Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 00:33   #161
Syberia 3 mi izgleda čudno gameplay. Nije to ona ljepota/dizajn/crteži iz vremena Syberie 2. tražit će me 40 eura za potencijalni flop.
__________________
solve et coagula
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 13:45   #162
Syberia 3 Interview – PlayStation 4 Pro, Scorpio Support Planned, Switch Version To Support HD Rumble

Quote:
Syberia 3 is a completely new story for Kate Walker and we offer a new gameplay to players. It’s not a classical point & click anymore. Now, we have complete puzzles in full 3D for example. The challenge for us was to bring something new to Syberia while keeping the DNA of the saga.
Quote:
Syberia 3 is not a classical point and click game anymore, we keep the DNA of the game but we have integrated several new features. To solve puzzles for instance, players have to reproduce a natural gesture to use tools or open a drawer. To use a screwdriver for example, they have to use all 360 degrees of control stick motion to turn it. We really want to offer the best immersion to players. For this reason, Syberia 3 is optimized to be played with a controller. Obviously, you can still play with a keyboard and a mouse but for us, the controller is better to enjoy Syberia’s experience.
Quote:
How long do you figure it will take to complete the game on average?

The game should be completed in 15/20hours. It really depends on players, some of them want to do all the optional dialogues and some of them prefer to rush. Contemplation is an important part of Syberia 3, players can spend a lot of time enjoying landscapes or the living moments of the game.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 09:48   #163
Syberia 3 je ispunjenje snova u teoriji, toplo se nadam da će biti i u praksi

Btw jeste vidjeli Deluxe edition, sumnjam da će ga netko nabaviti skoro, ali možda ova figurica Kate Walker se pronađe povoljno na E-bayu kroz neko vrijeme

https://youtu.be/7IctaewdV7E
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 23:20   #164
Po meni je Syberia uspjela najviše u onom osjećaju melankolije, propadanja stare slave, samoće. Na svakoj lokaciji bila su svega 2-3 lika. Prema traileru i slikama, nekako mi je tu previše ljudi, dijaloga, interakcije... Bojim se da će se izgubiti duh jedinice.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 00:45   #165
Baš to. Kad se sjetim onog manastira negdje na planini i sl. Nisam siguran kolko će ovaj nastavak imati duha tj. atmosfere kao prva dva.
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 12:39   #166
I bojao sam se. Ovu sam prvu ugledao

Syberia 3 Review – Sometimes, It’s Best Not To Come Back 4.5/10

Meta score 53, user score 6.1, gamespot 4/10, recenzije su svuda očajne.

JustAdventure review klik
Adventuregamers još nemaju review
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 18:12   #167
Da, srce me boli kakve su recenzije. ova prva koju si stavio je dobra, ali generalni prosjek je baš tužan

Mislio sam kupiti igru, ali mislim da ću pričekati par mjeseci kad će biti brutalne akcije jel očito ovo neće dobro završiti za serijal.
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 17:51   #168
Očekivano. Nastavci i rebootovi od igara starih 10+ godina rijetko imaju smisla.

Stari klasici su klasici jer se u pravom trenutku uspjela potrefiti prava ekipa developera s pravom inspiracijom.
Tko normalan očekuje da možeš uzeti 15 godina staru igru, dodati +1 na brojku kraj naslova i očekivati jednako zanimljivu igru kao što je bila ona pred 15 godina?
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 19:17   #169
netko igrao Konu?
Men je predobra bila, orginalna, avanture si mi jedan od drazi zanrova,

nes sitno telitale avanture, al to nie moj stil, lazni izbor slobode, square enix ih je ubio jednom igrom Life is Strange, gdje zapravo je bitno sto odlucis, igra u svim aspektima dominira
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 00:55   #170
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post

nes sitno telitale avanture, al to nie moj stil, lazni izbor slobode, square enix ih je ubio jednom igrom Life is Strange, gdje zapravo je bitno sto odlucis, igra u svim aspektima dominira
Meni su Walking deadovi, Wolf among us a posebno Tales from the borderlands bolji od Life is Strange. Što će mi svi izbori ovog svijeta kada je priča banana.

Istina je da nema previše slobode ali to je zato jer je tako lakše stvoriti dobru priču koja će biti ispričana onako kaku su tvorci zamislili. Kompromis u svrhu kvalitetnije priče-meni paše.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 21:27   #171
Walking dead je odličan, ako se ne varam prva sezona je po mnogima bila igra godine. Drugu sezonu sam započeo i napravio dužu pauzu

Inače

Talking With Ragnar Tørnquist About Dreamfall Chapters: Final Cut & Future Red Thread Projects
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 22:42   #172
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Meni su Walking deadovi, Wolf among us a posebno Tales from the borderlands bolji od Life is Strange. Što će mi svi izbori ovog svijeta kada je priča banana.

Istina je da nema previše slobode ali to je zato jer je tako lakše stvoriti dobru priču koja će biti ispričana onako kaku su tvorci zamislili. Kompromis u svrhu kvalitetnije priče-meni paše.
Game of Thrones od Telltalea mi je najlosiji, Life jos nisam probao, Batmana odigrao Ep1 i zadovoljan sam za sad. Od tih epizodnih su totalno nelosi

Blues and bullets i The Dream machine.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 00:16   #173
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Game of Thrones od Telltalea mi je najlosiji,
To je.

Batman je solidan. Iako ono, neke QT scene su automatske, stisneš što stisneš ono i dalje ide kako je skriptirano.
Lošoji je od ostalih naslova ali je i dalje ok igra za razliku od GoT koji je baš loš
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 12:57   #174
Topla preporuka: Dead Synchronicity: Tomorrow comes Today koja ima jos i besplatni textualni prequel - Dead Synchronicity: The Longest Night.


Takodjer ima i besplatni demo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 10:29   #175
Ne pratim baš scenu, na ovo sam slučajno naletio i kupio odmah, izgleda lijepo.
Limbo - 1,99€
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:55   #176
Limbo ti je jebena igra. Samo što nije avantura u ovom smislu, nego 2d sidescrolling igra
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 14:47   #177
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Ne pratim baš scenu, na ovo sam slučajno naletio i kupio odmah, izgleda lijepo.
Limbo - 1,99€
Ako ti se sviđa Limbo probaj Inside od istih autora. Još bolje.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.