Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2006., 05:29   #61


Momci, mogli bi već jednom da predjete na stvar..
zar se ovakve teenage rasprave ne završavaju odmeravanjem čija je p.i.š.a. veća?

željno očekivajući rasplet situacije..
sincerely yours..
Real gone is offline  
Old 28.09.2006., 09:59   #62
ove teme su već postale klasika... prvo dođe Srbin na hrvatski forum objašnjavat kako smo iskompleksirani njima i kao mrzimo i bla, srač... onda kad vide da priačju gluposti obavezno netko skrene na onu staru "ma sve je to super, ma svi smo mi dobri, ma tko zavadi etc..."

Prvo pa
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 28.09.2006., 10:30   #63
Quote:
Whatever kaže:
"ma sve je to super, ma svi smo mi dobri, ma tko zavadi etc..."
evo, budem ja.

mi i Srbi smo si zapravo dobri.

ove sve rasprave su zapravo suvišne, jer smo mi zapravo jedan narod i uspjeh Srba je uspjeh Hrvata i obrnuto.

i te male razmirice koje smo, doduše, u prošlosti imali ne smiju stati na put pomirbi i daljnjem zajedničkom razvoju dvaju bratskih naroda.

za sve su krivi oni Amerikanci i Englezi koji su htjeli da se Jugoslavija raspadne.
Amerikanac dao, Amerikanac uzeo.
tako da ni mi ni Srbi nismo zapravo krivi za raspad.
a ako i jesmo, onda smo jednako krivi.
__________________
Saće bit bamba ramba.
Krvnik is offline  
Old 28.09.2006., 10:47   #64
Quote:
vviikkii kaže:
I onda kad su ga nakon svega pitali da to prokomentira Ciro odgovori: "Jebes covika koji nikad ne promini svoje misljenje"
To sta Prosinecki, Pancev i Savicevic nisu bili Srbi ne umanjuje istorijski uspeh srpskog fudbala.. Ipak oni nisu bili toliko bitni igraci za Zvezdu u ono vreme, prevagu su donili neki drugi..
A zašto te druge ne navedeš?

Ova trojica su ipak završili u boljim klubovima od nekih njihovih suigrača srpske nacionalnosti...

Prosinečki u Realu, Savičević u Milanu, Pančev u Interu, dok je Mihajlović u ipak manjem talijanskom klubu Roma, a Jugović u još manjem Sampdoriji.
enoel is offline  
Old 28.09.2006., 11:22   #65
Quote:
Whatever kaže:
a krasnog li debila

Jugoplastika Split bila trostruki prvak Europe
A prije toga Cibona dvaput i čak i Bosna jenput..
Inkvizitor is offline  
Old 28.09.2006., 11:33   #66
Quote:
Krvnik kaže:
evo, budem ja.

mi i Srbi smo si zapravo dobri.

ove sve rasprave su zapravo suvišne, jer smo mi zapravo jedan narod i uspjeh Srba je uspjeh Hrvata i obrnuto.

i te male razmirice koje smo, doduše, u prošlosti imali ne smiju stati na put pomirbi i daljnjem zajedničkom razvoju dvaju bratskih naroda.

za sve su krivi oni Amerikanci i Englezi koji su htjeli da se Jugoslavija raspadne.
Amerikanac dao, Amerikanac uzeo.
tako da ni mi ni Srbi nismo zapravo krivi za raspad.
a ako i jesmo, onda smo jednako krivi.
bilo bi lepo da nisi cinican
a zapravo sve ove rasprave ne vode nicemu,mozda postoje stvari koje ti ne mozes da zaboravis, ne znam,ali bez obzira
zasto ljudi ne mogu da vide malo dalje u buducnost???kakva korist od prepucavanja?zar ti nije drago da sam letos prolazeci kroz hrvatsku ostavila neku kintu (za auto put benzin i kiki bombone kao i jadro napolitanke)
 
