranu kao PR za vjnečanja, jer Vi zasigurno posjedujete znanje i umječe u vođenj restorana te bi ste udovoljiti svim željama mladenaca.
Sigurno bi ste pristali u koliko mladenci traže paket vjenčanaj koji košta 50€, taj isti naplatila za 30€ !
Vi biste na to sigurno odmah pristala, ali sa logičnim objašnjenjem meni kao vlasniku lokala koji sam uložio novac u poslovanje restorana i imam 15 djelatnika, kako ste to zamislili kako bi ste na kraju mjeseca dobili plaću.
Vidim da Vi osobno od 2012 i pored 6ooo postova niste niti jednom osobno bili do mene kako bi se sama uvjerila u činjenice koje vas izbezumljuju te se uvjerili dali u tome ima ili nema istine o kojima ste NAVODNO nešto čula.
Pa Bobogu zar ja imam pravo javno komentirati i klevetati Vas i Vaše ponašanje prema gostima u Vašem stanu i kako bi se Vi trebali ponašati u Vašem stanu !!!
Pa zar mislite da mi vlasnici restorana štapovima pod naponom tjeramo goste i mladence u restoran ili oni sami dolaze u restoran sa željemo da budu kvalitetno usluženi za svoj novac, jer su čuli pozitivne kritike ?????!!!!!
Vaše je pravo da birate za svoj novac, ali ne i da klevećete druge ljude skrivajući se iza lijepe fotografije, već Vas je život trebao naučiti da se argumeti i činjenice iznose u javnost POD PUNIM IMENOM I PREZIMENOM,jer sve drugo je kukavičluk ili nešto drugo.
I da još nešto, ne zanam šta si svi Vi koji samo negativno pište, igrajući se pritom skrivaća umišljate da ste postigli takvim niskim stavom prema drugim ljudima ??
Pa zar mislite da ste vi Bogom dani da pljute i klevećete po drugima samo zbog jedne ljepe fotografije ?
BStefan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 17:30   #5984
Restoran i stan nisu iste destinacije. Jednostavno meni je nepojmljivo da te se na mjestu kao što je restoran, kad si u ulozi mladenke i mladenca tretira na način da mi govorite da sam ja došla ''na Vaše i da sam nebitna sa svojim željama''?
Nisam rekla da ne bi platila menu 50 eura, nego da ako platim menu 45-50 eura, valjda imam toliko prostora da za dekoraciju i sviranje angažiram konkretno ljude koji me jako dugo poznaju i znam da jako dobro znaju što je ono što želim...mislite da je to pogrešno?
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 17:59   #5985
Quote:
BStefan kaže: Pogledaj post
Kako će ovaj vaš komentar pročitati ljudi koji vjeruju u klevetanje iz zasjede prisiljen sam reagirati na te iste klevete.
Kao vlasnik restorana stojim iza svake svoje napisane rečenice, a vas koji klevetate ljude sakriveni kao snajperisti i pucate iz grmlja, budite do kraja dosljedni klevetanju PA SE PREDSTAVITE IMENOM I PREZIMENOM.
Navedeni događaj koji navodite u tekstu djelomično je istinit samo u segemntu nestanka elektirčne energije na objektu koji se za vašu informaciju zove RIJEKA SPORT - BAZENI KANTRIDA, a u sklopu kojeg objekta posluje restoran SORRISO koje ste uzeli za pravo bez razložno pljuvati pred cijelom nacijom.
Moram vas upoznati i sa tehničkim detaljima projektiranja objekta kako bi ste shvatili o čemu pišete, a nemate pojma o čemu pišete.
Restoran SORRISO dobiva električno napajanje upravo sa objekta Bazena s obzirom da isti objekt proizvodi svoju vlastitu električnu energiju, a samim time je i dostavljač iste restoranu SORRISO.
Nemili događaj koji spominjete i klevećete odnosi se i na veliki broj poslovnih ljudi koji su u lancu poslovanja nevedenog objekta pa i samog vlasnika objekta tj. Grad Rijeka, te dovodite u pitanje dali je Grad Rijeka sposobna ili nesposobna institucija !
Svi smo svjesni događaja i svim nama pa tako i meni kao vlasniku restorana Sorriso nije bilo drago da se to dogodilo našim mladencima, a još gore mojoj višegodišnjoj i poslovnoj prijateljici.
To smo mi kao normalni ljudi i poznanici riješili na obostrano zadovoljstvo odobrivši popust mladencima na kompletnu uslugu od 30%.
A što se tiče vašeg klevetanja o vjenčanom meniju koji je navodno bio sirov i smrdljiv to zaslužuje dodatno upoznavanje neupućene osobe u tehničkom pogledu funkcioniranja jednog ugostiteljskog lokala.
Cijela je kuhinja spojena na plin kao pokretač kuhala, a po zakonu Republike Hrvatske, da bi dobili plin na kuhala postoji električni osigurači koji zbog mogućih katastrofalnih posljedica u datim trenucima pa tako i u ovom navedenom automatski blokiraju dovod plina na kuhala.
Svadbeni meni smo uz sposobnost kuhara u našoj kuhinji termički obradili i kvalitetno pripremiti gostima.
Upravo u razgovoru sa gostima nitko, ali baš nitko od njih pa i sami mladenci pa tako i roditelji nisu imali primjedbu da je meso smrdilo.
Kada meso smrdi znači da je pokvareno, a to je nova kleveta jer me prozivate da sam svojim gostima dao pokvareno meso.
I da zaključim: lako je pucati iz grmlja čovjeku u leđa, ali veličina je pokazati se pa ako ste tako velika osoba i sigurni u to što pišete, predstavite se jer u protivnom su to teške klevete i optužbe.
Predlažem svima koji čitaju raznorazne gluposti koji si neki uzimaju za pravo pisati na ovom forumu osobno se uvjeriti u istinitost te nakon toga donijeti svoj osobni zaključak.
I naravno da mi svi vlasnici restorana nismo savršeni strojevi, i naravno da svatko od nas vlasnika ima svoju poslovnu politiku postavljenu na ovaj ili onaj način, ali to je samo naša odluka, a na vama da birate dali vam se te odluke sviađaju ili ne.
I za kraj pozdrav više od 40 parova mladenaca iz 2014. godine koji su koristili naše usluge u restoranu.
Vlasnik restorana SORRISO.


