Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2016., 10:20   #21
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Na timeoutu se mogu napraviti izmjene, samo treba znati kako.

Samo zato što je nešto novo ne znači da je lošije. Ovo je najbolji NBA 2K do prvog patcha do danas.
pa normalno..ne razumijem ljude kojima je 2k14 kao bolji.
zamjene se normalno mogu napravit u time outu.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 11:02   #22
Čak je i developer stream napravio da objasni nove značajke.

https://www.youtube.com/user/precise40/videos
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 18:25   #23
uvjerljivo najbolji...

ovo da je 2k14 bolji,ne znam samo po cemu...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 11:12   #24
nba 2k17 na ps4

ima zainteresiranih da nam se pridruze u online ligi?
ima nas vec oko 20ak..al jbg trazimo aktivne ljude,a ne nekog tko ce odustat nakon 5-6 poraza u nizu...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 14:08   #25
nitko??
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 14:20   #26
Ja ti se mogu javit kroz koji tjedan kad nabavim igru..do tad nista.
Gradinata Nord is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 18:04   #27
moze javi se
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 10:09   #28
Ljudi, isprike na laganom off-topicu, ali ovdje ima sigurno ljubitelja igranja košarke.. I sam igram NBA2K17 na plejki i My NBA2K17 karte na mobu..

Uglavnom, mojih nekoliko frendova i ja pokrenuli smo preko Yahoo-a fantasy ligu pa tražimo ljude da nam se pridruže. Za sada nas ima 8, a liga ima 12 mjesta. Dakle, tražimo još četiri ozbiljna kandidata. Želimo skupiti sve zainteresirane do petka 14.10. Draft lige je u nedjelju 16.10. u 21h.

Ako nekome nije jasno, u fantasy ligi kreiraš svoj klub i na draftu izabereš stvarne igrače iz nba lige koji igraju za tvoj klub. Kada krene nba sezona njihova stvarna statistika iz nba utakmica utječe i na rezultate tvojeg kluba u dvobojima unutar fantasy lige. Ukratko, za ljubitelje košarke, dobar način da stalno budu u toku i prate nba ligu i pritom se malo igraju. Za sve to je potrebno nekih 15-20 minuta dnevno kad krene sezona.

Kako bi pozvao nekog u ligu potrebna mi je njegova email adresa. Tko je zainteresirani neka mi je pošalje na privat poruku.
Lepy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 11:37   #29
zasto jednostavno ne igrate pravu ligu na ps4?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2016., 20:54   #30
opet ja jbg

ima netko tko bi igrao online na ps4?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 14:57   #31
Meni jučer odjednom nema onog shot metera. Znači u settingsima je "shot meter - on" ali nema ga dok igram. Zna li netko zašto, se nekom nekaj slično desilo? Jednostavno je nestao.
Igram na PS4.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 16:49   #32
ne kuzim ni sta ce ti to
meni je bolje igrat bez toga
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 10:58   #33
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
ne kuzim ni sta ce ti to
meni je bolje igrat bez toga
pa zato što ne znam kakav šut ima svaki igrač u ligi jbg. Npr sa Jamal Crawfordom ne bi tricu sad bez toga pogodio da je ne znam šta. Sa Griffinom isto ništa ne mogu pogodit kad ima neki sjebani izbačaj.
Nebitno je to, nego zašto ga nema ako je uključen. Ne razumijem šta se desilo..
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 10:17   #34
Netko zna kako obrisati mycareer na pc-u
Krivo sam napravio igraca,a ne znam kako ga obrisati
IceVenom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:51   #35
jel ima tko kakav .ROS da mi pošalje, neda mi se prebacivat sve igrače, a na netu ga nemam živaca tražit
__________________
Nemogu oni mene toliko malo platit,
koliko ja mogu malo radit
Super sport tajkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 10:46   #36
Ima na 2KShareu dosta kvalitetnih rostera. Meni najdraži je od Pandahero
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 09:41   #37
ONLINE PS4 NBA LIGA, GM type, sami kupujete igrače i trejdate...pridruži se za novu sezonu!

http://2kadriatic.com/
chopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 12:07   #38
da se ne mora plaćati usrani PSN Plus rado bi vam se pridruzio..a ovako da dam 50€ zbog lige koja neznam oce funkcionirat u buducnosti i koliko ima aktivnih clanova te koliko ih nece odustat ...neznam (imam vrlo losa iskustva u online igranju nba 2k pa zato kazem)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 13:00   #39
Quote:
chopa kaže: Pogledaj post
ONLINE PS4 NBA LIGA, GM type, sami kupujete igrače i trejdate...pridruži se za novu sezonu!

http://2kadriatic.com/
Frend bi se priključio (dosta ozbiljan igrač), no kako? Gdje ići, što kliknuti, koje puce pritisnuti?

BTW ima PSN store
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:42.