Old 28.09.2006., 11:33   #67
Quote:
vviikkii kaže:
A sada sport iiiiiii glazba..
Vaterpolo...
Mladost, Jadran, Posk, Jug, svi zajedno 13 puta..
Sta 13 puta? Pa prvaci Europe!!!!!
Kosarka...
To kako se Jugoplastika izivljavala na njihovom legendarnom "dream teamu" (Divac, Paspalj, & CO) je razlog zasto su u Srbiji jedino igraci, uprava i navijaci K.K. Partizana bili za raspad Jugoslavije.
Jedino tako su mogli osvojit neku titulu i okusat sricu u kupu prvaka jer su do tada bili osudjeni na kupove Radivoja Koraca i sl..
Postadose i oni evropski sampioni, kako to bre dobro zvuci..
Zvucalo bi jos i bolje da "Ustasama" to vec nije poslo za rukom 5 puta.. (Cibona 2, Jugoplastika 3)..
Rukomet..
Usporedit hrvatski i srpski rukomet.. E to je vec hrabrost.. Svaka cast momak!
Nogomet..
Bez obzira sta je hrvatska reprezentacija ostvarila uspjeh na svjetskom prvenstvu kakav srbi nece slijedecih milijun godina uvijek ostaje onaj okrsaj tih dviju reprezentacija kojim se Srbi uvik mogu pohvalit..
Sasvim slucajno ostalo nerjeseno al eto valjda je i to za njih uspjeh..
Vjerojatno nehotice presute jedini susret dvaju klubova nakon rata i petardu u Maksimiru..
Crvena Zvezda!!! Da im kazes kako je normalno da imaju najvise titula kad su krali di su stigli i drzali FSJ rekli bi "ma sta bre, pa gazili smo vas kad smo hteli"..
To sta je Hajduk ima bolji omjer pobjeda i poraza malo bode oci al uvik spasi stvar kad u nisu, banja luci itd, itd, mozes racunat na sigurnih 0:1..
A ni "sudije" tipa Maksimovic nisu za odmet..
Sportove kao tenis, skijanje necu ni spominjat jer ipak nisu toliko popularni kao npr. odbojka gdje su Srbi stvarno za Hrvate velesila..
A sada glazba..
Najpopularniji rock band.. On ka na Porinu, po kategorijama..
Pa daj reci ko je bija naj, naj na ciloj ex-Yu estradi, a ne rock, pop, dance itd, itd... Ko je proda vise ploca nego cila srpska glazbena elita zajedno???
PJEVAJ LEGENDO!!!
".....govore mi zasto pjevam, o tom moru, buri, jugu....."
I da ovome samo pridodam da je sam Split na zadnjoj Olimpijadi osvojio više medalja nego čitava Srbija i Crna Gora zajedno.
Draganja, Ančić, Pešalov, braća Skelin (2) + dva ponajbolja rukometaša - olimpijska pobjednika Balić i Metličić.

I da ovom prigodom napomenem da sam Split (grad od 188.694 stanovnika (2001.)) ima 5 (pet) prstena NBA prvaka. (3 Kukoč, 1 Tabak i 1 Dukan).
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 28.09.2006., 11:35   #68
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
I da ovome samo pridodam da je sam Split na zadnjoj Olimpijadi osvojio više medalja nego čitava Srbija i Crna Gora zajedno.
Draganja, Ančić, Pešalov, braća Skelin (2) + dva ponajbolja rukometaša - olimpijska pobjednika Balić i Metličić.

I da ovom prigodom napomenem da sam Split (grad od 188.000 stanovnika) ima 5 (pet) prstena NBA prvaka. (3 Kukoč, 1 Tabak i 1 Dukan).
e sad kad to pises priznaj da ti je draze da te srbi mrze zbog toga nego da ti iskreno cestitaju
 
Old 28.09.2006., 11:38   #69
Quote:
prettyT kaže:
e sad kad to pises priznaj da ti je draze da te srbi mrze zbog toga nego da ti iskreno cestitaju


Nije.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Old 28.09.2006., 11:43   #70
cool onda
onda pogresno kapiram opovrgavanje kvaliteta onih "drugih" i s jedne i s druge strane,kao i ubedjivanje da bas mi imamo naj-pametnije,sposobnije,lepse...
 
