Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2016., 23:30   #181
Quote:
ginbeniun kaže: Pogledaj post
Kako su počeli sa tim putovanjem kroz vrijeme na kraju će ispasti da je Bran zapravo Bran the builder
Maybe you're onto something here..a zamisli još da ispadne da je Bran the Builder taj Stark koji je postao Night's King. Dakle, Bran dotakao sam sebe.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 11:22   #182
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Maybe you're onto something here..a zamisli još da ispadne da je Bran the Builder taj Stark koji je postao Night's King. Dakle, Bran dotakao sam sebe.
On line mastrubation ?

Mogao je Bran i Wargat se u tog zarobljenika koji postaje NK

Nego, ova ti je dobra. Trooka vrana mu je išla pokazivat stvari iz djetinjstva njegovog ćaće, zakaj mu nije pokazao kak se radio Zid?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 12:43   #183
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Maybe you're onto something here..a zamisli još da ispadne da je Bran the Builder taj Stark koji je postao Night's King. Dakle, Bran dotakao sam sebe.
To bi bilo moguće pod uvjetom da Night King nije trienaesti lord commander . Druga teorija veli da je taj prvi LC odavno mrtav, tako da je moguće da je ovaj sadašnji sin Crastera.
ginbeniun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 15:34   #184
Nego, jedna stvar. Djeca sume i njihove granate su izgledale dosta SF-icno. Mozda se stvarno radi o prikrivenom SF-u.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 16:49   #185
Ja ne kužim zakaj te sve bombe nisu zafrljili direktno na walkere, nego na wightove. Isto tak, Leaf nije trebala umrijeti, istu štetu je u onom tunelu napravila sa svojim samoubojstvom koju bi napravila i da je samo bombu bacila tamo.
Očekujem da će sad kad je serija premašila radnju koja je napisana u knjigama biti više spekulativnih stvari i radnji u njoj koje će ovisiti o redateljima i scenaristima, a ne o Martinu i da će radnja u knjizi sad dosta ovisiti o tome što se prvo pojavi u seriji i Martin neće imati manevarskog prostora.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 17:32   #186
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim zakaj te sve bombe nisu zafrljili direktno na walkere, nego na wightove. Isto tak, Leaf nije trebala umrijeti, istu štetu je u onom tunelu napravila sa svojim samoubojstvom koju bi napravila i da je samo bombu bacila tamo.
Očekujem da će sad kad je serija premašila radnju koja je napisana u knjigama biti više spekulativnih stvari i radnji u njoj koje će ovisiti o redateljima i scenaristima, a ne o Martinu i da će radnja u knjizi sad dosta ovisiti o tome što se prvo pojavi u seriji i Martin neće imati manevarskog prostora.
Vec je najavio odluku o odstupanju od toka serije u svojoj knjizi. Mislim da tu nece biti toliko jasnog reza izmedju onoga sto dolazi od knjige, i sto dolazi od serije.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 19:15   #187
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Nego, ova ti je dobra. Trooka vrana mu je išla pokazivat stvari iz djetinjstva njegovog ćaće, zakaj mu nije pokazao kak se radio Zid?
Ne znam. Mene zanima zašto nije spriječio Branovo vrludanje po korijenju da ne ispadne neki shit. Ako je znao da bi ga tako mogao dodirnuti NK s nesagledivim posljedicama, zašto to nije spriječio? Kako je uopće znao da ga je dotakao NK, ako je drijemao? Je li i on imao istu viziju?
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 22:16   #188
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Nego, jedna stvar. Djeca sume i njihove granate su izgledale dosta SF-icno. Mozda se stvarno radi o prikrivenom SF-u.
Lider Galaktičke Konfederacije Xenu je prije 75 milijuna godina stvorio Djecu i Ljude?
Usput im je ostavio nešto naprednog oružja.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 03:03   #189
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Lider Galaktičke Konfederacije Xenu je prije 75 milijuna godina stvorio Djecu i Ljude?
Usput im je ostavio nešto naprednog oružja.
LOL. Nego, stvarno, ASoIaF bi se sasvim OK uklopio u glavni Martinov SF setting. Martin je dosta pisao o civilizacijama koje su propale i izgubile tehnologiju, telepatiji i zajednickim umovima. Sve to se nalazi u ASoIaF-u.

(Kako je napravljen Storm's End, Zid, Eyrie?)

https://www.youtube.com/watch?v=K8kwZ_7M3o0
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2016., 10:33   #190
Postoje teorije da se cijeli ovaj svijet nastavlja na neki martinov sf.
Trooki vjerojatno nije znao što će se dogoditi, odnosno nije vjerovao da će Bran napravir takvu glupost.
Također vjerojatno nema ni firewalla na rootu (korijenu), CoF su ga u seriji stavili tek na ulazu u špilju
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.