Pa, dobro došli na forum - mjesto gdje postoji sloboda govora i razmjene iskustava bez predstavljanja imenom, prezimenom, oib-om i ne znam čime sve ne a bez ˝pucanja snajperom iz grma˝ ili kako ste se već izrazili...

Kako sam navela i u svom 1. postu, na vjenčanju nisam bila osobno već sam prenijela iskustvo bliske mi osobe koja je osobno bila tamo. Kako ste i sami potvrdili, istina je da je nestalo struje samo što ste vi potrošili 300 riječi kako bi nas ovdje prisutne upoznali sa sustavom snabdijevanja struje i kako zapravo niste krivi vi nego RIJEKA SPORT - BAZENI KANTRIDA. Budući da mladenci plaćaju vas i vašu uslugu, mislim da njih zaboli neka stvar kako se vi snabdijevate strujom, da li je grad Rijeka sposoban ili ne te tko je u ovom slučaju kriv. Mislim da vaši gosti općenito, a pogotovo mladenci na taj dan ne bi trebali razmišljati o vašem sustavu snabdijevanja strujom niti molit Boga da vam taj dan struje ne nestane.

Istina je da vi niste strojevi i da se greške događaju, ali mislim da bi mi to u ovoj situaciji bila stvarno slaba utjeha. Što se tiče termičke obrade mesa, drago mi je da su gosti bili zadovoljni (ako vi tako kažete) i da ste tu uspjeli spasiti stvar. Nigdje u mom postu nisam rekla da je meso smrdilo jer je bilo staro, tako da vas lijepo molim da mi ne stavljate riječi u usta. Još jednom ponavljam, samo sam iznijela iskustvo bliske mi prijateljice, tako da izgleda da ipak nisu svi gosti bili 100 % zadovoljni hranom, jedna osoba vam je ipak promakla (ako ne i više njih).
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...