Old 28.09.2006., 11:44   #71
Quote:
prettyT kaže:
bilo bi lepo da nisi cinican
a zapravo sve ove rasprave ne vode nicemu,mozda postoje stvari koje ti ne mozes da zaboravis, ne znam,ali bez obzira
zasto ljudi ne mogu da vide malo dalje u buducnost???kakva korist od prepucavanja?zar ti nije drago da sam letos prolazeci kroz hrvatsku ostavila neku kintu (za auto put benzin i kiki bombone kao i jadro napolitanke)
Misliš reći ostavio si cijelu svoju plaću? A jaaaaaaaaaadan.
mwm is offline  
Old 28.09.2006., 11:48   #72
Quote:
mwm kaže:
Misliš reći ostavio si cijelu svoju plaću? A jaaaaaaaaaadan.
uuuu pa ne radim ja za bombone
btw nisam decak nego devojcica
 
Old 28.09.2006., 11:51   #73
Quote:
GoTo kaže:
Rodio se u Austriji, al' nema veze, ionako si sve pobrkao, ali baš totalno pobrkao.
Pa cuj, rodio se i tvoj pradjed u Turskoj, cisto sumnjam da se smatras Turcinom.

Turcinom u geografskom smislu.
Vanjushka is offline  
Old 28.09.2006., 11:52   #74
Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
I da ovome samo pridodam da je sam Split na zadnjoj Olimpijadi osvojio više medalja nego čitava Srbija i Crna Gora zajedno.
Draganja, Ančić, Pešalov, braća Skelin (2) + dva ponajbolja rukometaša - olimpijska pobjednika Balić i Metličić.

I da ovom prigodom napomenem da sam Split (grad od 188.694 stanovnika (2001.)) ima 5 (pet) prstena NBA prvaka. (3 Kukoč, 1 Tabak i 1 Dukan).
sve nam medalje split osvaja, naravno na pamet ti nebi palo da pišeš za cijelu Hrvatsku.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 28.09.2006., 12:53   #75
Quote:
Krvnik kaže:
mi i Srbi smo si zapravo dobri.
Dobro, al' pusti sada koliko smo mi Srbi i vi Jevreji dobri ili loši, nego šta bi' sa mojim odgovorom na tvoju poslovnu ponudu da krenemo sa prodajom majica sa Bin Ladenovim likom??? A?
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Old 28.09.2006., 12:55   #76
Quote:
Vanjushka kaže:
Pa cuj, rodio se i tvoj pradjed u Turskoj, cisto sumnjam da se smatras Turcinom.

Turcinom u geografskom smislu.
Ne. Moj pradeda je rođen u Kraljevini Srbiji.

Ali ipak sebe ne smatram rojalistom.
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Old 28.09.2006., 13:14   #77
Quote:
enoel kaže:
A zašto te druge ne navedeš?

Ova trojica su ipak završili u boljim klubovima od nekih njihovih suigrača srpske nacionalnosti...

Prosinečki u Realu, Savičević u Milanu, Pančev u Interu, dok je Mihajlović u ipak manjem talijanskom klubu Roma, a Jugović u još manjem Sampdoriji.
O.K. priznajem, moja greska..
Zaboravija sam stavit smajlic, mozda bi tada shvatija sarkazam..
vviikkii is offline  
Old 28.09.2006., 14:38   #78
A sada objektivni razlozi zasto Srbi mrze Hrvate

1: Konstantno izmisljanje novih reci (od kojih su mnoge strasno neprakticne) samo da bi Hrvatski bio sto razlicitiji od Srpskog (Mozete vi slobodno da se pravdate time da se kao vracate staroslovenskom ali ''Frend'' i boze me sacuvaj ''Fak it'' nisu staroslovenske...)
2:Tito je bio Hrvat
3:Rolling Stonesi su bili u Zagrebu '98 dok u Beogradu nisu...
4:Vila Marija (Vi ste glavni krivci sto su ovi nasi seljoberi poceli da snimaju domace sapunice)
5:Ratovali smo zar ne....
Sentimentalna Budala is offline  
Old 28.09.2006., 15:29   #79
Quote:
Sentimentalna Budala kaže:
5:Ratovali smo zar ne....
Pa neki od vas nisu baš s tim na čisto... Kažu da je bio građanski rat
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 28.09.2006., 17:03   #80
Quote:
Sentimentalna Budala kaže:
A sada objektivni razlozi zasto Srbi mrze Hrvate

1: Konstantno izmisljanje novih reci (od kojih su mnoge strasno neprakticne) samo da bi Hrvatski bio sto razlicitiji od Srpskog
Pa što ima loše u izmišljanju novih riječi i što ima loše u tome da hrvatski bude što različitiji od srpskog?
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.