Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 23:09   #3681
prodano!
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 13:39   #3682
Jel igra netko Dying Light od vas? Kako vam se čini ako usporedimo s Dead Island? Nakon 2 godine sam ubola Dying Light Enhanced Edition za 20 €.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 13:50   #3683
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Jel igra netko Dying Light od vas? Kako vam se čini ako usporedimo s Dead Island? Nakon 2 godine sam ubola Dying Light Enhanced Edition za 20 €.
Igrao kao single i u coop, skucao nebrojene sate. Igra je jednostavno prejebena, puno puno fluidnija od Dead Island, s crafting sistemom koji radi ok. Isplati se.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 14:47   #3684
Kul, kul. Tek sam krenula, završila prolog. Na "vi" sam s vremenom tako da ću to polako i koliko stignem. Vidim da ima potencijala šta se co-opa tiče, nadam se da ću uspjeti odigrati i na taj način. Igrala sam s frendicom Dead Island i Dead Island Riptide co-op i bilo je baš zabavno.

Inače Fibs, jel igraš šta u zadnje vrijeme?
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 00:21   #3685
Gdje najpovoljnije kupiti GTA5 za PS4

Gledam npr. Muller gdje je cijena 550 kn

A recimo na web shopu se može naći za 400 kn http://www.sancta-domenica.hr/gaming...MLw_wcB#page=1

Isprike ako sam fulao topic, prvi put sam na ovom podforumu
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 00:38   #3686
dying light je tak bedasta igra..uzas,,

sto se tice gta, tesko ispod 400kn, ja sam za pc uzeo si za 150kn,,

instant gaming, nikaki steam, toj bagri davat, g2a i instant gaming naj
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:17   #3687
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
dying light je tak bedasta igra..uzas,,
Zašto? Mislim, krenula sam igrati, bilo mi je ok, onda me život stisnuo i nisam nastavila.

Do elaborate.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:22   #3688
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Zašto? Mislim, krenula sam igrati, bilo mi je ok, onda me život stisnuo i nisam nastavila.

Do elaborate.
zbog sistema igre, nikad nemos ono sabit zombija, tolko su zilavi, da je strasno, uvod mi je bio kao da igram mirrors edge, igra je lijepa jedino, al to mi najmanje bitno

Aj jedino priznam multi je zakon, po noci mal plasit ljude, uletit im

sjecam se da sam lika toliko isprepado da vise nije htio igrat samnom
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 14:00   #3689
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
zbog sistema igre, nikad nemos ono sabit zombija, tolko su zilavi, da je strasno, uvod mi je bio kao da igram mirrors edge, igra je lijepa jedino, al to mi najmanje bitno
Kak to mislis? Pa normalne varijante padaju prakticki same od sebe, a necu ni pricati kad si slozis neki ok gear + build.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 16:20   #3690
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Gdje najpovoljnije kupiti GTA5 za PS4

Gledam npr. Muller gdje je cijena 550 kn

A recimo na web shopu se može naći za 400 kn http://www.sancta-domenica.hr/gaming...MLw_wcB#page=1

Isprike ako sam fulao topic, prvi put sam na ovom podforumu
http://www.ps4pricecheck.com/games

Vidi na ovom linku. Ja uvijek nađem preko ovoga igrice povoljno za PS4
Living in a box is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 18:03   #3691
Jel netko probao The Surge?
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:49   #3692
Pozdrav. Imam nekoliko kodova za kupnju igara preko sancta domenica webshopa. Svi su za 50kn manje naravno, ne mogu se kombinirati. Neki su za prednaruđbu igara, a neki za sve igre. Ako kome treba u inbox naravno. (od cola shake&take igre). Besplatno naravno, ne znam dali to trebam napominjati )))
mrkihno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 11:47   #3693
Papers, Please is getting a short film adaptation

__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 18:17   #3694
Ima li netko slučajno ideju gdje bi se kod nas mogao nabavit wireless adaptor za xbox one kontroler? Ili negdje u EU da poštarina ne dođe koliko i sam uređaj (25$ kod Microsofta)?
Dakle samo stick za PC, gamepad sam već kupio.
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 19:49   #3695
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Ima li netko slučajno ideju gdje bi se kod nas mogao nabavit wireless adaptor za xbox one kontroler? Ili negdje u EU da poštarina ne dođe koliko i sam uređaj (25$ kod Microsofta)?
Dakle samo stick za PC, gamepad sam već kupio.
Nekad je to imao sophos lab, al oni su pozatvarali sve osim webshopa i poslovnice u Rijeci. Eventualno chipoteka, svijet medija, mozda links. Ja sam svoj bio ubo preko ebaya.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 20:58   #3696
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nekad je to imao sophos lab, al oni su pozatvarali sve osim webshopa i poslovnice u Rijeci. Eventualno chipoteka, svijet medija, mozda links. Ja sam svoj bio ubo preko ebaya.
Ma nemaju sve ove veće gledao sam. Prvi put čujem za taj sophos lab, imaju u ponudi ali nedostupno i dosta skupo.
Kako to danas ide na ebayu jer evo baš nabrzinu gledam neki lik iz UK sa poštarinom prodaje za 200kn. Jel ima carine, ne bi trebalo za EU a to su englezi još uvijek?
Fapmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:23   #3697
Quote:
Fapmaster kaže: Pogledaj post
Ma nemaju sve ove veće gledao sam. Prvi put čujem za taj sophos lab, imaju u ponudi ali nedostupno i dosta skupo.
Kako to danas ide na ebayu jer evo baš nabrzinu gledam neki lik iz UK sa poštarinom prodaje za 200kn. Jel ima carine, ne bi trebalo za EU a to su englezi još uvijek?
Nema problema trenutno, narucujem povremeno i nisam naletio na ista posebno. Po meni, ebay ti je najbolja opcija, plus brzo stigne.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 15:34   #3698
e ekipa, kakve tipkovnice koristite?
kupio bi si nekaj a neznam kaj.
po mogucnosti nekaj kaj svijetli u mraku da vidim tipkat, da mogu macro programirat i da ne bude mehanicka jer mi se cine glasne sve mehanicke.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 16:01   #3699
Ja imam Razer Arctosa, za moje potrebe čisto OK. Nije tiha, nema svjetla, al je za igranje zakon.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 18:19   #3700
ja od ms bezicna s misom kAO paket, u tehnomarketu 200kn, predobra
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.