Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Pogledaj rezultate ankete: Najbolje cokoladno mlijeko je:
Dukatovo cokoladno 49 42.24%
Sabacki Popy 0 0%
Imlekova Moja kravica 4 3.45%
Zbregov cokoladno 53 45.69%
Meggle cokoladno 8 6.90%
Neko drugo sa naseg podrucja... 2 1.72%
Glasovatelji: 116. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2014., 17:58   #41
prebljedunjavo , tanko, slatkasto

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 17:41   #42
nisam ga otvara da se ne razočaram u boju jer i vizuelno ima znatan podio u uticaju na opći dojam - na slamčicu je ok možda i zato što tako udara na manje umorne okusne pupoljke

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 21:22   #43
Vindijino u svakom slučaju, ubijam se u njemu... Probala sam još i Dukatovo, ali je gorko, meni niš ne valja...
From A Nut House is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 20:53   #44



poradi razočaranosti raznim neskvikovima, milkvikovima i inima kraš elspresu sam poklonio više od desetljeća vjernosti igrao na sigurnu kartu i bio zadovoljan

spletom okolnosti danas sam se ipak odlučio na testnu promjenu uzeo se linkvik i - nisam pogriješio

zasad ne znam jel u pitanju šok terapija radi zasićenja ali sam zadovoljan . nije sad tu neka velika razlika, cijena i nutritina vrijednost je ista , ukus je dosta mekši i što najviše raduje odlčino se topi puno je sitniji i za mene koji ga sipa ravno u bocu - manje prosipa

ocjena iznad kraša , daje na čokoladnu kremu vidićemo kaj će biti dalje
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 07:42   #45
zaletio sam se , to je kad testiraš gladan i žedan i na prvu ti pašte promjena
sad sam počeo osjećat šećer kod lina previše što kod kraša nije slučaj
kraš expres je ipak kralj među kakao instantima
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 18:10   #46
ovo je najnovije megleovo , dajem mu ocjenu vrlodobar (4) inače sa megelom nemam dobra iskustva , al ovo je čini se dost bolje, recimo da mu za 5 fali oštrine
malo sam i u komi radi gripe zadnji tjedan, izremetio mi se okus tako neka prvi dojam ostane s većom rezervom

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2015., 15:25   #47
ko što me počelo smetati preslatko, tako mi više ne paše ni obrano mlijeko, nekad mi je favorit bio onaj sa 0,5 % a sad mogu doć na svoje tek samo punomasnim
alpsko i kraš ekxpres- trenutni No1 izbor

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2016., 23:03   #48
visoko proteinski dukat fit 0,5 l cijena 9,99

poštujem navedenu hranjivost , ali meni je pario ko zašećerena voda, bez zadovoljstva sam ga ispio do kraja mada sam krepavo ožeđi

img host
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 14:19   #49
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
visoko proteinski dukat fit 0,5 l cijena 9,99

poštujem navedenu hranjivost , ali meni je pario ko zašećerena voda, bez zadovoljstva sam ga ispio do kraja mada sam krepavo ožeđi
Fali masti u tom mlijeku, jako puno masti
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho

Zadnje uređivanje L3go : 27.07.2017. at 11:32. Reason: img
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 05:02   #50
Kaufland Cacao Drink 3,99 kn za pola litre (najeftinije u gradu)

pretanko , mada čitam sad čak 3,5 masti, moram probat još jednom za pravu procjenu

http://www.upslike.net/image/mJdS5
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 01:02   #51
ovaj dukat fit je nešto predovratno!!
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 17:35   #52
večeras degustacia

babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 23:50   #53
dakle nakon fita, još jedan dukatov fail

spoj naranče i čokolade prija u keksu , ali u mlijeku nikako

a dukat mi je bio broj 1 dok nisu počeli izmlišljati extra fanatazije, prvo ono ugušćavanje koje je ima viskozitet meda u drugoj aproksimaciji, pa taj fit lišen procenta masnoća sad ovo

na vrhuncu su bili 1997 sa onim pakovanjem od 0.75 i tu su trebali stati

pitam se daju li oni to kome na testiranje prije nego li se odluče na proizvodnju

trenutno mi je na prvom mjestu vindija 0.5 u bočica pakovanju , nadam se da to bude jednog dana u tetrapaku od litre
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 12:47   #54
Mene uopće te mlijeko/keks ili mlijeko/jaffa kombinacije ne privlače. Ne čini mi se da bi to moglo uopće biti ukusno

Ja najčešće kupujem Vindijino čokoladno mlijeko
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:11   #55
Vindijin 0.5 mi je tip top. Probah razne, od onih koji se nadju u Lidlu, Kauflandu, Sparu.
Sparov mi je isto dobar, iza Vindijinog pa onda dolazi ostala ceta.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 01:31   #56
gledam jutros po trgovačkim centrima, toliko su uložili u promižbu, obljepili podove ulaza s tom jafom, pod pred frižiderima , pred kolicima i košaricama , za šta da bi jedan ultimativi fan bacio u wc školjku pola bočice prvi put u životu

a imaju već i tradiciju , dosegli su vrhunac još prije najmanje 25 godina, ja sam doživio pravi pravcati orgazam kad sam probao to dukatovo staro pakovanje 1993

uzeo sam jučer i 15 komada lidla , tanko ali ok, ipak nakon petog komada imam neki loš osjećaj u ustima ( to ne znam kajje , doživim ga i sa sparovim, može bit štošta )

apropo neusvislih kombinacija jutros vidjeh mix sirutke i marakuje i to na velikom sniženju

valjda sirutka ne ide pa su napravili mućku
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 22:17   #57
u međuvremenu ko da neko ovo čita vindija bočica 0,5 nakon dvi godine skočila sa 6,49 na 6,99
dukat jaffa stoji na policama , već blizu isteka roka eno ga i na akciji po 4,99

ugodno me iznenadilo megle, bolje je (i kunu skuplje) od vindije u tetrapaku, pio sam ga neko vrijeme 2015 ali nakon gripe/virusne upale pluća kad mi je sense bio poremećen pa me se nije toliko dojmio



nakon dugo vremena (op.p deset godina skoro) proba sam i legendarni dukat 0,5 (nisam ga smio piti jer sam 2007 ima neke alergijske reakcije, instantni bolovi u želudcu)
i osta razočaran



čitam na onom dukat keksu (okus "čokolade i karamele ") e baš to okus karamele , nema tu više čokolade (ako je ikad i bilo)
mislim obožava sam ga skroz do te 2007, ne vem kaj se zbilo u međuvremenu , jesu promjenili recepturu , ambalaža i deklaracija je ostala identična
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 23:21   #58
Je li Kraš express čokoladno mlijeko na tragu ostalim? Što nije kraš express kkategorija sama za sebe po sastavu?

Mene zanima zašto su čokoladna mlijeka tako različita u okusima? Jer Dukatov je okusno drugačiji i to znatno od Vindijinog, isto kao i Kauflandovo od Sparovog, a čitajući deklaracije sve mi to vuče na isto.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 09:49   #59
Meni je i Dukatovo ok. Ovo Meggle sa Kraš Expressom sam gledala, a nikako kupiti. Ipak mi uvijek prvi izbor Vindija
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 15:01   #60
Uz z bregov čok.mlijeko mi je dobro i iz plodina marka doline
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:09.