Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2014., 21:24   #641
Upomoć cure!

Pijem logest vec 2 mjeseca, odnosno sad sam zavrsila sa 2. kutijom....1. mjesec sam cijeli imala smeđe mrlje svaki dan skoro,2. Mjesec ništa ali mi se jedino u zadnjih 5 tableta pojavio spotting i čak veće krvarenje da sam morala nositi debeli uložak...kad sam popila tih zadnjih 5 tableta nastavile su se samo mrlje tokom 7-dnevne pauze i jos traje...utorak je i u petak počinjem sa 3. paketićem....

Zanima me je li sve to normalno? Bojim se da sam trudna? Iako ne bi trebala biti?? Mozda su ove mrlje tokom pauze menstruacija, ali je jako oskudno, skoro ništa????
Help
rulles is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 16:02   #642
Pozdrav imam pitanje. Pijem logest vec 2 godine redovno. Zadnju mens. sam dobila 8.12 te sam nakon popijenog blistera odlucila produziti s tabletama radi odgode menstruacije (zimovanje). Znaci, 4.1 sam nastavila s tabletama te ih jos pijem, no zadnja 3-4 dana se osjecam blago napuhano te sam osjecala i blagu bol (nista strasno) u jajnicima i trbuhu. Postoji li mogucnost da je uzrok tome preskakanje mjesecnicd? Ili postoji mogucnost trudnoce, imala sam spolne odnose 20 i 21.12 te 8 i 11.1? Moze li mi bar netko odgoboriti prema plodnim danima jer nisam sigurma vise ni u sto :/
__________________
..."Život je dobar kad mu dopustiš da to bude. Moraš naučiti pustiti stvarima da jednostavno budu..."
Meonchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 20:13   #643
Quote:
rulles kaže: Pogledaj post
Upomoć cure!

Pijem logest vec 2 mjeseca, odnosno sad sam zavrsila sa 2. kutijom....1. mjesec sam cijeli imala smeđe mrlje svaki dan skoro,2. Mjesec ništa ali mi se jedino u zadnjih 5 tableta pojavio spotting i čak veće krvarenje da sam morala nositi debeli uložak...kad sam popila tih zadnjih 5 tableta nastavile su se samo mrlje tokom 7-dnevne pauze i jos traje...utorak je i u petak počinjem sa 3. paketićem....

Zanima me je li sve to normalno? Bojim se da sam trudna? Iako ne bi trebala biti?? Mozda su ove mrlje tokom pauze menstruacija, ali je jako oskudno, skoro ništa????
Help
Joj, ovakve scenarije sam i ja imala s Logestom na početku, prvi mjesec sam cijeli mjesec imala točkasta krvarenja, a takva probojna krvarenja su se povremeno nastavila i sljedećih par mjeseci što me užasno iritiralo, jer nikad prije (s drugim tabletama) nisam imala ovakva iskustva. Kasnije mi se sve unormalilo i više nisam imala problema. Tako da, ako ću iz svog iskustva, mislim da ti je to "normalno" jer sam se i ja žalila na to ginici pa mi je rekla da je sve ok, da je to taj proces prilagođavanja, a kako je kasnije prestalo, nisam se više ni birnula oko toga. A ako si uzimala redovito/pravilno pilule, ne bi trebala biti trudna. Držim ti fige da se sve unormali i da više nemaš ovakvih gnjavaža.
__________________
is your turban dirty?
eudora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 18:17   #644
također sam koristila Logest i savršene su mi, popravija mi se ten masu,
sad ništa ne uzimam
Doricamerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:01   #645
Vec dugo uzimam Logest, zadnju u cetvrtak (prvu iz nove ture u petak) i stvari dobijem u ponedjeljak. I tako je bilo godinama. Sad zadnjih pr puta redovito dobivam u nedjelju dakle dan prije. Jel se to kome dogodilo?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 21:41   #646
zna li itko smiju li se kombinirat logest i anksiolitici (preciznije Misar SR)? smanjuje li mu to "zaštitu"?
Cura3106 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 19:57   #647
Meni je Logest bio dobar prvu godinu (3. godina je sad da ga pijem), prvi tjedan samo mučnine al ništa drugo.. Nisam dobila ni gram ali doslovno (iako sam se molila da dobijem koju kilu).. Ali, nakon nekog vremena počele su depresivne epizode baš katastrofa i pms mi traje 2 tjedna i promjene raspoloženja užas kao i bolovi tijekom menstruacije. Vjerojatno ću ih morati mjenjati jer je to previše za mene, ne mogu se nositi s tim depresivnim epizodama ovako iz ničega dođu. Auf. Svaka čast mom dečku koji sve to trpi iako ga jedva mogu vidjeti, kao općenito ljude ( sve mi je ravno, ništa me ne veseli) kad sam u tim razdobljima. Uglavnom, ja ih mjenjam definitivno..A i libido je loš. Valja probat
loli2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 10:41   #648
Dugo vec nitko nije pisao al svejedno pokusat cu pa mi mozda netko odgovori.

Dakle dobila sam recept i za logest i za yasmin i uzela logest jer je jeftiniji. Nekad sam pila yasmin i dobro podnosila.

Nocas me uzadna bol u zeludcu probudila i uzasno se lose osjecam. Ne pasu mi logest.
Danas mi je 4-ti dan.
Pitanje je,

Dal smijem od danas preci na Yasmin da ih ipak odem podici......nadam se da ce netko odgovoriti.
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 02:01   #649
Imam jednu novu ne otvorenu kutiju Logesta. Jer sam ih prestala piti, pa bi poklonila nekoj curi koja ih jos pije. Javite se u pp
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2019., 14:45   #650
Pozdrav svima,

3 mjeseca sam pila Lindynette 20 i kada sam zvala za novi recept sestra je rekla da ih trenutno nigdje nema i da doktorica prepisuje Logest. Da li mogu normalno početi uzimati Logest nakon 7 dana pauze i biti sigurna u zaštitu? Oboje imaju iste hormone 0,075 mg + 0,02 mg gestoden i etinilestradol.
LittleBlondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2019., 14:54   #651
Quote:
LittleBlondie kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

3 mjeseca sam pila Lindynette 20 i kada sam zvala za novi recept sestra je rekla da ih trenutno nigdje nema i da doktorica prepisuje Logest. Da li mogu normalno početi uzimati Logest nakon 7 dana pauze i biti sigurna u zaštitu? Oboje imaju iste hormone 0,075 mg + 0,02 mg gestoden i etinilestradol.
Ja sam ih nastavila normalno uzimati nakon pauze i sve je normalno za sada
__________________
"People who don't drink are boring c**ts and all their stories suck" :D
Dv1995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.