Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2016., 00:25   #701
a kaj s dostavom? nemaju više ili isto samo članovima?
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 13:32   #702
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
a kaj s dostavom? nemaju više ili isto samo članovima?
Ma imaju - kao, za članove, ali već dva puta dostavljač nije niti donio 'upisnicu', narudžba je normalno plaćena kešom. Mene je prepao kolega koji je rekao da se treba učlaniti i kod dostave klopu uplatiti na račun kao donaciju udruzi?! Wtf? Ne znam tko bi naručivao ručak na taj način. Na telefon su mi dali neko objašnjenje da kao udruga mogu primati/davati donacije hrane za potrebe nekih degustacija, događaja, whatnot. I da članovi imaju tipa 11-ti wok besplatno
Litre O'Cola is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 14:37   #703
Bio i ja danas i učlanio se.

Članarina se ne plaća, a odsad je svaki deseti wok besplatan. Po meni ok. Ako će varati državu, ne zanima me.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 14:48   #704
Meni je ovo bas . Pa nisu bas Drustvo za ocuvanje autohtonih jela ili neka znj vegansko-frutarijanska ekipa kojih se jedva skupi sacica pa da ih treba podrzavati. Totalno jadno.
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 14:52   #705
Quote:
Dustflower kaže: Pogledaj post
Meni je ovo bas . Pa nisu bas Drustvo za ocuvanje autohtonih jela ili neka znj vegansko-frutarijanska ekipa kojih se jedva skupi sacica pa da ih treba podrzavati. Totalno jadno.
i meni je jadno. nemam nista protiv koristenja kreativnih, a legalnih nacina smanjivanja poreza, dapace, al ne tako da se time maltretiraju musterije
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 15:42   #706
Nek se narod snalazi kako zna i umije.

Ponavljam 3. put. Sve je LEGALNO.

Nema tu nikakvog maltretiranja. Vjerujem da se sve može i stigne ispuniti dok si rekao wok umjesto da se te 3 minute šalabajza po bespućima ah tako pametnih telefona

Uostalom, to se ispunjava samo jednom tako da sigurno nećete uganuti zglob, a niti će vam se na vrat popeti spodoba zvana Grozni Maltretator.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 17:26   #707
Meni je to maltretiranje - pogotovo jer se traze podaci poput oiba...to ne dolazi u obzir...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 20:56   #708
pa daš krivi ojb i tvoje muke po ojbu će zauvijek biti riješene...
to nitko ne kontrolira, služi samo, ako i za to, za min. uprave i takve trice.
ajde ljudi opustite se...zašo kmečite kad ionako nema više privatnosti. ima već podosta da su i groblja počeli snimati kamerama tako da čak i kad umrete biti ćete pod video nadzorom, za svaki slučaj jelte.
a kamere su toliko napredovale da s visine od neznamkolikotisuća metara snime kakve su ti rožnice. i sad ti nećeš dati svoj ojb. ma nemoj.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 21:29   #709
Pa za neki ne toliko bajni wok bome ne mislim davati OIB pa makar mi snimali rožnice gdje god.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2016., 21:35   #710
kužim, samo hoću reći da je takav oblik revolta i protesta jalov i nejak.
črni is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 19:45   #711
Jela neki dan wok s povrcem i grill piletinom + curry umak. Mala porcija 23kn, meni je bila sasvim dovoljna. Wok je bio odlican, ne stedi se na nicemu.
Nakon sto im je pala kvaliteta nisam isla tamo jesti nekih godinu dana i sad sam se evo ugodno iznenadila.

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.