Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2011., 23:18   #41
Quote:
Jamshid kaže: Pogledaj post
ali stvarno mi je svaki put sve pogodila, a nije vidovita, samo zna gledat...dobro su rekli i u prijašnjim postovima, najčešće ti ljudi govore iste stvari ono - rastrešen si, imaš puno puteva i td.. itd.. a tek tu i tamo ti kaže nešto malo veće
Pa ne baš. Meni bi se sve što mi je jedna osoba znala gatati, ostvarilo. A mogla je vidjeti i stvari poput koju ću ocjenu dobiti na ispitu, te kad i u koliko sati ću odgovarati.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 07:50   #42
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Pa ne baš. Meni bi se sve što mi je jedna osoba znala gatati, ostvarilo. A mogla je vidjeti i stvari poput koju ću ocjenu dobiti na ispitu, te kad i u koliko sati ću odgovarati.
Eh, kamo srece da postoje takve osobe ali, na zalost, ne postoje.
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 10:27   #43
Quote:
Jamshid kaže: Pogledaj post
Eh, kamo srece da postoje takve osobe ali, na zalost, ne postoje.
Ima ih, sama sam se uvjerila u to, ali ih nećeš vidjeti nikad na TV-u niti uzimaju novac, gotovo nitko niti ne zna za njihov talent. Tj. ukratko rečeno, ako ih nemaš u obitelji, nećeš znati da i takve postoje.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 14:20   #44
Lightbulb pomagajte drugovi

311 441 324
322 112 444
143 314 331
___ ___ ___
44444 44444 444

Moze li mi neko protumaciti za ljubav?
glupkosampasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 20:18   #45
Quote:
glupkosampasta kaže: Pogledaj post
311 441 324
322 112 444
143 314 331
___ ___ ___
44444 44444 444

Moze li mi neko protumaciti za ljubav?
Pogriješio si temu.
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 21:49   #46
zna li netko šta znači tunel
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 01:40   #47
Quote:
Monique. kaže: Pogledaj post
zna li netko šta znači tunel
Nesavladive teškoće riješavat ćeš kao od šale,ali nemoj okljevati jer te ta sreća neće dugo pratiti.

__________________________

Predanja predaka oči su mudrosti
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 01:42   #48
bela_mac hvala
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 20:25   #49
Izokretanje šalice i pokušaji da se povežu kojekakve figurine i obrisi nastali od taloga su čista zajebancija kada to svi rade. Postoje međutim osobe (većinom su to žene) koje zbilja posjeduju taj dar...znaju povezati ono šta vide ali isto imaju i neki unutarnji osjećaj, treće oko kojim vide ono što drugi ne mogu.
Prije par tjedana otišla sam ciljano jednoj staroj teti koju bije glas da nikad nikom nije promašila.....pravoslavka je, izmoždena starica čini se na pragu smrti, obožava životinje, živi sama u nečemu nalik vještičjoj kućici....nikada me ranije nije vidjela niti išta zna o meni.....odmah mi je, ko iz topa rekla za muškarca u kojega sam zaljubljena (prvo slovo njegova imena i par njegovih ne tako lijepih osobina), ispod njega je vidjela obrise drugoga (moga bivšega partnera), rekla je jednu distinktivnu stvar po kojoj sam znala da je to on.

Iako je teško bolesna ima onaj jasni, topli pogled...narafski susjedi je smatraju za senilnu, neki kuju urotu da joj se uvuku u oporuku jer ima mnogo zemlje. Mislim da će se grdno iznenaditi na kraju .

Poanta je da ne treba vjerovati svakoj budali koja okrene šalicu ili instalira turban na TV. Treba se voditi nekom unutarnjom intuicijom pri odabiru tih gledaoca.
__________________
Bit će bolje...hoće, al u k....
Full loaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 22:33   #50
šta znači kada se u šolji dobije čudovište


i ovo (liči mi na vjevericu)
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 16:19   #51
i još samo da pitam jel se može gledati u šolju ako sam popila samo gutljaj, a ostalo prosula. Alergična sam na kofein pa zato pitam.
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 18:36   #52
Quote:
bela_mac kaže: Pogledaj post
To su vam vražja posla.

Bas tako!!!

