Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2016., 08:20   #1
Question Duty Free kupovina na Hrvatskim aerodromima-moguca ili nemoguca misija?

Ovu temu otvaram zbog toga sto prijatelja zanima dali je moguce da ode na aerodrom i kupi neke stvari u Duty Free shopu a da ga niko ne pita odakle je i gdje putuje,posto ne putuje nigdje,samo zeli kupiti 2 kutije cigareta kojih inace nema nigdje,radi se o L&M Red Label,posto je bio dugo vremena u Poljskoj i navikao je na njih.Naravno zanima ga i cijena takve kupovine,posto predpostavlja da je skuplje nego u normalnim trgovinama.Pa ako neko ima iskustva s tim neka napise.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 18:30   #2
Quote:
JazzManiac kaže: Pogledaj post
Ovu temu otvaram zbog toga sto prijatelja zanima dali je moguce da ode na aerodrom i kupi neke stvari u Duty Free shopu a da ga niko ne pita odakle je i gdje putuje,posto ne putuje nigdje,samo zeli kupiti 2 kutije cigareta kojih inace nema nigdje,radi se o L&M Red Label,posto je bio dugo vremena u Poljskoj i navikao je na njih.Naravno zanima ga i cijena takve kupovine,posto predpostavlja da je skuplje nego u normalnim trgovinama.Pa ako neko ima iskustva s tim neka napise.
Kojih još cigareta ima u duty free kojih nema inaće?
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 22:29   #3
Quote:
Volim_glazbu kaže: Pogledaj post
Kojih još cigareta ima u duty free kojih nema inaće?
Vecina onoga sto je do prije koju godinu bilo u svakom tobacco shopu(Sobranie,LM,Camel White,Camel Black,Davidoff Magnum,Davidoff ID... da ne nabrajam dalje).Ukratko sve sto valja.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 02:52   #4
Quote:
JazzManiac kaže: Pogledaj post
Vecina onoga sto je do prije koju godinu bilo u svakom tobacco shopu(Sobranie,LM,Camel White,Camel Black,Davidoff Magnum,Davidoff ID... da ne nabrajam dalje).Ukratko sve sto valja.
Sranje ... ak dođeš do dutya daj i mene pozovi da si i ja kupim koju kutiju
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 14:55   #5
Zanimljivo pitanje i mene ovo zanima u pm
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 14:26   #6
tesko

na aerodromu u Splitu su to zabranili zaposlenicima prije par godina da kupuju. Prije se moglo, ali naravno naš narod nema mjere nego su doslovno svaki dan iznosili pune kese tog. Onda je zabrana bila i stroga kontrola zaposlenika na izlazu.

ima naćina ali je prekomplicirano. naći nekog da putuje vani, on to kupi u duty free i onda ako znaš nekog tko radi na aerodromu na pisti da da njemu kad ide ući u zrakpolov...
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 12:10   #7
Quote:
abog13 kaže: Pogledaj post
tesko

na aerodromu u Splitu su to zabranili zaposlenicima prije par godina da kupuju. Prije se moglo, ali naravno naš narod nema mjere nego su doslovno svaki dan iznosili pune kese tog.
Kud bas toliko,nije bas jeftin sport.Jutros je prijatelj to odradio,kupio 4 kutije L&M Red Labela i platio 130 kuna Kaze da se namucio ali uspio je posto je njegov prijatelj letio za Zurich,pa su nesto smislili.Kutije je samo stavio u dzep od jakne(unutarnji).S tim da mi je sad malo jasnije,treba naci nekoga ko putuje da kupi.Iako ja necu to raditi,posto su cijene pretjerane.
__________________
...neka nebeska sila to...
JazzManiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 12:25   #8
Quote:
JazzManiac kaže: Pogledaj post
Kud bas toliko,nije bas jeftin sport.Jutros je prijatelj to odradio,kupio 4 kutije L&M Red Labela i platio 130 kuna Kaze da se namucio ali uspio je posto je njegov prijatelj letio za Zurich,pa su nesto smislili.Kutije je samo stavio u dzep od jakne(unutarnji).S tim da mi je sad malo jasnije,treba naci nekoga ko putuje da kupi.Iako ja necu to raditi,posto su cijene pretjerane.

a kako nije, svak ima prijatelja, rođaka, susida, od susidovog prijatelja rođaka pa njegovog nečaka.....

a duty je uvijek bio povoljan (25%)
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 14:31   #9
Quote:
abog13 kaže: Pogledaj post
tesko

na aerodromu u Splitu su to zabranili zaposlenicima prije par godina da kupuju. Prije se moglo, ali naravno naš narod nema mjere nego su doslovno svaki dan iznosili pune kese tog. Onda je zabrana bila i stroga kontrola zaposlenika na izlazu.

ima naćina ali je prekomplicirano. naći nekog da putuje vani, on to kupi u duty free i onda ako znaš nekog tko radi na aerodromu na pisti da da njemu kad ide ući u zrakpolov...
Totalno sam razocaran ,bas sam mislija otpilit do Resnika doli
Jack-Daniels is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2019., 16:19   #10
Odem za tjedan dana preko Praga u Skandinaviju. Nesto sam si planirao u povratku pogledati u duty shopu u Pragu da li ima Absinta. Jel se pametno zajebavat ak ima da prenesem flašku? Zadnji put nitko nista u Rh nije gledao.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:49.