Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2011., 10:29   #1
KIM, crna buhtlica traži dom - deseta od 60+ - UDOMLJENA

Quote:
MeGita kaže: Pogledaj post

Ova mala mica, starosti oko 2 mjeseca traži svoje mjesto u nečijem krilu...Radi sve što male mace vole raditi, prede, igra se, spava i jede te istražuje svoj privremeni dom. Ako joj želite proširiti vidike i pružiti stalni dom, slobodno se javite na tel. 095-528-3845.

Trenutno se nalazi kod tete čuvalice ..angie.. pa će vas ona izvještavati dalje o svim zgodama i nezgodama iz života ove ljepotice.
__________________
Aukcija za mace 60+
jablanib is offline  
Old 05.12.2011., 12:52   #2
Hop Kim, kako ti je kod nove čuvalice?
__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Old 05.12.2011., 13:08   #3
Da, ..angie.., daj nam napiši koju o šećeruši Kimici !
__________________
Home is where the cat is
MeGita is offline  
Old 07.12.2011., 00:50   #4
Nismo se javljali do se mala skroz ne opusti..
Za mojima je sada na ti, malo prema Mili još uvijek ima respect jer ova sikče, no i to se mijenja, pa ih znam obje uhvatit kako se nateravaju.
Mala je opuštenija, izlazi van ispod kreveta, tj. točnije rečeno nema je ispod, jedino ako je neka igračka dole pa mora po nju.. Danas sam otvorila vrata od sobe, tako da mala istražuje pomalo (mala je počela zadnjih 2 dana kada sma otvorila vrata kibat van, pa sam jurila po nju, no mislim da nema vise smisla ju zatvarati jer se dobro nosi sa svim sustanarima )
Sa dodirima je još na vi, no kada je na penjalici malo se uzmakne no prede čim je tkanem pizdunek


Ovo su slikice (katrastrofalne, no bu i boljih ) od prije sat vremena, ja lezim na krevetu a mala se igra s mojom rukom i skace prema njoj. Cim je igracka u pitanju, a makar bila i ruka evo male

Belj belj



Uhvatila je u sekundi mira


Uglavnom, mala je ista kao svako mace, zaigrana, papa puno, ma super je, a zna da sat vremena nakon sto legnem u krevet da ona bega na pawanje, tako da nam je super
Ici cemo slijedeci tjedan kod veta na pregled, da vidimo jel sve u redu i dali mozemo biti mirni. Uglavnom super nam je..
To je to on Kim i mene za sada, pusa svima!!!
..angie.. is offline  
Old 07.12.2011., 09:36   #5
Bravo Kim, baš mi je drago da se skroz opušta i postaje prava mala mazilica, baš je slatka !

A šta je s okecom, jel' terapija još traje ili ste bili u međuvremenu već jednom kod veta (rekli su za 10 dana kontrola, to je kao trebalo biti negdje početkom ovog tjedna, ali mislim da par dana ne igra ulogu)? Ja sam na žalost ovaj tjedan bez auta, tako da ne mogu uskočiti po tom pitanju, eh.
__________________
Home is where the cat is
MeGita is offline  
Old 07.12.2011., 11:02   #6
Nema potrebe to oko mazat više.
__________________
mrzim lovce i neodgovorne roditelje svih vrsta, kao i one koji iz svoje vlastite bijede seru po poštenim ljudima
notrzan is offline  
Old 07.12.2011., 11:45   #7
Ici cu do Bube do kraja tjedna, samo da joj vide jel sve ok, iako se meni cini savrsenim
MeGiTa, budem te nesto pitala na temi +60

