Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2017., 16:29   #41
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Ne svi.
koji ne?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:30   #42
Teolozi, dovoljno je samo vjerovati.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:39   #43
hm, jesu li oni uopće znanstvenici?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:40   #44
Može biti seksi, ako nije pretjerano. Dakle koji pirs na strateškom mjestu, nikako po cijelom licu/tijelu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:46   #45
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
hm, jesu li oni uopće znanstvenici?
Oni vjeruju da jesu.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:54   #46
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Oni vjeruju da jesu.
vjerovati nije isto što i znati
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 16:58   #47
Treba to reći budalama koje vjeruju u šuplje.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 19:27   #48
Quote:
tisi kaže: Pogledaj post
koji ne?
Matematičari
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:39   #49
Quote:
jojo jojić kaže: Pogledaj post
Matematičari
Aha.
Ima li ih jos?
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 12:14   #50
meni je privlacno ali sa ukusom sve, bas kao i tetovaze
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 23:23   #51
taćno tako, evo da se nadovežen na izjavu kolege oćitim primjerom :
gospojica alison tajler ima na vrvu pićke (rubnom dijelu) ne na klitorisu jean diskretni pirsing i tetovažu sa sa desne strane trupla sa nekin natpison tipa bašćanske ploće, samo još ukrašeno sa cvićen
eto baš su mi ta slova i privukli pažnju ,trudijo san se proćitati šta piše, al nisan uspijo
Darioki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 21:47   #52
To je za primitivce.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 20:16   #53
Prvo ne znam zašto te uopće zanima sviđa li se muškarcima tvoj piercing ili ne? Znam, napisala si općenito, ali si kasnije rekla da ti imaš 1(i da ne bi više)i da se tvom mužu sviđa pa te zanimalo jel i drugi tako misle bla bla

Drugo, takvih gluposti ste pisali i predrasuda da mi se blago rečeno povraća, a u RL većina vas plazi nad curama s pirsevima na pupku, nosu itd. ali niste dobili od nje ili se čak niste ni potrudili jer vas nečeg strah pa onda odjednom lake ovakve onakve..lol. Za tetovaže ista stvar, samo mogu reći da to što stvarate bilo kakvu sliku o nekoj osobi na osnovu njene/njegove tetovaže, pirsinga ili više njih, govori više o vama

A i to za povezanost bunta s tetovažom ili pirsingom je isto generalizacija, i to glupa također, jer postoje različiti razlozi zašto netko stavlja na sebe nešto, među kojima je i taj jedan od razloga ali definitivno nije glavni i jedini.

Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
To je za primitivce.
Prije će bit da si ti primitivac/ka.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 20:24   #54
Quote:
Darioki kaže: Pogledaj post
gaj je svugdi na muškome rećina.
Kakvih sam frajera viđala s pirsevima i tetovažama
Prema tome možda imate pravo (tj. ne čudi me) ti i slični tebi biti upravo takvi, zatucani i ogorčeni
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 21:43   #55
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Prvo ne znam zašto te uopće zanima sviđa li se muškarcima tvoj piercing ili ne? Znam, napisala si općenito, ali si kasnije rekla da ti imaš 1(i da ne bi više)i da se tvom mužu sviđa pa te zanimalo jel i drugi tako misle bla bla

Drugo, takvih gluposti ste pisali i predrasuda da mi se blago rečeno povraća, a u RL većina vas plazi nad curama s pirsevima na pupku, nosu itd. ali niste dobili od nje ili se čak niste ni potrudili jer vas nečeg strah pa onda odjednom lake ovakve onakve..lol. Za tetovaže ista stvar, samo mogu reći da to što stvarate bilo kakvu sliku o nekoj osobi na osnovu njene/njegove tetovaže, pirsinga ili više njih, govori više o vama

A i to za povezanost bunta s tetovažom ili pirsingom je isto generalizacija, i to glupa također, jer postoje različiti razlozi zašto netko stavlja na sebe nešto, među kojima je i taj jedan od razloga ali definitivno nije glavni i jedini.



Prije će bit da si ti primitivac/ka.
Kad bumo na pivkana?
__________________
[B]I chose an eternity of this Like falling angels
The world disappeared Laughing into the fire
Is it always like this? [/B]
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 13:50   #56
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Prvo ne znam zašto te uopće zanima sviđa li se muškarcima tvoj piercing ili ne? Znam, napisala si općenito, ali si kasnije rekla da ti imaš 1(i da ne bi više)i da se tvom mužu sviđa pa te zanimalo jel i drugi tako misle bla bla

Drugo, takvih gluposti ste pisali i predrasuda da mi se blago rečeno povraća, a u RL većina vas plazi nad curama s pirsevima na pupku, nosu itd. ali niste dobili od nje ili se čak niste ni potrudili jer vas nečeg strah pa onda odjednom lake ovakve onakve..lol. Za tetovaže ista stvar, samo mogu reći da to što stvarate bilo kakvu sliku o nekoj osobi na osnovu njene/njegove tetovaže, pirsinga ili više njih, govori više o vama

A i to za povezanost bunta s tetovažom ili pirsingom je isto generalizacija, i to glupa također, jer postoje različiti razlozi zašto netko stavlja na sebe nešto, među kojima je i taj jedan od razloga ali definitivno nije glavni i jedini.



Prije će bit da si ti primitivac/ka.
Bar ne izgledam ko ljudožder.

Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Kakvih sam frajera viđala s pirsevima i tetovažama
Prema tome možda imate pravo (tj. ne čudi me) ti i slični tebi biti upravo takvi, zatucani i ogorčeni
Zatucani, ogorčeni... i unatoč tome ne osjećamo potrebu prazninu u duši i glavi liječiti pirsanjem i tetovažama.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 14:27   #57
bas to. ajde kad tupavo zensko istetovira delfina iznad cuce il na gleznju al oni stripovi po rukama i nogama su mi ocajni. na muskarcu je prihvatljivo samo jna preko prsa i kolinda na desnom guzu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 17:10   #58
prije su stoki krupnog zuba stavljali prsten u nos da ih mogu kontrolirati kad se razbjesne... nekako mislim da to ovdje ne funkcionira
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 17:50   #59
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
bas to. ajde kad tupavo zensko istetovira delfina iznad cuce il na gleznju al oni stripovi po rukama i nogama su mi ocajni. na muskarcu je prihvatljivo samo jna preko prsa i kolinda na desnom guzu.
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
prije su stoki krupnog zuba stavljali prsten u nos da ih mogu kontrolirati kad se razbjesne... nekako mislim da to ovdje ne funkcionira
O jebem li vas malene, moraću vas na pivu odvest...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 23:53   #60
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Kad bumo na pivkana?



Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Bar ne izgledam ko ljudožder.
Možda sebi ne izgledaš, ja bez slike ne bih znala

Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Zatucani, ogorčeni... i unatoč tome ne osjećamo potrebu prazninu u duši i glavi liječiti pirsanjem i tetovažama.
Pa vjerovatno jer prazninu popunjavate tako što pljujete po drugima i dajete si za pravo da zaključujete neke stvari o drugima na osnovu neke rinčice ili sličice na tijelu. (kao npr tvoj zaključak da osobe koje imaju pirs/tetovažu popunjavaju neku "prazninu" )
Toliko o vašoj "ispunjenosti".
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger