Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2010., 18:12   #1161
Quote:
Dotty kaže: Pogledaj post
@ Phoenix, prokomentiraj da čujemo tvoje stručno mišljenje.
Ako netko misli da ce sa kremom od 120 kn zauvjek odstraniti dlacice ,neka slobodno proba. Mozete masirati koliko god zelite. Nakon epilacije voskom,dlacni kanal se zatvori unutar 30 sek,a nakon toga mazete samo povrsinu. Koza ,kao takva ima barijeru lipida koja ne dozvoljava ulazak supstanci. A ova krema nije rezultat nanotehnolgije, prema tome,djelovati ce koliko i svaka druga koja usporava rast. Postoje puno agresivnije kemijske metode koje takodjer ne daju trajne rezultate i svih onih razloga o kojma sam vec pisao vise puta. Bez ireverzibilnog ostecenja koze (opekotina 2. stupnja) nema trajnog i nece biti nikad.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 18:33   #1162
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
djelovati ce koliko i svaka druga koja usporava rast.
priznajes da postoje tj smatras da postoje kreme koje usporavaju rast?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 21:22   #1163
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Bez ireverzibilnog ostecenja koze (opekotina 2. stupnja) nema trajnog i nece biti nikad.
Proizvod se reklamira kao bolji od elektroepilacije
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 02:22   #1164
da li mi možete preporučiti neku kliniku ili nešto tomu slično u zagrebu za trajnu depilaciju koja će biti trajna a ne da mi za dva mjeseca ponovno dlake narastu. mislim sve je relativno glede dlaka ali opet . znači trebam nekog tko je specijalist ko se ne igra ko više puta prozvani gospon kaliterna. i nije mi bitno da li će biti skuplji 20-30% od ostalih ali da znam da je profi i da će dlake uspješno odstraniti.
i još jedno pitanje.. koga bi mi mogle preporučiti za uklanjanje ožiljaka od uraslih dlaka.isto da je jaaaako djelotvorno,znači da ožiljci nestanu barem 90%.
hvala vam puno unaprijed
nina2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 09:19   #1165
Dobro cure nemojte se "kačiti" na činjenicu da je proizvod "jeftin" pa sukladno time niš ne valja
Zašto bi tome bilo tako? Zar se vama nikad nije desilo da neki proizvod (nije bitno koji ali evo primjera radi neka krema za lice) od 30 ak kuna bude tri puta bolja/kvalitenija za vašu kožu nego neki proizvod od 500 kuna?!
Ok, naravno da svi sastavci u tom BIOXET-u ne mogu biti superdivniikrasni
Na potoji nikakva krema koja bi riješila dlačice ili ih izbljedila koja bi bila jeftina i full prirodna i ne znam što sve ne
Ionako će cure koje žele probati kremu je probati po svojoj volji a i svaka kože (i dlake) će reagirati drugačije na proizvod ali moramo si i mi cure malo "priznati" sa puno puta znamo biti jako bedaste sa raznim proizvodima pa svašta "stavljamo na sebe" zar ne?
Uglavnom da se vratim na temu - BIOXET navodno postoji u dvije varijante: za lice i za tijelo a vidjela sam da krema za lice postoji u verziji za normalnu i mješovitu te u verziji za suhu i osjetljivu kožu
Ja bi svakako (kao i kreme za depilaciju i ostalo sličnih namjena) prvo probala na podlaktici pa ako nema alergijske reakcije probala "dalje"
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 09:41   #1166
nisam ni vidjela da se tu raspisalo o bioxet kremi...
ne znam da li je ikad itko od vas probao Kalo kremu(www.kalo.ca koja se kod nas pojavila medju prvima protiv rasta dlacica. cijena kreme je oko 350 kn i jako je dobra.
osim nje probala sam i koristim Bioxet i za lice i za tijelo... i ne znam cemu tolika fama oko toga... pijem pilule i nemam nikakve reakcije na kremu. jasno, prije nego sam je stavila na lice isprobala sam na vratu i opet nisam imala nikakve alergijske reakcije..
a price da krema cini cuda ne stoje jer takva krema ne postoji.
a mislim da pogotovo danas cijena kreme ne garantira nista.
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 17:29   #1167
@vichyevka - pa jel ti se smanjile/prorjedile dlacice ista? jel bi bila bolja kalo od bioxeta?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 17:47   #1168
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
@vichyevka - pa jel ti se smanjile/prorjedile dlacice ista? jel bi bila bolja kalo od bioxeta?
da, jesu. prorijedile su se i mekse su. kalo sam duze koristila i mogu reci da mi je super. bioxet koristim tek 5 dana pa ne mogu jos nista rec. ali sam dosta zadovoljna
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 18:17   #1169
znaci rano ja za usporedbu bioxeta i te koju si prije imala?
meni su se prorijedili i od cupanja iz korjena (depilacija, vosak, pinceta) pa mozda bi i krema jos malo pripomogla
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 20:24   #1170
http://www.q-beautystation.com/kozmetika/20.html

jel netko probao?

Da vas izvijestim: Prije 10 dana sam bila na laseru bikinija, sada je faza otpadanja dlačica, još ne otpadaju baš masovno, ali otpadaju sve jače i jače.
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:37   #1171
Quote:
Malamida kaže: Pogledaj post
http://www.q-beautystation.com/kozmetika/20.html

jel netko probao?

