Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2010., 18:18   #14881
pogledala sam sad tu "svađu". kolka stoka moraš bit da ideš tužit nekog produkciji? šteta što mu mamice nije bilo tu da se njoj potuži.

al dobro, možda je rtl iscenirao tu svađu (ne bi me čudilo).
deedeedee is offline  
Old 23.05.2010., 18:58   #14882
Mogu ja dobit neku informaciju o svađi, nisam u toku a ne da mi se čitat tolko unazad
Freakette is offline  
Old 23.05.2010., 19:43   #14883
Quote:
sexy_ciccolina kaže: Pogledaj post
Ta ženska je neka frendica
je. sjedila je u njegovoj publici.
scena je planirana unaprijed. nije mu cura.
Aphex is offline  
Old 23.05.2010., 19:48   #14884
Severina gost u petak
Kimfan is offline  
Old 23.05.2010., 20:02   #14885
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Mogu ja dobit neku informaciju o svađi, nisam u toku a ne da mi se čitat tolko unazad
Ajde ne. Imamo i tražilicu.

Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
je. sjedila je u njegovoj publici.
scena je planirana unaprijed. nije mu cura.
A pa jasno da je dogovoreno! Samo neki pričaju da mu je to cura cura. Netko je baš ovdje tipkao da poznaje dotičnu i da su bili zajedno ljetos. Duje i ta, ne forumašica i dotična

Quote:
Kimfan kaže: Pogledaj post
Severina gost u petak
Kaj, i do Jadran filmovog studija će na štakama doskakutat?
 
Old 23.05.2010., 20:12   #14886
Quote:
Kaj, i do Jadran filmovog studija će na štakama doskakutat?

Ljubljanu odradila pa će i ovo valjda.

šta to znači milenijski hitovi, jel to znači da će recimo Duje masakrirat Imagine od Lennona

Zadnje uređivanje Mavis : 23.05.2010. at 20:33. Reason: popravila quote
Kimfan is offline  
Old 23.05.2010., 20:23   #14887
ne mogu vjerovat da je Juraj koji je talentiran ispao,a ovaj netalentirani kreten ide dalje!do kada???
haifa is offline  
Old 23.05.2010., 20:46   #14888
Quote:
Mavis kaže: Pogledaj post
Ajde ne. Imamo i tražilicu.
Oh da, nisam je se sjetila, tenks
Freakette is offline  
Old 24.05.2010., 00:44   #14889
Severina
a i njoj fale pare kada pristala gostovat u HTZ-u
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Old 24.05.2010., 01:13   #14890
Quote:
haifa kaže: Pogledaj post
ne mogu vjerovat da je Juraj koji je talentiran ispao,a ovaj netalentirani kreten ide dalje!do kada???
do kraja!



Aphex is offline  
Old 24.05.2010., 06:36   #14891
Upravo sam sanjo najcudniji san...

Nastupao je Juraj i pjevao je neku pjesmu za zenski vokal i to onak ful gay u zenskom kupacem kostimu i u jednoj ruci je drzao ogroman limun i kad je otpjevao ljudi su se izderali na njega, izboooali ga i onda je Antonija dosla poslje nastupa i kao pitala ga, da smiri situaciju, cemu sluzi limun. On joj je rekao da je taj limun tu da pokaze kako glupo Duje izgleda kad pjeva ovakve gluposti na engleskom i onda su spojili Duju na ekran da ga pitaju sto on misli o tome i on je kao htjeo ispast smjesan i rekao da je bar on na svojem nastupu imao mobitel.. I onda se kamere vrate na Juraja i on iz dzepa na kupacem izvuce neki mobitel i kaze da i on ima mobitel i to bolju kantu od Dujine!

Nikad nisam dozivljavo Juraja u showu,ali nakon ovoga mi je ful zao sto je ispao
__________________
You don't get what you deserve, you get what you get.
ArmedDragonLV11 is offline  
Old 24.05.2010., 08:10   #14892
Quote:
ArmedDragonLV11 kaže: Pogledaj post
Upravo sam sanjo najcudniji san...

Nastupao je Juraj i pjevao je neku pjesmu za zenski vokal i to onak ful gay u zenskom kupacem kostimu i u jednoj ruci je drzao ogroman limun i kad je otpjevao ljudi su se izderali na njega, izboooali ga i onda je Antonija dosla poslje nastupa i kao pitala ga, da smiri situaciju, cemu sluzi limun. On joj je rekao da je taj limun tu da pokaze kako glupo Duje izgleda kad pjeva ovakve gluposti na engleskom i onda su spojili Duju na ekran da ga pitaju sto on misli o tome i on je kao htjeo ispast smjesan i rekao da je bar on na svojem nastupu imao mobitel.. I onda se kamere vrate na Juraja i on iz dzepa na kupacem izvuce neki mobitel i kaze da i on ima mobitel i to bolju kantu od Dujine!


Ovo je predobro. Kakva mašta, koje kombinacije!
 
Old 24.05.2010., 08:29   #14893
meni je to dujino balavljenje djevojčica iz publike degutantno
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Old 24.05.2010., 08:31   #14894
Meni baš nije izgledala kao djevojčica, al da je degutantno- jeste.
 
Old 24.05.2010., 09:09   #14895
Quote:
Mavis kaže: Pogledaj post
Meni baš nije izgledala kao djevojčica, al da je degutantno- jeste.
nego kako je tebi izgledala
kao dječak? pa dobro, možda malo i je
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Old 24.05.2010., 09:10   #14896
Nisam mislila na crte lica ili frizuru, već na dob. Cura, djevojka- ok. Ali djevojčica? A-a. Pa ne govorimo o Kim.
 
Old 24.05.2010., 09:34   #14897
ah, to .... ne znam, meni je izgledala mlađahno ....
kao starija maloljetnica, recimo
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Old 24.05.2010., 10:58   #14898
Quote:
haifa kaže: Pogledaj post
ne mogu vjerovat da je Juraj koji je talentiran ispao,a ovaj netalentirani kreten ide dalje!do kada???
za što je on to točno talentiran? Budući da jedva da koji ton pogodi za pjevanje zbilja nije. nije ni duje nešto naročito, ali za njega je ipak premija.
sis is offline  
Old 24.05.2010., 20:46   #14899
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
za što je on to točno talentiran? Budući da jedva da koji ton pogodi za pjevanje zbilja nije. nije ni duje nešto naročito, ali za njega je ipak premija.
Ajde nećemo sad govoriti o nekom talentu, ni jedan ni drugi nisu nešto posebno, ali Juraj pjeva bolje od Duje.
messi2 is offline  
Old 24.05.2010., 21:27   #14900
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
do kraja!





Šalim se, ali morala sam!
 
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.