Quote:
Full loaded kaže: Pogledaj post
Izokretanje šalice i pokušaji da se povežu kojekakve figurine i obrisi nastali od taloga su čista zajebancija kada to svi rade.
Ovo sam i ja mislila, ali sam se uvjerila da neki to stvarno i vide!! Eh da, i zna li itko sto je s onim kad ti reknu da zazelis zelju pa stavis prst u talog i po otisku vidi hoce li se ostvarit ili nece?
chergi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2012., 23:12   #53
evo još jedna fotka. Baš mi je žao što na ovom topicu nema nikoga ko se razumije. molim bilo koga da mi kaže liči li mu ovo na tornado.
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 02:42   #54
Quote:
Monique. kaže: Pogledaj post
evo još jedna fotka. Baš mi je žao što na ovom topicu nema nikoga ko se razumije. molim bilo koga da mi kaže liči li mu ovo na tornado.
Evo da ti ja odgovorim.Ja ti vidim obješenog čovjeka.Prema legendi Odin je devet dana visio obješen o drvo života da spozna rune.
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2012., 13:12   #55
Quote:
bela_mac kaže: Pogledaj post
Evo da ti ja odgovorim.Ja ti vidim obješenog čovjeka.Prema legendi Odin je devet dana visio obješen o drvo života da spozna rune.
Koliko god se trudila da nađem obješenog čovjeka ne mogu , šta to znači ? nešto loše
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2012., 12:14   #56
Fora su vam ovi postovi sa slikicama šoljice. Gatanje u kafu je zaista nesto fascinantno jer to mogu raditi samo mastovite osobe, senzibilne, koje mogu "pohvatati" simbole i povezati ih u jednu pricu. Moja frendica se bavi tim, onako amaterski, i dosta joj dobro ide. Ima istine ako nisi raspolozena ili si depresivan da ti ni soljica nece izici dobro. To mi se par puta znalo desiti. Znam da postoje klasicna tumacenje (ptica-glas, pas-vjernost, macka-laz, srce-ljubav, prsten-udaja...) ali postoje i neka koja svako onaj ko se bavi soljicom poznaje kao svoje. Cula sam kada se ide kod nekog da ti gleda treba uzeti malo mljevene kafe, zamotati je u papir i staviti pod svoj jastuk da prenoci, sutra sa tom kafom ides kod onog ko ce ti gledat i sa njom se skuha kafa.Navodno tada se najbolje pogata.
Shansel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 21:37   #57
Quote:
Shansel kaže: Pogledaj post
Fora su vam ovi postovi sa slikicama šoljice. Gatanje u kafu je zaista nesto fascinantno jer to mogu raditi samo mastovite osobe, senzibilne, koje mogu "pohvatati" simbole i povezati ih u jednu pricu. Moja frendica se bavi tim, onako amaterski, i dosta joj dobro ide. Ima istine ako nisi raspolozena ili si depresivan da ti ni soljica nece izici dobro. To mi se par puta znalo desiti. Znam da postoje klasicna tumacenje (ptica-glas, pas-vjernost, macka-laz, srce-ljubav, prsten-udaja...) ali postoje i neka koja svako onaj ko se bavi soljicom poznaje kao svoje. Cula sam kada se ide kod nekog da ti gleda treba uzeti malo mljevene kafe, zamotati je u papir i staviti pod svoj jastuk da prenoci, sutra sa tom kafom ides kod onog ko ce ti gledat i sa njom se skuha kafa.Navodno tada se najbolje pogata.
moram to isprobati kad mi bude dolazila rodica koja zna stvarno da gleda u šolju i pogađa.
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 23:35   #58


Ovo što sam prikazao je obješeni čovjek,a to znači da problem koji imaš moraš sagledati iz više kutova.Jesi li zadovoljna.

_____________________________
Predanja predaka oči su mudrosti.
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 23:49   #59
Quote:
bela_mac kaže: Pogledaj post


Ovo što sam prikazao je obješeni čovjek,a to znači da problem koji imaš moraš sagledati iz više kutova.Jesi li zadovoljna.

_____________________________
Predanja predaka oči su mudrosti.
vidi stvarno naglavačke obješen čovjek. Ja sam desetak minuta buljila u sliku i tražila ga. Svaka čast.

Šta znače ona gore dvije slike koje sam stavila (vjeverica i čudovište, ako su uopšte to) ?

kako si ti naućio da gledaš ? sam ili si od nekog učio
__________________
Fenomenalan je osjećaj lebdjeti u raju
Monique. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 00:10   #60
Draga Moonique ili to imaš ili nemaš,a nasljedni faktor je najvažniji.

__________________________
Predanja predaka oči su mudrosti.
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.