Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 09:23   #3321
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ono kad se kao uvjereni ljevičar sve više slažem sa Raspudićem
Ili sa mnom nešto ne valja, ili s njim nešto ne valja.
Ili ono treće.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 09:26   #3322
Treba li komentirati obleku dr. Selak...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 11:26   #3323
Quote:
Luč kaže: Pogledaj post
Popov je tu kao prirodoznanstvenik samo rekao strogo znanstvenu činjenicu.
Šiber bi se tu prepustio svojim maštanjima i šizio bi na svakoga tko ne misli isto (jer se itekako znao zacrveniti i zajapuriti kad mu se učinilo da netko sumnja u teorije u koje on vjeruje).
Jebeš znanstvenika koji nema mašte, ma jebeš čovjeka koji nema mašte.
Šiber je u prirodoznanstvenim temama bio toliko nadmoćan svima u emisiji da mu nisu ni oponirali, već davali svoja filozofska/sociološka viđenja. Takav Šiber mi fali.

Zajapurio bi se, bio bezobrazan i glumio uvrijeđenu frajlu kada bi ga netko poklopio u njegovom ljevičarenju. Takav Šiber mi ni najmanje ne fali.

Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Ne znam u čemu je problem to uopće nije znanstvena nego filozofska tema, neš ti života na planeti udaljenoj 40 svjetlosnih godina odavde
Ma jašta, neš ti možebitnog najvećeg otkrića u povijesti. I dakako da je filozofska tema. Otkrića da Zemlja nije središte svemira, pa onda da to nije ni Sunce, da je naša galaktika samo jedana od milijardi galaktika ispunjena milijardama zvijezda poput našeg Sunca, da oko tih drugih zvijezda kruže planeti kao i oko Sunca su sve sama dostignuća velikih filozofa i filozofske misli.

Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
i gledaš. desničarsko blebetanje je peti dan postao. dosadno.
I gledam i dalje. Iako ima desničarskog blebetanja (Popov, a i Raspudić mu suflira na temama gdje se spominje religija), ima i ljevičarskog (Radine eskapade mi redovito izazivaju potrebu odlaska na Wc), no i dalje je bolja emisija od 95% programa koje nam nudi televizija.
_wes_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 11:52   #3324
Zanima me da li bi se feministi, Rada i Boris gorljivo zauzimali za vise zena u vojsci, rudnicima, gradjevini? Jedno 40 %.
overtajm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 12:07   #3325
Quote:
_wes_ kaže: Pogledaj post
I gledam i dalje. Iako ima desničarskog blebetanja
ima i ljevičarskog (Radine eskapade mi redovito izazivaju potrebu odlaska na Wc)
ne znam zašto ostali u emisiji ne reagiraju kad ona krene kokodakati
evo konkretno situacija od jučer:
Raspudić: Rodna ideologija je pogrešna konstrukcija, ako sam ja muškarac onda ne mogu sutra biti žena jer sam drukčije rapoložen...
Rada Borić: Kako možeš reći da nešto o čemu se razgovara već 20 godina ne postoji?!?
a Boris Jokić, veliki borac za prava diskriminiranih i wannabe ideolog gleda i šuti
ili ovo:
Raspudić: Forsiranje ženskih kvota nema smisla, žena koja na stranačkoj listi bude izabrana u parlament će svejedno morati dizati ruku kako joj naredi stranka...
Rada Borić: Ne može, dosta je bilo da samo muškarci odlučuju, treba se čuti i ženski glas, nismo mi manje sposobne

jedino ju Selakica uspješno reže ali hebemu, zar ne može muškarac nešto smisleno reći o tome a da feministica odmah ne uleti da je to glupost i da je on ženomrzac kad mu takve stvari padaju na pamet?

Zadnje uređivanje Krkimir : 11.03.2017. at 12:22.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 13:35   #3326
Quote:
overtajm kaže: Pogledaj post
Zanima me da li bi se feministi, Rada i Boris gorljivo zauzimali za vise zena u vojsci, rudnicima, gradjevini? Jedno 40 %.
Problem što nema baš interesa žena za popunu tih zanimanja.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 14:47   #3327
blast from the past, postovi od prije godinu i pol:
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Rada Borić je razgovjetnija i artikuliranija od Nadežde Čačinović. Naravno, ideologija je ista, pa nećemo dobiti neki neočekivani intelektualni pogled na stvari od nje. Ona je ideološki aktivist, pa bi za svaku temu koja se tiče tih ideologija mogli i bez nje sami zaključiti koji je njen stav, bez da ona išta kaže.
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
lik & djelo Rade Borić ne poznam, svejedno ako je ona profesionalni vojnik na prvoj liniji obrane feminizma, jedino što će moći je da histerično kokodače
na žalost, proročanstvo se obistinilo
a i da ne zaboravimo Jokića:
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
samoproglašeni borci za toleranciju i ljudska prava koji bi prvi trebali uvažavati tuđe mišljenje i braniti pravo na različitost,
oni odmah dreknu kad se neko usudi pomisliti nešto što njima nije po volji...

Zadnje uređivanje Krkimir : 11.03.2017. at 15:01.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 19:59   #3328
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
http://lupiga.com/vijesti/cudo-na-hr...icu-ukazao-zid


El Nino je kažu vidio zid koji ne postoji...
Kakva blamaža. Inače, taj Raspudić mi je baš iritantan lik i prilično precijenjen sudeći po nekim komentarima ovdje. Školovana seljačina i to je to.
Siva Kornjaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 21:27   #3329
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
blast from the past, postovi od prije godinu i pol:


na žalost, proročanstvo se obistinilo
a i da ne zaboravimo Jokića:
sam sebe citira i sam sebe hvali
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 21:30   #3330
za razliku od Nostradamusa ja sam ispao prilično točan u predviđanju budućnosti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 08:25   #3331
Dobra sinoćna emisija.
Napokon da se kaže još nešto o političkoj korektnosti. O tome da se EU političari ponašaju kao dresirani štenci kad ih se nazove fašistima.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 10:14   #3332
Luka je u prve dvije teme rekao važne stvari.

https://www.youtube.com/watch?v=b7xOOB239R8
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 15:16   #3333
Da, svi smo pali na rit...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 13:18   #3334
Ovdje je Luka također bio odličan i upravo kao istinski iskreni prirodoznanstvenik rekao par vrlo važnih stvari kojih bi se malo njegovih kolega usudilo javno izreći: https://www.youtube.com/watch?v=EJLHzy6sANk
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 00:56   #3335
bome bilo je veselo večeras za sve je kriv Raspudić, kad nije mogao reći što misli onda je napravio cirkus
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 09:04   #3336
Sve su bolji i bolji - što šašavije teme to bolja reakcija.

Pravi zabavni program bez kuhanja, skidanja kila i pronalaženja ljubavi na selu.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 16:49   #3337
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Treba li komentirati obleku dr. Selak...
Što je to s oblekom dr. Selak?
KireteriK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 16:59   #3338
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
bome bilo je veselo večeras za sve je kriv Raspudić, kad nije mogao reći što misli onda je napravio cirkus
Kako nije mogao reći što misli?
KireteriK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 20:57   #3339
Kako su samo čačnuli crvenolosu u temi o Filipinkama.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:28   #3340
Quote:
KireteriK kaže: Pogledaj post
Što je to s oblekom dr. Selak?
Ko da je sa plaže...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.