Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.11.2016., 10:36   #5921
Quote:
mladj kaže: Pogledaj post
Igrao sam ovo xy puta sa xy vlastitih ili kupljenih klubova. Sad bi opet ali mi se ne da otpočetka, pa ako se netko želi riješiti kluba neka javi na pm. Imam jednu opciju ali mi je trenutno preskupa
Sad ti je puno lakse poceti nego prije.
Dosta su olaksali start.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 10:49   #5922
Uveli su par vecih novosti ove godine.
Novi Live.

Ubacen je i chat, ali samo za likove iz iste lige.


I analiza protivnika.


Steta sto je supp jos uvijek skup, iako nista posebno ne donosi u igri. (nema prednosti)

Tko hoce probati linkovi:
https://www.hattrick.org/
iPhone:
https://itunes.apple.com/app/hattrick/id483569714
Android:
https://play.google.com/store/apps/d...trick.hattrick
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 13:03   #5923
Ja igram vec...
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 09:25   #5924
Quote:
nenad asonja kaže: Pogledaj post
Ja igram vec...
I kako ti se svidja?
U kojoj si ligi?

Ja sam u 1 mjesecu ove godine napunio 10 godina.
Nisam nikad pretendirao na prvu ligu tako da sam nasao drugu zabavu u igri.
Malo sam igrao za ozbiljno, malo ovako.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 12:26   #5925
5.liga...pri vrhu tablice...
Dosta je ok...nesto novo
Igram jedno 3 4god
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 15:14   #5926
Quote:
nenad asonja kaže: Pogledaj post
5.liga...pri vrhu tablice...
Dosta je ok...nesto novo
Igram jedno 3 4god
Super.
Samo laganini.
Ja sam u 6 ligi i plan mi je otici u petu sljedece sezone.

Posto mi ne rade slike u proslom postu evo ih ponovno.
Novi Live.

Ubacen je i chat, ali samo za likove iz iste lige.


I analiza protivnika.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 11:57   #5927
Promijenili su dizajn stranice treninga proslu jesen.

Sad su uzeli jednog dizajnera koji ce im promijeniti izgled igre, ali cemo vidjeti hoce li se mijenjati i ove vec promijenjenje stranice (postavljanje momcadi, analiza, live i trening stranica).
Ovako izgleda za ne supportere.







Jedan lik ce praviti tutorial za HT na YT.
Evo prvi video.
https://www.youtube.com/watch?v=DiFUqJFmeMM&t=247s
Ako se registrirate odite na globalni forum i posjetite igru za nacionalne repke.
Moguce ce vam se svidjeti.

Sad cekamo novi dizajn ove godine, pa cemo vidjeti kako ce izgledati.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 12:11   #5928
Nova stranica naredbi od prosle godine.
Puno bolja.



Dodali su i mogucnost postavljanje zadnjeg bocnog(krilnog) igraca, a takodjer ukoliko imate dva obrambena igraca mozete ih staviti na drugu poziciju za zamjenu obrambenog ili bocnog igraca.
Ili ako imate igraca za vezu i napad, pa ga stavite kao drugu zamjenu na doticna mjesta.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 18:43   #5929
Zbog takvih stvari sam prestao igrat
Neno Svemirac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 09:35   #5930
Quote:
Neno Svemirac kaže: Pogledaj post
Zbog takvih stvari sam prestao igrat
Ne moze se svakog zadovoljiti, ali da je doticna stranica bolja nego prijasnja to je definitivno.
I ove ostale stvari su okay.

Bumo vidjeli sto ce biti kad ovaj novi dizajner pocne raditi.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 16:16   #5931
Ja baš krećem osnovati novi klub. Kja je bitno na početku i ako može tko mi dati savjete kaj da prvo radim,koja je najbolja taktika i koliki stadion bi trebao biti. Jel ovo besplatna igra uopće? Jedino kaj mi odgovara je regija Koprivnica kad već nema Križevci
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 08:13   #5932
Quote:
ivic27 kaže: Pogledaj post
Ja baš krećem osnovati novi klub. Kja je bitno na početku i ako može tko mi dati savjete kaj da prvo radim,koja je najbolja taktika i koliki stadion bi trebao biti. Jel ovo besplatna igra uopće? Jedino kaj mi odgovara je regija Koprivnica kad već nema Križevci
više nisam toliko aktivan kao prije, ali mislim da se sam start, odnosno neka osnovna nepisana pravila na startu nisu mijenjala.

na stadion na početku nemoj niti slučajno trošiti lovu. tek kad u nekoliko domaćih tekmi zaredom napuniš stadion, onda počni razmišljati o širenju.

u principu, na početku je najbitnije uzeti barem prolaznog trenera (vodstvo je nebitno), i odabrati koji dio terena/vještinu ćeš trenirati. nakon toga uzmeš nekoliko mladih igrača 17-19 god., barem prolazni u vještini koju treniraš i kreneš s treningom.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2018., 12:18   #5933
Vec nije bilo dosta updatea u vezi HTa, a ima solidnih stvar, pa eto ako se tko hoce vratiti.
Imate video o novoj HT aplikaciji na HT FB stranici.
Puno bolja app nego prije.
https://www.facebook.com/Hattrick

