Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2015., 09:57   #21
messi se bome ozlijedio jebem ga seprtljavog al neka, naci ce se medju izbjeglicama novi barcelonas.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 14:36   #22
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Dobar dancic.
Ja sam novi na ovim prostorima pa vas zamoljavam da obratite pozornost na moj post jer nisam sam svoj. (Bolje da nisam svoj jer ako vi budete svoji na mom bice vako) Naime posto ste vi ovdje svi muskarci )dobro krkimir je zaljubljen u slizim a cilka se drogira rakijom), volio bih da mi odgovorite na pitanje cak iako ste u kenadi ( citaj 2doom). Sto raditi sa izbjeglicama? Ja sam filantrop (citaj volim cvarke) i nisma kao Milanovic. Njega su srpski novinari proglasili ustasom (znao sam ja to odmah cim je njegov budzjavi napadao regularne cistace). Ja sam feminist (volio bih kresnuti dvije feministice, citaj lezbace).
Uf..te lezbace feministice i komunisti ko da ih je ona jednonogi pravjo.
Dakle pitanje je..kako iskoristiti izbjeglicku krizu...ima li tamo zena sto znaju praviti pitu...jel se one razlikuju od rvatskih kurava koje ne znaju praviti pitu i gledaju sulejmana i tako to.....izgubila mi se misao ne nije glora ona mjesa..da..bil valjalo nesto zbarit pa makar i zensko?

pisi
znao sam ja da ce drago posiviti cim je nako pisao..zene ti vole drugacije..tc tc tc ..
o yebo vas tito masni, mesi se povrijedio

e pa ne znam ti ja ništ o tome al ti mogu reći samo da kad vidiš novu pi..tu da probaš. sigurna sam da je nekakva.
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.