Uglavnom ako netko zeli macu sada udomiti, neka zna da ce dobiti predivnu damu koja zna kada se igra a kada pawa, samo treba imati strpljenja jer se macje povjerenje stjece duze, no kada stekne povjerenje, tada ste joj sve u zivotu
..angie.. is offline  
Old 09.12.2011., 23:23   #8
A tko je meni nočas došao na maženje u krevet kako je bila slatka a ja sva u polusnu..
Još malo i bit će prva na listi
..angie.. is offline  
Old 10.12.2011., 09:22   #9
Aaaaaa, slatkica , znači to je to, možemo proglasiti socijalizaciju obavljenom ?
__________________
Home is where the cat is
MeGita is offline  
Old 10.12.2011., 12:11   #10
Quote:
MeGita kaže: Pogledaj post
Aaaaaa, slatkica , znači to je to, možemo proglasiti socijalizaciju obavljenom ?
Jos malo mala ne voli kada joj netko prilazi, no bez problema navecer lijeze na krevet i uvaljuje se u krilo
..angie.. is offline  
Old 15.12.2011., 22:32   #11
Kako je malena? Da li se je oslobodila još više?
__________________
Aukcija za mace 60+
jablanib is offline  
Old 15.12.2011., 23:25   #12
Heej, taman se htjela danas javiti
Je je, evo sada smo dosli domeka, i dali malo papice, a mala naucila reci mjau iliti daaaajjj. I cak sam ju bila pomazila prije nego je dobila papati..
Inace jos malo "bjezi" kada se ustanem i idem prema njoj, no to je vise njoj igra.. No zato kada idemo pawati je show i da se fino cohati, a od moje Mile je naucila i da moze glasno presti
Mislila sma nabaciti fotosession preko vikenda, nazalost prek tjedna ne stignem, jer kada dodjem doma vec se spusta mrak, a njena ljepota se ne moze na umjetnom svjetlu pokazati..
Mislim da je spremna polako, no voljela bih kada bi nasla dom sa jos jednom macom ili mozda cak pesekom, jer je mala zaigrana, i iako je jos malo suzdrzana prema nama ljudima, prema četveronošcima je otvorena.. Tako da bi bilo lijepo da nađe neku ekipicu
..angie.. is offline  
Old 18.12.2011., 23:08   #13
Gledajte malu ljepoticu



Ova je slikica predivna, no malo su okece zelene od blica


Zadnje uređivanje ..angie.. : 18.12.2011. at 23:15.
..angie.. is offline  
Old 20.12.2011., 20:20   #14
Nitko da mi da kompliment za moju prešlatku fačiču
Mala je predobra, živahna, ima apetit gori od sestrine pesice (a ja mislila da njena pesica ima apetit za 10 njih ) no to se podrazumijeva pošto je mala u razvoju
Prede kao velika, voli se igrati, no isto tako zna da se ide na pawanje cca pola sata otkako "gazdarica" ode u krevet..
Obožava društvo drugih životinja tako da bi bilo savršeno kada bi bila kao druga maca..
..angie.. is offline  
Old 21.12.2011., 00:17   #15
da joj složimo oglas? jel spremna? možda se netko zagleda u nju ovih dana...trebamo samo malo bolje fotke...inače mica je krasna, sve crne su naizgled iste, a zapravo je svaka unikat na svoj način.
__________________
Aukcija za mace 60+
jablanib is offline  
Old 21.12.2011., 00:37   #16
Joj znam da trebaju fotke njenu je ljepotu jako teško uhvatiti.. Možemo je probati staviti u oglas a ja ću još slikati i pokušavati (do sada 200 fotki i jedino ove dve super zgledaju a da su izbliza).
Ako možeš staviti da bi ona voljela nečije društvo.. Sa mojom Milom naprosto uživa..

P.s. Otkrila je kompjuter, no još joj nedam da otvori profil na facebooku, kažu da je 13 min godina koliko moraš imati a ona je ipak pre pre mala..
No pomaže mi hvatati dosadnu strelicu na monitoru zato
..angie.. is offline  
Old 23.12.2011., 18:53   #17
Mala je naučila da su miševi dobri za igru
Neki dan je nosila jednog u ustima po cijeloj sobi (plišanog naravno )
A i zna što je to strelica na monitoru i uči informatiku (točnije kako uhvatit strelicu i gurnuti miša)
..angie.. is offline  
Old 27.12.2011., 01:36   #18
Kim vam svima želi sretan i blagoslovljen Božić





Pakiranje poklona trajalo je i dosta me izmučilo, no imala sam vremena i za uređivanje..



Iako mi je teta dosađivala i izluđivala me sa blicom..





Imala sam vremena i biti mala vražica i igrati se





No na kraju dana, objašnjeno mi je da iako sam zaigrana i ne volim se slikati, to je neophodno da nađemo mog ljudova koji će me voljeti takvu kakva jesam..

Zato evo vam još dvije slikice, možda u moru udomitelja nađemo nekog samo moga..







P.s. Sve ove slikice su uhvačene u sekundi mira kojeg imam, inače moja teta kaže da imam crve vlada u guzi pa zato nemam sekunde mira i samo rondam
..angie.. is offline  
Old 27.12.2011., 08:06   #19
Predivna je. Na FB se javio jedan ljud za nju. Proslijedit ću tvoj kontakt da te mogu kontaktirati. Nadam se da će biti uspješno.
__________________
Aukcija za mace 60+
jablanib is offline  
Old 27.12.2011., 11:17   #20
Ljud je odustao.... znači nije ni bio pravi. Moramo joj napraviti oglas...

EDIT:

http://www.njuskalo.hr/udomljavanje-...-oglas-4172226
__________________
Aukcija za mace 60+

Zadnje uređivanje jablanib : 27.12.2011. at 12:15.
jablanib is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:27.