Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2010., 23:34   #21
Hvala Tupelo, nema problema

I meni su ljepsi nekako ovi kao mjesanci nego čistokrvni pekići, ali .. kažu, o ukusima se ne raspravlja
groznababa is offline  
Old 24.02.2010., 02:05   #22
Ako bi mi netko dao na raspolaganje da uzmem "originalno" pekinezera, i ovog "naseg" pekinezera, uzeo bih "naseg"

Onaj mi izgleda kao mala vreca buha da se tako moram izrazit...

Ni malo mi se ne svidja, ali kao sto je receno svatko ima svoj ukus i o ukusima se ne raspravlja!!
BUBI69 is offline  
Old 24.02.2010., 22:35   #23
Quote:
groznababa kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Evo, zanima me da li netko zna točnu razliku između pekinezera i tibetanskog španijela jer sam primjetila da ih brkaju i mnogi veterinari!
Ja sam dobila pekinezericu iako sada više nisam sigurna da je - pekinezerica. Slučajno sam u parku upoznala djevojku koja ima ISTOG izgledom psa kao i ja samo što ona tvrdi da je njezin tibetanski španijel!

Evo jedne slikice moje curke


Isprike što se naknado nadovezujem, no zadnjih par dana sam pratila ovu temu pa.. Imam dva pekinezera (tj. bar sam mislila da imam, sad više nisam sigurna ) i moja kujica definitivno podsjeća na tvoju .. Malo ima tu isturenu njškicu, ma mora da je to ta famozna ''naša'' verzija dok je muškić gotovo tupave njuške i dosta sitniji od nje.. Sad, za njega sam tada (prije 14 godina) mogla dobiti papire, ali budući da me to nije zanimalo i bio je znatno jeftinji bez istih, odustala sam.. Za kujicu ih nemam uopće, nije bilo ni opcionalno jer sam je uzela od rođaka, tj. poklonjena je. Ugl, zašto sam uopće počela pisati post, tvoja kujica definitivno nije tibetanski španijel, ima ga susjeda i nije sličan tvojoj slici!!! No, to je ionako nebitno, uživajmo u našim pesekima, kakvi god, posebi su..
Khalli is offline  
Old 25.02.2010., 00:35   #24
Nije samo kod pekinezera, i kod t.španjela ima svašta. Recimo, nešto većeg pekinezera prodavaju kao tibetanca.
nan is offline  
Old 25.02.2010., 12:06   #25
Postoje teme za raspravu o cistokrvnima (papiri, odredivanje pasmine i sve ostalo), posebne teme o pasminama, itd... zatvaram.
__________________
"It may help to understand human affairs to be clear that most of the great triumphs and tragedies of history are caused,
not by people being fundamentally good or fundamentally bad, but by people being fundamentally people."
- Good Omens
Misery's Crown is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.