Zadnje uređivanje ula_la : 29.01.2015. at 18:24.
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 19:10   #5986
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Restoran i stan nisu iste destinacije. Jednostavno meni je nepojmljivo da te se na mjestu kao što je restoran, kad si u ulozi mladenke i mladenca tretira na način da mi govorite da sam ja došla ''na Vaše i da sam nebitna sa svojim željama''?
Nisam rekla da ne bi platila menu 50 eura, nego da ako platim menu 45-50 eura, valjda imam toliko prostora da za dekoraciju i sviranje angažiram konkretno ljude koji me jako dugo poznaju i znam da jako dobro znaju što je ono što želim...mislite da je to pogrešno?
Draga Xante, a tko to vama brani da sami birate dekoraciju i angažirate bend??? Moram biti iskren i reći da sam razočaran što očigledno vjerujete ljudima na forumu za koje nema garancije da govore istinu, ili još gore, drugim agencijama koje se iz zavisti usude izgovoriti ovakve laži.

Još jednom, pozivam sve one koje uzaludno troše vrijeme na forumu čitajući gluposti kukavica koje se ne žele predstaviti imenom i prezimenom, da dođu u restoran Sorriso i sami se uvjere zašto imamo preko 40 vjenčanja na godinu.

Lijepi pozdrav!
BStefan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 09:03   #5987
cvjetarna

Cure,može preporuka za uređenje sale u Opatiji odnosno cvjetarnu koja bi napravila sve od crkve,sale,auta...???Hvala! *
*Miss14* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 09:26   #5988
Quote:
BStefan kaže: Pogledaj post
Draga Xante, a tko to vama brani da sami birate dekoraciju
U Vašoj agenciji nitko, ali da želim nekog drugog angažirati za taj dio?
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 10:21   #5989
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
U Vašoj agenciji nitko, ali da želim nekog drugog angažirati za taj dio?
Čini mi se da ne shvačate iz prijašnjih odgovora da ja kao vlasnik restorana dozvoljavam da si birate dekoraciju i angažirate bend, i dalje mi nije jasno u koliko želite organizirati Vaše vjenčanje u Restoranu SORRISO požurite na dogovor kako bi ste bili upoznati sa našom ponudom, iako sumnjam da bi smo u ovom trenutku mogli naći neki termin slobodan, s obzirom da smo zatrpani maldencima.
BStefan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 10:31   #5990
Ok, sad je dosta. Ako želite nastaviti raspravljati o restoranu Sorriso s vlasnikom, molim da to prenesete na privatne poruke, a ovdje ostavite prostora ljudima da pišu i o drugim restoranima.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 12:37   #5991
Zna netko koliko košta po osobi u vili Draga di Lovrana?
posejdon098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 14:02   #5992
Draga di lovrano je skupa, jako skupa opcija, ali za taj novac imaš krasnu lokaciju te vrhunsku kuhinju i poslugu.(ne idite tamo ako niste bogati )
Moja osobna opcija, tj. odabir bi bio Bristol. Kako sam poslom prošao gotovo sve lokacije za vjenčanja u PGŽ mogu bilo kome na privatnu poruku dati savjet ili preporuku za muziku, restoran, fotografa ili kamermana.

A da se malo dotaknem Sorrisa..........ne želim raspravljati sa vlasnikom jer on nezna raspravljati.
Vlasnik sorrisa si je sam uništio reputaciju, a 40 pireva godišnje ima samo i jedino zato jer se nalazi na takvoj lokaciji.
Bio sam u više navrata tamo, on nema razumijevanja, a ni razuma za razgovor sa bendom, fotografom ili bilo kime, kao ni sluha za posebne želje mladenaca.
Najbitnija stvar: zločest je, a to sam na svojoj koži osjetio više puta, a iz razgovora sa njegovim bivšim zaposlenicima znam kako vodi posao i kako se odnosi prema ljudima.
Jako puno bendova, fotografa i kamermana će riječ po riječ potvrditi sve što sam rekao!
Mislim da iskustva svih nas ne može pobiti ili prikazati lažnima!
A ako i dalje bude imao 40 pireva godišnje, onda se nema oko čega brinuti
j.b.good is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 14:21   #5993
Kakva je situacija sa Belvederom u Opatiji?
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 15:27   #5994
Quote:
posejdon098 kaže: Pogledaj post
Zna netko koliko košta po osobi u vili Draga di Lovrana?
Mi smo se tamo ženili prošlo ljeto. Ne postoji neka fiksna cifra menija, to naravno ovisi o vašim željama jer se s njima stvarno svašta možeš dogovorit. Nama je cijena menija bila cca 380 kn (mislim da su bila 4 slijeda + voće iza ponoći).Torta nije bila uključena u cijenu, nju nismo uzeli preko njih. S tim da smo imali i nekih iznimaka za par ljudi koji su picajzle za jest, pa su oni imali drugačiji meni. Piće nije uključeno u cijenu menija, njega plaćate posebno. Vino možete donijeti sami, oni naplaćuju posluživanje po boci (takozvano čepovanje)