Novi dizajn stranice liste igraca i stranice samog igraca. (ako se ne svidja moze se vratiti stari dizajn na stranicama postavki, ali me ni je bolji novi dizajn)
Lista igraca. (ovaj kvadratic crveni je moj dodatak da objasnim sto znaci doticna
ikonica a ss od nje ce biti nize postavljen)


Stranica igraca (crveni kvadrat od mene napravljen za funckiju koja ce biti nize objasnjena sa ssom)


Tablica igraca sto je foxtrick funkcija ubacena u normalni HT


Ubacena i kopija igracevih vjestina (takodjer FT funkcija) za forum i privatne poruke. (pomaze kod postavljanja oglasa za igrace na temi transferi na nacionalnom forumu ili pak ako imate mozda potencijala za repku)
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2018., 12:23   #5934
Napravili na stranici terenutne ponude da mozes lakse vidjeti vjestine igraca koji se prodaje, tj. kojeg prodaju vlasnici od vaseg bivseg igraca.


Novi izgled stranice drzave.
Kvadrat crveni je moj za sljedeci ss.


Mogu se vidjeti svi novi korisnici koji su dosli u HT u zadnjih mjesec dana.
Mozete vidjeti da li se netko vratio koga ste poznavali prije.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2018., 12:28   #5935
Dodali su dzabe turnire u pauzi izmedju sezona za korisnike koji su poceli igrati HT iste godine.

Dodali su nakon dugo vremena nove lige (Sri lanku, Curocao, Sao Tome and Principe, Komori, Guam), ali nemaju jos repke, jer moraju mijenjati sustav za svjetsko prvenstvo.
Cilj je ubaciti sve fifa clanove i napraviti kontinentalne kupove kao u RL.
Je da neke nece imati lokalnih korisnika, ali bar ce biti zanimljivije pratiti reprezentacije.
Plan za do kraja godine.
Quote:
* Povećane šanse za dodatno vrijeme na kraju utakmice te da u tom razdoblju bude događaja
* Povezane HT poruke u Sandučiću
* Poboljšanja vezana za bubanj za prijateljske utakmice, kao i dodavanje bubnja za utakmice dvoboja
* Juniorske škole: povećanje na 18 igrača, uklanjanje kartona i suspenzija, prikaz povijesti lige i još neke manje izmjene
* Poboljšanja na listi želja u transferima
* Uvođenje trening kampova - gdje ćete moći zamijeniti treniranje vještine za povećanje odanosti igrača, uigravanje formacije ili oporavak od ozljede (sve ovo samo jednom po sezoni)

Jedna od tih stvari je novi sustav rangiranja u Hattricku koji bi rangirao momčadi ne samo po njihovoj poziciji od prošle sezone (kao što je slučaj danas) nego i po stvarima kao što su snaga momčadi i koliko dobro vi kao menadžeri koristite tu snagu.

Na kraju, još uvijek radimo na većoj dizajnerskoj promjeni Hattrick stranice (i aplikacije). Prošle godine smo imali natjecanje u dizajnu gdje smo dobili neke sjajne prijedloge za budući Hattrick. Iako ništa od pobjedničkih radova još nije uvedeno, oni su nam poslužili kao važan smjer u redizajniranju aplikacije i dosljednijeg prikaza nekih stvari diljem Hattrick stranice. Iako s korisničke strane izgleda se malo toga dogodilo, ideja redizajniranja Hattricka u moderniju i ljepšu stranicu je itekako živa. Sada kada smo predstavili aplikaciju, nastavit ćemo raditi tamo gdje smo stali s dizajnom.
Sljedeca stranica za promijenu dizajna je stranica izvjestaja sa tekme.

Supp je i dalje (per)skup.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2018., 10:42   #5936
Bozicni izgleda HTa.
Moze se i maknuti ako se nekome ne svidja, ali meni je dobra.
Mozda bude ubuduce jos slicnih stvari.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2019., 10:55   #5937
Dodali dreseve za juniore. (isti kao i seniorski)
Samo supp funkcija, ali mozda u buducnosti dadu svima.



Bolji pregled na stranici naredbi za tekmu.
Puno se sad bolje vidi info igraca, a i brzi je nego sto je prije bilo.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2019., 11:23   #5938
Nova stranica izvjestaja sa tekme.
Dodali su da se vidi logo od oba kluba kad se otvori.
Oba uploadana loga. (supporteri)




Oba napravljena preko HT dizajnera loga. (ne supporteri)


Kad se makne zaslon sa logom onda izgleda ovako.


Ostatak stranice.








__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2019., 15:32   #5939
Dodali su DR. Kongo i Etiopiju prije par dana.
Takodjer su uveli borbe izmedju liga, tj. peta liga broja 44 moze igrati protiv pete lige 77 dzabe.
Vrijedi samo za trece lige i nize. (za sad)
Nije (jos) moguce igrati izmjedju drzava.
Minimalno 3 ekipe iz lige trebaju za borbu.

Do kraja godine ce vratiti normalnije face igraca, pa ce se moci birati izmedju sadasnjih i tih.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2019., 22:20   #5940
Igrao sam HT do prije jedno 4 godine,redoviti supporter, bio sam došao do neke 2, lige.... uglavnom pre skupo za na kraju što dobiješ.
Sad imam na androidu top11 be a football manager i savršeno zadovoljava moje potrebe
vwrudi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.