Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2008., 19:20   #61
mislim da je transfer moguć tako da se ispišeš s jednog i odeš na prijamni za drugi
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 19:29   #62
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
mislim da je transfer moguć tako da se ispišeš s jednog i odeš na prijamni za drugi
..a sto sa svim mojim polozenim ispitima???
Cemu onda bolonja?
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 19:34   #63
Quote:
Fredrro kaže: Pogledaj post
..a sto sa svim mojim polozenim ispitima???
Cemu onda bolonja?
Kada se upišeš na fakultet na koji se želiš prebaciti, tražiš da ti priznaju ispite koje si položio na faksu sa kojeg si se prebacio. Ne vjerujem da će ti ih sve pšriznati, ali jedan dio hoće. Postoji li još neka mogućnost, to ne znam.
__________________
Café, pousse-café, cigare.

www.123sonography.com
Alpagueur is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 19:44   #64
Quote:
Alpagueur kaže: Pogledaj post
Kada se upišeš na fakultet na koji se želiš prebaciti, tražiš da ti priznaju ispite koje si položio na faksu sa kojeg si se prebacio. Ne vjerujem da će ti ih sve pšriznati, ali jedan dio hoće. Postoji li još neka mogućnost, to ne znam.

Znaci moram formalno poloziti prijamni....kao da upisujem prvu godinu?

I sto onda sa tim bodovima...npr...kod mene matematika iznosi 5 ECTS bodova, a na tom drugom faksu 7...?
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 20:13   #65
to ćeš morat provjeravat na oba faksa
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 20:31   #66
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
to ćeš morat provjeravat na oba faksa
Da izgleda da si u pravu. Puno hvala na informacijama!
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 21:47   #67
prebacivanje sa efzg-a na vspu??

izvanredni sam student na prvoj godini na efzg-u, imali neko da se prebacivao sa efzga na faks u zaprešiću? ili netko tko zna da li priznaju položene ispite sa efzga?
katty02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2009., 23:00   #68
Zamolba za prebacivanje na drugi faks

Trebao bih napisati zamolbu za prebacivanje s faksa na drugi srodan fakultet, pa me zanima da li netko ima predlozak ili nesto slicno?

hvala puno !

Ako imate u fajlu..saljite na [email protected], a ako ne, sve sugestije dobrodosle jer nemam pojma kako napisat to
nimfoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 11:48   #69
Prebacivanje studija nakon 3. godine

da li mi netko moze reci da li se moze upisati konkretno diplomski arheologije nakon zavrsene 3 godine preddiplomskog povijesti i engleskog ?
Adriat1c is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 15:00   #70
Prilično sam siguran da se može, ali vjerojatno moraš polagati nekakav prijamni (koji se valjda sastoji od gradiva arh. s prve 3 godine).
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 18:28   #71
znam da je ova tema malo starija ali eto i mene zanima kako se prebaciti s faksa na faks... baš neki dan upisala sam se na poljoprivredni fakultet u osijek smjer hortikultura i željela bih se isto tako prebaciti na agronomski fakultet u zagrebu također smjer hortikultura... što moram napraviti dali moram završiti I. semestar kako bih se mogla prebaciti... jer stvarno želim ici u zagreb ili da cekam jesenski rok i tamo pišem prijemni ne znam što mi je ciniti i ako netko zna ili je cak imao isti slućaj bila bih mu zahvalna kada bi mi pomogao... unaprijed hvala...
__________________
Znatiželje je ubila mačka!
iwanche is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 17:05   #72
koliko je moguće prebacivanje sa društvenog veleučilišta na novinarstvo?

mogu li se odmah na početku prebacit ili moram završit prvi semestar, imat dobar prosjek ocjena...?

nisam upala na novinarstvo, pa sad ciljam na društveno veleučilište. koliko, ako ih uopće ima, su slični/isti predmeti?

sunči* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 12:57   #73
Prebacivanje sa smjera na smjer??

Zanima me mogu li se sa jednog smjera prebaciti na drugi smjer, ali na istom faksu? Da li se to može recimo u drugom ili trećem semestru ili samo na početku prve godine?
sad sam zvala tetu u referadi i ne zna mi reć
pomagajte pliz
__________________
what you're looking for is where you're looking from :)
Imago99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 17:11   #74
Baš čudno da ti u referadi ne znaju reći, tko bi onda trebao znati
Možda da napišeš na kojem si faksu.
Na mom se recimo može prebaciti bilo kad u prve 3 godine.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 19:55   #75
Ako se upišem u Os dal se mogu ispisat ako upadnem u ZG

Predala sam papire u Osijeku na faks upravno pravo, i tamo sam upala vandredno ali možda se još i crta pomakne.Ugl upisi su u petak. A u četvrtak moram za Zagreb na prijemni na Katoličko-Bogoslovni fakultet i tamo su u utorak upisi.

Ja bih se htjela upisati u Zagreb!

E sad pitanje je.. Ako se ja upišem u Osijeku da li se mogu ispisati ako upadnem u Zagreb.

Lijepo molim moderatore da imaju razumjevanja pa ako ima neka slična tema da me prjemjeste ja sma malo potražila, ali stvarno sad nemam vremena..Ispričavam se ako nije po pravilima!
__________________
Ostani..da me čuvaš kada zaspu anđeli...
Autumnash is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2009., 21:44   #76
pomorski u splitu. koliko ja znam barem je na tom faksu dopušteno sve i svašta.
a ni meni nije jasno kako tetka iz ref. ne zna. možda me se samo tila otarasit.
zna li neko?
__________________
what you're looking for is where you're looking from :)
Imago99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 00:31   #77
Da, možeš se ispisati..eh sad ako si upala u Osijeku sa plaćanjem, godina se plaća odmah pri upisu. Tako da ti tih 6000 kn ili koliko već ode, a na kraju se upišeš u Zg.
A sad ne znam kako stvari stoje na različitim faksovima i jel ćeš morat odmah platit godinu...
have_a_nice_day is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 01:07   #78
da, mora odmah na upisu platiti, tj. mora donijeti uplatnicu kao dokaz da je plaćena školarina u pošti,fini...

kaže da je upala vanredno.... to je onda 3300...a ako je redovno 5500...
__________________
Tata kupi mi autoo..fakultet..i romobiiil!!!
ssanjich is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 14:27   #79
Prebacivanje s građevinskog f. u ZG na OS

Hej ljudi!!! Zanima me da li se tko prebacivao s gređevinskog fakulteta u ZG na isti taj u OS, pod kojim uvjetima to ide, postupak!! Ponavljac sam prve godine,ali za zamjenu sam dobila predmete iz 2. godine... Zanima me takoder da li moram polagati kakavu razliku ispita, da li mi se priznaju polozeni ispiti!! Zvala sam referadu u OS da ih pitam, ali oni su mi naprosto spustili slusalicu, pa bih bila zahvalna na bilo kojoj informaciji, te ako je netko imao neka slicna iskustva s tim prebacivanjem neka mi napise, da znam okvirno na sto mogu da racunam!!!!
Unaprijed hvala
__________________
Uvijek može biti gore :)!!!!
HypnoticPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2009., 05:36   #80
isti zahtjev

bilo kakve informacije su dobro došle...
mail: [email protected]
Annika_Emma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.