Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2014., 20:38   #5521
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
mene na fb moderne platnene pelene neće prihvatiti za prijatelja....

Vlovrec,
To je grupa, nije profil osobe.



Sent from my iPhone using Tapatalk
tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 22:14   #5522
Quote:
tyna kaže: Pogledaj post
Vlovrec,
To je grupa, nije profil osobe.



Sent from my iPhone using Tapatalk
šta god da su čekam već danima da nas odobre za prijatelje
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 00:18   #5523
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
šta god da su čekam već danima da nas odobre za prijatelje

Imas pp


Sent from my iPhone using Tapatalk
tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 21:19   #5524
Na fejsu imate fb stranicu Platnene pelene- najpovoljnije u hrvatskoj...
ako ne pronadjete javite mi se na pp pa vam proslijedim kontakt mail od gospodje jer steta da plaćate skuplje..
jeftinije su od Rodinih..
kod cure sam sebi narucila platnene uloske higijenske i zadovoljna sam

nemam još bebača, moram pohvaliti sve mame koje se odluče na platnene pelene... ja na to gledam pozitivno iz ekoloških razloga radi čega sam se odlucila na platnene uloske prijeć
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 14:00   #5525
Ne bih se složila sa gornjom tvrdnjom za Platnene pelene - najpovoljnije u Hrvatskoj. Za ono što nude su skupe i prekupe. Izrada je loša, tanke su, definitivno ne preporučam.
Koga zanimaju platnene pelene neka uđe u grupu na fejsu Moderne platene pelene, ima puno korisnih informacija i recenzija pelena.
Cornflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 14:26   #5526
Quote:
Cornflower kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila sa gornjom tvrdnjom za Platnene pelene - najpovoljnije u Hrvatskoj. Za ono što nude su skupe i prekupe. Izrada je loša, tanke su, definitivno ne preporučam.
Koga zanimaju platnene pelene neka uđe u grupu na fejsu Moderne platene pelene, ima puno korisnih informacija i recenzija pelena.

pa za njih govorimo da nas tamo neće odobriti za prijatelja pa ne možemo ništa
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 15:45   #5527
Vlovrec, to je grupa. Nije profil. Jesi poslala rikvest u grupu? Da probaš opet, možda je adminkama promaknulo?
Poslat ću ti pp.
Cornflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 08:59   #5528
Quote:
Cornflower kaže: Pogledaj post
Vlovrec, to je grupa. Nije profil. Jesi poslala rikvest u grupu? Da probaš opet, možda je adminkama promaknulo?
Poslat ću ti pp.
a jer bitno jer grupa ili profil?? i zašto nisu javni, kao da maltene prodaju drogu a ne promoviraju platnene pelene???
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 13:50   #5529
Veliki pozdrav

tek sam se ukljucila pa dok sam sve procitala Super tema.
Imate li kakve preporuke za bebicu od 3mj?
neko biti mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 13:54   #5530
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
a jer bitno jer grupa ili profil?? i zašto nisu javni, kao da maltene prodaju drogu a ne promoviraju platnene pelene???
I mene zanima isto?? Mozda je nesto drugo u pitanju... Kako su poostreni zakoni o radu na crno sve se nesto vise sakriva, sta mislite da nije o tome rijec?
Mislim da bi ovakva tema uvijek trebala biti otvorena kao sto je to ovdje slucaj. Ali vidim i ovdje da imamo temu pa zasto je nebi malo aktivirali?
neko biti mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 18:04   #5531
Ima nesto u tome. A i u tome da ljudi stavljaju slike svojih beba pa ne zele da bude javno
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 12:45   #5532
Quote:
neko biti mora kaže: Pogledaj post
Veliki pozdrav

tek sam se ukljucila pa dok sam sve procitala Super tema.
Imate li kakve preporuke za bebicu od 3mj?


heeej,

pa nisu valjda sve mame tamo... Cekam preporuke a ako ima išta aktivno osim nedostupne grupe na fb-u molim upute

Zadnje uređivanje neko biti mora : 06.02.2015. at 12:58.
neko biti mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 09:34   #5533
Quote:
neko biti mora kaže: Pogledaj post


heeej,

pa nisu valjda sve mame tamo... Cekam preporuke a ako ima išta aktivno osim nedostupne grupe na fb-u molim upute
https://www.facebook.com/groups/mode...enepelene.mpp/ grupa je tu, ne znam zašto vam je nedostupna, nove mame stižu stalno

za bebu od 3 mj, preporučujem dolisu, baby sara, mama panda pelene...sve ti imaju profile na fb pa vidi što nude
__________________
moje sve
ribica2302 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 16:29   #5534
Quote:
ribica2302 kaže: Pogledaj post
https://www.facebook.com/groups/mode...enepelene.mpp/ grupa je tu, ne znam zašto vam je nedostupna, nove mame stižu stalno

za bebu od 3 mj, preporučujem dolisu, baby sara, mama panda pelene...sve ti imaju profile na fb pa vidi što nude
ali mene stalno baca na facebok login. JA NEMAM FACEBOOK, zašto ga je potrebno imati za neku grupu koja promovira platnene pelene???

