Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2012., 15:59   #1101
Quote:
gdlaka kaže: Pogledaj post
sutra na sjednici vlade bi trebalo odobrit sredstva.
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 08:36   #1102
Ja čekam da se ugovori vrate iz apn-a sve skupa 2 tjedna i još ih nemaaa..!
tamičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 09:47   #1103
Evo kakvo je stanje kod mene - u banci je sve sređeno, investitor je jucer dobio novce i slijedi preuzimanje stana
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 11:44   #1104
Quote:
ZorcJ kaže: Pogledaj post
Evo kakvo je stanje kod mene - u banci je sve sređeno, investitor je jucer dobio novce i slijedi preuzimanje stana
Evo, iskrene čestitke!!! Mi smo još uvijek na iglama i čekamo rasplet!
jonathan23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 16:13   #1105
Quote:
tamičica kaže: Pogledaj post
Ja čekam da se ugovori vrate iz apn-a sve skupa 2 tjedna i još ih nemaaa..!
Također, ugovor su mi iz banke u apn poslali 4.4. i još čekam...valjda bude uskoro...
optimusPrimatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 16:15   #1106
Quote:
jonathan23 kaže: Pogledaj post
Evo, iskrene čestitke!!! Mi smo još uvijek na iglama i čekamo rasplet!
Priključujem se čestitkama!!!!
optimusPrimatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 19:33   #1107
sutra bi trebala bit puštena sredstva, kako doznajem iz zabe.
gdlaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 00:50   #1108
Quote:
gdlaka kaže: Pogledaj post
sutra na sjednici vlade bi trebalo odobrit sredstva.
provjerena informacija ili nagađanja?
canonimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 08:26   #1109
Quote:
canonimus kaže: Pogledaj post
provjerena informacija ili nagađanja?

a žderu nam živce ko veliki

ovako....moj banakar u zabi nema pojma, ali iz apn-a je kolegica dobila informaciju da će biti, ali ne znaju kada....e sad....
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 10:55   #1110
canonimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 13:05   #1111
Quote:
stripi007 kaže: Pogledaj post
a žderu nam živce ko veliki

ovako....moj banakar u zabi nema pojma, ali iz apn-a je kolegica dobila informaciju da će biti, ali ne znaju kada....e sad....
Čestitam svima kojima je odobreno i koji su dobili, ili su na korak do, ključeve svojih novih stanova. Stvarno vam zavidim...

Stvarno je ovo čupanje živaca Žena i ja smo već polako ludi od iščekivanja.

Možeš li pitati kolegicu iz APN-a obrađuju li oni te zahtjeve, ili nas čeka još mučenja i iščekivanja kada odobre dodatna sredstva? Nadam se samo da se neće ponoviti ona agonija od 2,6,... obrađenih zahtjeva dnevno.
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 13:55   #1112
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post
Čestitam svima kojima je odobreno i koji su dobili, ili su na korak do, ključeve svojih novih stanova. Stvarno vam zavidim...

Stvarno je ovo čupanje živaca Žena i ja smo već polako ludi od iščekivanja.

Možeš li pitati kolegicu iz APN-a obrađuju li oni te zahtjeve, ili nas čeka još mučenja i iščekivanja kada odobre dodatna sredstva? Nadam se samo da se neće ponoviti ona agonija od 2,6,... obrađenih zahtjeva dnevno.

e kamo sreće da kolegica tamo radi .....javim ako šta saznam a i vi pišite sve novosti
stripi007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 14:33   #1113
Do sada su se sve informacije dobivene iz ZABE pokazale točnima...

Samo mi nije jasno kako to da niti jedna druga banka ne barata apsolutno nikakvim informacijama.

Ma samo da se to sve uskoro riješi.
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 15:26   #1114
Hvala na cestitkama! Svima drzim fige da dobijete cip prije ......
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 16:19   #1115
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post
Čestitam svima kojima je odobreno i koji su dobili, ili su na korak do, ključeve svojih novih stanova. Stvarno vam zavidim...

Stvarno je ovo čupanje živaca Žena i ja smo već polako ludi od iščekivanja.

Možeš li pitati kolegicu iz APN-a obrađuju li oni te zahtjeve, ili nas čeka još mučenja i iščekivanja kada odobre dodatna sredstva? Nadam se samo da se neće ponoviti ona agonija od 2,6,... obrađenih zahtjeva dnevno.
A meni je danas termin za roditi, ali beba očito neće vanka dok se ne krene u obradu novih zahtjeva
jati is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 16:47   #1116
ništa ne obrađuju.Zvala danas dva puta, nikakvih informacija, pratili su jučer i dnevni red vlade, opet ništa ne znaju..malo čudno.Ne znam da li je moguće da im niko ništa ne govori ili ne izlaze van s informacijama, da ne počne pritisak na njih.Moji u ZABI niš ne znaju.Ajmo Liniću, ajmo
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 16:51   #1117
a ovo što piše da je 18.04.novo ažuriranje, to je samo automatski pomak jer je neko odustao, pa su dali novo izvješće. .a ja se ponadala da su krenuli.
lutia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 17:03   #1118
Ja se iskreno nadam da obrađuju a ne izlaze s tom informacijom van. Pa prolupat ćemo svi ako ništa sada ne rade a nastave sa malim brojem obrađenih dnevno.

Nije mi jasno u čemu je problem. Minisatar kaže da s tim dodatnim sredstvima neće probiti svoju cifru za ovu godinu što znači da znaju odakle će uzeti. Šta se više čeka onda?! Zašto ne daju odobrenje da se odobrava i iplaćuju krediti, pa neka onda oni bankama isplate sa zakašnjenjem... Bezbroj je mogućih kombinacija...
cicimici2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 17:05   #1119
Evo baš mi je danas stigao iz APN-a potpisan ugovor, tak da sljedeći tjedan slijedi solemnizacija veli bankar, pa gruntovnica i onaj prek idući tjedan isplata investitoru......
optimusPrimatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 17:20   #1120
Quote:
cicimici2012 kaže: Pogledaj post
Ja se iskreno nadam da obrađuju a ne izlaze s tom informacijom van. Pa prolupat ćemo svi ako ništa sada ne rade a nastave sa malim brojem obrađenih dnevno.

Nije mi jasno u čemu je problem. Minisatar kaže da s tim dodatnim sredstvima neće probiti svoju cifru za ovu godinu što znači da znaju odakle će uzeti. Šta se više čeka onda?! Zašto ne daju odobrenje da se odobrava i iplaćuju krediti, pa neka onda oni bankama isplate sa zakašnjenjem... Bezbroj je mogućih kombinacija...
Ja isto tako mislim. Pa ne bi valjda sjedili tamo i po cjele dane ništa ne radili.
Meni je ženska u APN-u prošli tjedan rekla da čekaju pismeno da se odobre sredstva. P.S. Još jedan nemiran vikend je pred nama
jonathan23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.