Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2017., 10:56   #881
Quote:
curva-tamburello kaže: Pogledaj post
s obzirom da je PBZ 3, splitska i ove manje banke ce na red oko Božića
...mogla se ekipa u APNu malo bolje ekipirati, npr. mogli su na ispomoć ta dva tjedna dok traju subvencije i obrade tražiti ljude iz nadređenog im MGIPU..kako bi se oformilo više timova i povjerenstava..

..postoje i prekovremeni i subote..što je običnom puku "pod normalno"..kad je neka frka..stiska..

..a ovima u APNu izgleda laganica....

Izgleda da nisu svijesni il ih baš briga da time ugrožavaju ljude koji imaju određene rokove u predugovorima..
naljepnica is offline  
Old 13.09.2017., 11:12   #882
Meni sad rečeno da je zaba gotova,nadam se da kreće pbz...
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Old 13.09.2017., 11:13   #883
Quote:
milijana kaže: Pogledaj post
Meni sad rečeno da je zaba gotova,nadam se da kreće pbz...
Info iz APN-a?
Sikiriky is offline  
Old 13.09.2017., 11:18   #884
Quote:
Sikiriky kaže: Pogledaj post
Info iz APN-a?
Tako nekako.
A i nema nam ovdje ovih iz erstice i zabe pa fantaziram da su u bankama
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Old 13.09.2017., 11:19   #885
Quote:
milijana kaže: Pogledaj post
Tako nekako.
A i nema nam ovdje ovih iz erstice i zabe pa fantaziram da su u bankama
ja sam iz Erste pa me još nisu zvali
Sikiriky is offline  
Old 13.09.2017., 11:19   #886
Quote:
Sikiriky kaže: Pogledaj post
Info iz APN-a?
Meni su jučer u APN rekli da takve info ne daju, nek se obratim svojoj banci..., u kojoj mi naravno ništa nisu znali reći, čekaju informacije od APN-a.

Nadam se da će Zaba imati uskoru tu informaciju.
ana7 is offline  
Old 13.09.2017., 11:31   #887
Taj dio me zbunjuje...kojom logikom javljaju. Bez te inf,druge su bezznačajne.
Naravno da ne daju takve inf,ali sam otišla i tražila da mi netko objasni što ću s istekom predugovora...ne znaju i ne zanima ih. Pa sam užicala bar ovo. E sad,ako su oni meni lagali,lažem i ja vama.
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Old 13.09.2017., 11:43   #888
Quote:
milijana kaže: Pogledaj post
Meni sad rečeno da je zaba gotova,nadam se da kreće pbz...
nadam se da je ovo istina, ispalit cu na zivce dok ovo sve prođe
prle00 is offline  
Old 13.09.2017., 11:51   #889
https://www.vecernji.hr/vijesti/pred...mladih-1194142

evo kaže ministar malo prije da je odobreno 130 dosad, a očekuje za 2-3 tjedna da ce sve bit gotovo i riješeno
prle00 is offline  
Old 13.09.2017., 12:02   #890
Quote:
milijana kaže: Pogledaj post
Tako nekako.
A i nema nam ovdje ovih iz erstice i zabe pa fantaziram da su u bankama
Ja sam zaba pa mene nitko zvao nije
ako je odobreno samo 140 kredita, to je jos uvijek i dalje samo Erste...
tipkaz is offline  
Old 13.09.2017., 12:03   #891
U petak 8.9.2017 je izjavio da je obrađeno 250 zahtjeva.
https://www.vecernji.hr/vijesti/jos-...drzave-1193159

A sada ispada da ih je obrađeno znatno manje i da obrađuju manje od 30 dnevno.
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Old 13.09.2017., 12:05   #892
Ministrove informacije korisne,kao i obično
Kako je u ponedjeljak bilo 250 obrađenih?
To da ce za 3tj sve biti gotovo,znamo i sami...ali on siroti nije svjestan da se mnogima radi o danima a ne tjednima i mjesecima
__________________
Halben trinken,
halben Scharzu geben
milijana is offline  
Old 13.09.2017., 12:10   #893
stalno se spominje kako su anuiteti uglavnom oko 3000 kuna i da će sredstava zato biti za sve. pa kaj su oni očekivali, ne kužim, koliki su inače ljudima anuiteti, 10 000 kuna? -.-
melodies moon is offline  
Old 13.09.2017., 12:15   #894
Quote:
melodies moon kaže: Pogledaj post
stalno se spominje kako su anuiteti uglavnom oko 3000 kuna i da će sredstava zato biti za sve. pa kaj su oni očekivali, ne kužim, koliki su inače ljudima anuiteti, 10 000 kuna? -.-