mm ima, poslao je zahjev za prijateljstvo, čekali smo 2 tjedna, jednu večer su nas odobrili da bi nas sutradan ujutro izbrisali.
eto to je moje iskustvo, više niti ne pokušavam jer su po meni jako neozbiljni
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:26   #5535
Pa gle, ne mozes biti u fb grupi ako nemas fb profil, to je valjda logicno.
A zasto su ti izbacili muza iz grupe, tko zna, ali bas bih voljela cuti objasnjenje administratora ili administratorica.
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:59   #5536
Quote:
ribica2302 kaže: Pogledaj post
https://www.facebook.com/groups/mode...enepelene.mpp/ grupa je tu, ne znam zašto vam je nedostupna, nove mame stižu stalno



za bebu od 3 mj, preporučujem dolisu, baby sara, mama panda pelene...sve ti imaju profile na fb pa vidi što nude

Ja bih nadodala jos flafi ( najnocna pelena ikad ) coki loki i dajdaj.
Nakon 8 mj konstantnog koristenja cokiloki su u odlicnom stanju a npr mama panda su se dosta ofucale i postale tvrde. Da se to rijesiti s octom i etericnim uljem al eto, za drugo dijete bum si svakako uzela jos nekoliko Cokilokica.




Sent from my iPhone using Tapatalk
tyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 16:18   #5537
Quote:
ribica2302 kaže: Pogledaj post
https://www.facebook.com/groups/mode...enepelene.mpp/ grupa je tu, ne znam zašto vam je nedostupna, nove mame stižu stalno

za bebu od 3 mj, preporučujem dolisu, baby sara, mama panda pelene...sve ti imaju profile na fb pa vidi što nude
Cekam mjesec dana, zasto se ne oglasi admin ovdje kad vec nemamo uvid tamo?? Zasto je grupa zatvorena i to je moje pitanje za admin.
A zasto nebi ovdje mogli diskutovati??

evo mojih pitanja - ponudu mogu dobiti ali me zanimaju vasa iskustva. Ako preporucujete dolisu i sve te druge da kazem sivalice - kako su se pelene pokazale, kakvi su materijali koristeni i jeste li imali kakvu garanciju da je to stvarno to.
I kako sam zagovornik da dobro provjerim proizvod prije kupovine, koliko ste i same istrazivale.
neko biti mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 16:20   #5538
Eh i da, zanima me i ovo, koliko vidim sve su to "sivalice" koje rade na crno ili se varam?? Da li se mora uzimati od sivalica ili imaju registrovane sivalice koje za isti novac rade isto tako dobre pelene?? Nije stvar u porezu i sl. nego cisto u garanciji na kupljeni proizvod.
neko biti mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 16:22   #5539
Quote:
tyna kaže: Pogledaj post
Ja bih nadodala jos flafi ( najnocna pelena ikad ) coki loki i dajdaj.
Nakon 8 mj konstantnog koristenja cokiloki su u odlicnom stanju a npr mama panda su se dosta ofucale i postale tvrde. Da se to rijesiti s octom i etericnim uljem al eto, za drugo dijete bum si svakako uzela jos nekoliko Cokilokica.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto su pelene postale tvrde, koji je materijal u pitanju? Koliko ste ih koristili pa su postale tvrde? JE li svih 8mj?
neko biti mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 16:36   #5540
Cure, grupa je zatvorena jer žene stavljaju slike svojih bebica, ali i zbog znatiželjnika koji najčešće dosta negativno gledaju na trend platnenih pelena... Tamo su žene koje su stvarno iskusne i dat će vam sve moguće savjete i preporuke, i to ne samo vezano za platnene pelene. Imam Face već godinama i tek sam u toj grupi skužila sve blagodati te stranice. Žene su zakon tamo. Pune potpore i razumijevanja.

Volvorec, napravi si neki bezvezni profili pošalji zahtjev. Možeš poslati i privatnu poruku i tražiti objašnjenje zbog suprugovog izbacivanja, vjerujem da je neki nesporazum u pitanju... Grupa ima preko 3000 članova i stalno dolaze nove cure.

Rode imaju u Ilici svoj dućan, daju račun i s te strane si kod njih sigurna, a imaju dosta dobre pelene... Kod ostalih šivalica uzimam bez računa preko neta i dobijem poštom naručeno, nikad nije bilo problema.

A ona stranica/grupa -Najpovoljnije platnene pelene- nema veze s vezom, loša kvaliteta, loši krojevi... ne bacajte novce dok se ne raspitate...
__________________
Najgore ništa.

Zadnje uređivanje velana : 08.02.2015. at 16:42.
velana is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.