Da vas izvijestim: Prije 10 dana sam bila na laseru bikinija, sada je faza otpadanja dlačica, još ne otpadaju baš masovno, ali otpadaju sve jače i jače.
Ovo sad i mene zanima Ako je netko probao,nek nam javi rezultate i dojmove!
Lolita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 16:14   #1172
Smile

ja ne znam di vi te dlake idete skidat ali ja sam bila u Zagrebu na jedan tretman lasera i poslje sam se vratila u Split-imala sam jedno neugodno iskustvo, i poslje sam isla u Gorice na laser pazuha i nausnica i meni su rezultati super!!!!
Malo je potrajalo zato sta nisam bila redovita ali sad mi izađe tu i tamo dlakica ali ništa primjetno i SPAŠENA SAM!
Al zbog finacijske situacije nisam mogla si priuštit sve s laserom pa sad idem na šećernu pastu i to je PREDOBRO!!!
Pantera29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 20:38   #1173
cujte curke malo mi se neda citat ovo sve posto sam prosla vec punoo toga al nista korisno haha..htjela bi samo pitat jel koja od vas otisla pod laser bikini podrrucja? ja bi nekako najrade otisla ne samo na bikini vec sve al zanima me cijena i to..vec sam previse tema prosla al niko ne napise konkretnu cijenu..cak sam se i registrirala samo da bi mogla vise pitat..niko nece drito rec ..i ako bi mi neko mogo preporucit neki salon u zgu..bila bih vam zahvalna...muku mucim vise s dlakama

Zadnje uređivanje guess-who : 21.04.2010. at 20:53.
guess-who is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 21:17   #1174
Quote:
guess-who kaže: Pogledaj post
cujte curke malo mi se neda citat ovo sve posto sam prosla vec punoo toga al nista korisno haha..htjela bi samo pitat jel koja od vas otisla pod laser bikini podrrucja? ja bi nekako najrade otisla ne samo na bikini vec sve al zanima me cijena i to..vec sam previse tema prosla al niko ne napise konkretnu cijenu..cak sam se i registrirala samo da bi mogla vise pitat..niko nece drito rec ..i ako bi mi neko mogo preporucit neki salon u zgu..bila bih vam zahvalna...muku mucim vise s dlakama
Ja sam išla na tretman bikinija (dosta sam skinula, samo sam ostavila "crtu" debelu 3 cm). Bila sam u Laser Centar Doctor u Petrovoj i koštalo me 1500 kn.
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 08:41   #1175
Quote:
guess-who kaže: Pogledaj post
cujte curke malo mi se neda citat ovo sve posto sam prosla vec punoo toga al nista korisno haha..htjela bi samo pitat jel koja od vas otisla pod laser bikini podrrucja? ja bi nekako najrade otisla ne samo na bikini vec sve al zanima me cijena i to..vec sam previse tema prosla al niko ne napise konkretnu cijenu..cak sam se i registrirala samo da bi mogla vise pitat..niko nece drito rec ..i ako bi mi neko mogo preporucit neki salon u zgu..bila bih vam zahvalna...muku mucim vise s dlakama
meni je bilo 900kn laser i IPL ali nisam išla sve, ostao mi je trokutić koji se ne vidi ni u najmanjim tangama,skin centar ti ima cjenik na webu
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:15   #1176
pa to su dobr cijene za tako nešto, zar ne.....
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 12:36   #1177
Quote:
Pantera29 kaže: Pogledaj post
i poslje sam isla u Gorice na laser pazuha i nausnica i meni su rezultati super!!!!

Nadam se da ovo nije samo reklama. Ako je stvarno tako onda super. Koliko si platila?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 16:03   #1178
Pheonix molim odgovor da li je ovaj laser ok:808 Nm Mediostar XT Asclepion
Boja kože:žučkasta ne sasvim bjela
eca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 09:36   #1179
Quote:
guess-who kaže: Pogledaj post
cujte curke malo mi se neda citat ovo sve posto sam prosla vec punoo toga al nista korisno haha..htjela bi samo pitat jel koja od vas otisla pod laser bikini podrrucja? ja bi nekako najrade otisla ne samo na bikini vec sve al zanima me cijena i to..vec sam previse tema prosla al niko ne napise konkretnu cijenu..cak sam se i registrirala samo da bi mogla vise pitat..niko nece drito rec ..i ako bi mi neko mogo preporucit neki salon u zgu..bila bih vam zahvalna...muku mucim vise s dlakama
Ja sam imala taj problem s bikinijem godinama...
Otišla sam na laserski tretman bikinija (bikini linija + unutrašnja strana bedara veličine dlanova - koju sam si zeznula sa svojim eksperimentima)
Imala sam 4 tretmana. 1. i 2. u razmaku cca 3 mjeseca,
zatim pauza od možda više od 6 mjeseci jer nije bilo potrebe za laseorm..
i nakon toga 3. i 4. tretman opet u razmaku 3 do 4 mjeseca.
Zadnji sam radila prije cca godinu dana.

Meni se isplatilo. Dlačice više ne rastu. (tu i tamo nikne koja nova, baby mekana dlačica koju obrijem i to je to)

Salon u koji sam išla je salon Forma u Zagrebu.
Cijena tretmana bila je 1600 kuna, s tim da sam 4. tretman platila 800 kuna (popust imaš nakon trećeg tretmana).

Nadam se da sam pomogla.
Sekhmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 10:17   #1180
jao curke fala puno...sve ste pomogle..
guess-who is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.