Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2014., 02:35   #21
Ako se i ja mogu ubaciti sa jednim pitanjem....

Prije par mjeseci sam kupio polovan PS3, i par igrara, Red Dead Redepmtion u kojem sam uzivao ( i uzivam jos uvijek) i par FSP igracia od kojih mi niti jedna ne odgovara. Jednostavno nisam navikao i ne mogu si pomoci pa odustajem.

Cekam novu FIFU, ali osim toga bih uzeu i neku polovnu ili stariju racing igricu, pa sam otprilike izbor sveo na:

Gran Tourismo 5
NFS Most Wanted
NFS The Run
NFS Hot Pursuit (njega sam presao na PC prosle godine)

Uglavnom, zanima me koje bi 2 igre preporucili od ovih, na osnovu aktivnosti servera i igraca koji igraju, tj da li su serveri uopste aktivni za bilo koju od ovih igrara?
Zanima me i koja igra ima sto relanije automobile, tj jeftinije automobile, ne samo super sport klasu i slicno, znaci zelim sto vise ''normalnih'' automobila.

Hvala

PS, koncept tj price NFS THe Run mi se ucinila zanimljiva, no zanima me i misljenje onih koji su presli igru.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 11:01   #22
Bok ! Grand Turismo je jedina prava i realna simulacija automobila,pa ti ju mogu preporučiti !
retko28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 16:02   #23
Ak želiš "normalne" tj. jeftinije automobile onda ti je Gran Turismo jedini izbor. Ta igra ima sve od Fiata 500 i Golf jedinice do Ferrarija i Lamborghinia. Naravno, moraš uzet u obzir da se u GT auti puno realnije ponašaju nego u NFS pa vid jel želiš takvu igru ili ti je draža čista arkada poput NFS..
Od ovih Need For Speedova mi se čini da je Most wanted najbolji ali nisam sve igrao tak da ne mogu procijenit.

EDIT: ne znam kak stoje stvari s mulitplayerom u GT5 budući da je izašao GT6 pa i to provjeri, možda napiše netko tko zna.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 19:54   #24
Ja sam vidio Golf 1 i Datsun 240Z u jednom od ovih NFS, samo nisam siguran kojem, cini mi se ovaj The Run.

Vjerujem da cu GT5 uzeti sigurno, no zelim i jedan NFS a nisam siguran koji je trenutno popularan, izuzev novijeg The Rivals gdje je izbor automobila za moj ukus ocajan.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 23:42   #25
Daj si malo pogledaj po PSN-u, mislim da je THe Rivals bio na nekoj akciji.

BTW i ja bi ti preporucio GT.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 00:14   #26
Ma necu Rivals sigurno, izbor automobila je stvarno ocajan, tj previse su dobro za moj ukus. Valjda mi je zato Underground ostao u dobrom sjecanju, bas zbog ''realnih'' automobila, onakvih kakve cesto vidimo i na cesti.

Morat cu pogledati liste za 2 NFSa (Most Wanted i The Run) a HOt Pursuit sam presao na PC pa znam sta me ceka. E sad od te 3 bi izabrao jednu a trenutno preko gamestopa imam ponudu 9.9 dolara za The Run, 14.99 za Hot Pursuit i 19.9 za Most Wanted.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 21:28   #27
Pozdrav. Ima li koja realna igra vožnje kamiona za ps3.


Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
davor2210 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.