kao što sam već jednom i napisao ovdje..mislim da su oni bili u nekakavom dogovoru sa bankama(banke jako puno stanova imaju u ZG) i da su računali da će većina subvencija otići u Zagreb a svi znamo da su u ZG cijene stanova malo skuplje..naravno tamo su i veće plaće pa su računali da će i odobreni krediti biti sa nešto većim anuitetima.. ali gle čuda i u drugim krajevima ljudi žive pa će ipak dobar dio subvencija otići u druge dijelove RH...a drugdje su kuće i stanovi ipak jefitniji i tu je taj dio sa povećanim brojem mogućih subvencija...naravno na kraju je ispalo super za ljude..ali više posla za njih..jer nije isto obraditi 1100 subvencija koliko su oni planirali...a sada već brojka ide i do 2000...
sqwer is offline  
Old 13.09.2017., 12:18   #895
Quote:
melodies moon kaže: Pogledaj post
stalno se spominje kako su anuiteti uglavnom oko 3000 kuna i da će sredstava zato biti za sve. pa kaj su oni očekivali, ne kužim, koliki su inače ljudima anuiteti, 10 000 kuna? -.-
pa meni isto malo čudno 3000kn, moj bu prek 6000kn ak prođe nadam se, išao sam na što veću ratu da iskoristim poticaj najviše što mogu podnijet (žena sudužnik), a posliju cu refinancirat ako bude problema s otplatom
prle00 is offline  
Old 13.09.2017., 12:18   #896
Nista u ovoj državi ne može biti jednostavno, baš ništa


Sent from my iPhone using Tapatalk
osms25 is offline  
Old 13.09.2017., 12:20   #897
Quote:
sqwer kaže: Pogledaj post
kao što sam već jednom i napisao ovdje..mislim da su oni bili u nekakavom dogovoru sa bankama(banke jako puno stanova imaju u ZG) i da su računali da će većina subvencija otići u Zagreb a svi znamo da su u ZG cijene stanova malo skuplje..naravno tamo su i veće plaće pa su računali da će i odobreni krediti biti sa nešto većim anuitetima.. ali gle čuda i u drugim krajevima ljudi žive pa će ipak dobar dio subvencija otići u druge dijelove RH...a drugdje su kuće i stanovi ipak jefitniji i tu je taj dio sa povećanim brojem mogućih subvencija...naravno na kraju je ispalo super za ljude..ali više posla za njih..jer nije isto obraditi 1100 subvencija koliko su oni planirali...a sada već brojka ide i do 2000...
o ovom nisam razmišljao, to je istina, ja sam zagreb i rekla mi je žena iz PRO grupe da je zagreb dvije trećine kredita preko 100 000e, al očito zagreb nije uzeo toliko koliko su mislili.
prle00 is offline  
Old 13.09.2017., 12:20   #898
Quote:
prle00 kaže: Pogledaj post
pa meni isto malo čudno 3000kn, moj bu prek 6000kn ak prođe nadam se, išao sam na što veću ratu da iskoristim poticaj najviše što mogu podnijet (žena sudužnik), a posliju cu refinancirat ako bude problema s otplatom
npr moj je 2800 (subvencija 1400 kn)...mogao sam podići više novca ali nema potrebe..znam da je dobra kamata i sve ali treba biti realan
sqwer is offline  
Old 13.09.2017., 12:21   #899
ja sam uzela da mi ne bude preko 3000 kuna anuitet iako bi i dečko i ja mogli, no nikad ne znaš što se kroz godine može izjaloviti ne daj bože.

mene najviše smeta što ste prve dvije godine po prestanku subvencije kredit ne smije ni otplatiti, ni refinancirati (u protivnom se iznos subvencije mora vratit državi), nama ako se nastavi ovakva situacija s poslom otplatili bismo ga skroz u sljedeće 3-4 godine, a sad moramo čekati da prođe njih 6, ali ajde, ipak se isplati, koliko smo se poreza naplaćali ovoj šugavoj državi, nek i ona nama da nešto
melodies moon is offline  
Old 13.09.2017., 12:30   #900
Taj Štromar je oličenje HNS-ovog nesposobnog uhljeba, ogledni primjerak uljeba
notebookfan1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.