Ako te zanimaju još kakvi detalji u vezi Drage, slobodno pošalji pp
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...

Zadnje uređivanje ula_la : 04.02.2015. at 15:35.
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 11:54   #5995
Cool

Bok ljudovi!

Dakle trebam brzu pomoć... Nisam sve čitala i nemojte me sad najuriti odmah pls ukoliko sam na krivom mjestu...

Naime dragi i ja smo se odlučili na malo vjenčanje. Doslovno malo, nas dvoje i kumovi.
Želimo Opatiju, ili tako nešto, da bude lijepo i romantično.
Da nas 6-ero koliko nas ide taj vikend uživamo neopterećeni i da sve prođe i skromno i nekako dostojno samog čina vjenčanja.

E sad... trebaju mi neke informacije.
Gdje bi to bilo najbolje izvest (Opatija, Motovun, bezveze lupetam - sve ideje s argumentima su dobrodošle).
Gdje ima neki dobar hotel gdje bi se ta 3,4 dana mogli dobro odmorit i najest, a da nam je u blizini i Crkva. I naravno da nas 3 ženske imamo i nekakvu dobru frizerku i šminkericu po mogućnosti...

Fotograf, naravno...obavezan!!!

HELP
Vodena Boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 12:27   #5996
Hotel Sv. Jakov, Opatija, u parku, minutu od plaže, a crkvica je nasuprot hotela, taman ovdje lijevo bi bila da je bolji kut ulovljen.

__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 13:12   #5997
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Hotel Sv. Jakov, Opatija, u parku, minutu od plaže, a crkvica je nasuprot hotela, taman ovdje lijevo bi bila da je bolji kut ulovljen.

Hvala Xanthe!!!

Zvuči idealno
Vodena Boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 13:59   #5998
Ja sam se nadobudno za njega ulovila i onda vidjela na cjeniku kojeg su mi poslali da je za max 45 ljudi.

I malo sam se pogubila u orijentaciji, crkvica je desno od hotela na slici, ne vidi se od borova.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 14:10   #5999
Quote:
Xanthe kaže: Pogledaj post
Ja sam se nadobudno za njega ulovila i onda vidjela na cjeniku kojeg su mi poslali da je za max 45 ljudi.

I malo sam se pogubila u orijentaciji, crkvica je desno od hotela na slici, ne vidi se od borova.


Ja cijelo vrijeme surfam i tražim nešto "mala vjenčanja" i onda mi ispadne ono - 80 ljudi, a ja tražim nešto za doslovno malo vjenčanje pa sam se na kraju malo i zbedirala jer ništa nisam uspjela naći!
Ljudi pod mala vjenčanja podrazumjevaju očito 100-tinjak ljudi.

Ovo mi se zbilja jako sviđa.
Želim izbjeći sav mogući stres, a opet uživati u tom danu i pamtiti ga i biti negdje gdje je lijepo.

Nadam se da nije problem naći dobrog frizera i šminkericu? (da mi se ne razmaže sjenilo i ne raspadnu lokne)
Vodena Boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 14:38   #6000
Još nisam u toj fazi, ali na Ri temi se često hvali Ksenija za šminku.
Mislim da je forumašica Giovanna, koja je btw. isto imala malo vjenčanje, za frizuru hvalila Ivu Ujević. Nisam sigurna da li su obje došle na lokaciju (villa Ariston- to ti je još jedna dobra opcija, iako je meni vanjski dio veća atrakcija).
ja bi rekla da je 100 ljudi veliko (moj slučaj).
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.