Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2017., 08:51   #1901
Gledala sam ja jednu sezonu Beauty and the geek

Onak...za nasmijat se. reality...zatvore u kucu geekove i ljepotice i onda se oni kao nesto medusobno pokusavaju upariti s tim da na kraju geek ide na transformaciju i postane pozeljan...no bit je kao da ga neka od plasticnih uglavnom ljeptotica zavoli na temelju onog sta on jest ne kako izgleda...uglavnom treš i smijeh
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:27   #1902
Ne znam što će im Ples sa zvijezdama, ali bit će zanimljivo vidjeti kako će to oni produkcijski odraditi. Beauty and the geek, ha, bar se trude neke novitete unijeti, za razliku od RTL-a. Mislim da će to isto biti šrot a la Ženim sina, ali velim, bar su kreativni što se izbora projekata tiče. Za jesen snimaju i novu "dramsku seriju". Teško će se RTL sa svime time nositi ako će ovisiti samo o 321 i novim jeftinim projektima OHT-a a la KBC. Zato pohvale Novoj na trudu. Jest da mi svojim preseravanjima idu na jetra, ali se barem trude što se tiče izbora novog sadržaja. Još da se Turaka riješe...ali to je previše za očekivati.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 14:08   #1903
Pa moglo bi bit dobro.barem je nesto novo.ok ples smo vec gledali ali proslo je dosta vremena.meni je to bila omiljena emisija.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 15:34   #1904
Quote:
Aubameyang kaže: Pogledaj post
Više nije. Vratila se Nova TV i na hometv.

Opća euforija među korisnicima, čini mi se bez razloga.
Hvala na informaciji.
demir94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:48   #1905
Pa sve pohvale novoj. Je li im se nesto desava hahhha. Vratili se u kabelske sustave okolnih drzava, pokrecu masu projekata. Pohvalno zaista. Jos da pokrenu jutarnji program i neke vijesti prijepodne opet bih im bio najveci fan kao prije mnogo godina...
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:01   #1906
I da maknu turke i one susjede
svarto is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:03   #1907
Susjedi maknuti otkad je poceo gorski lijecnik zato kazem nesto im se desava sve me strah
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:05   #1908
Quote:
arial-black kaže: Pogledaj post
Susjedi maknuti otkad je poceo gorski lijecnik zato kazem nesto im se desava sve me strah
Oho ajde de. Ja ignoriram novu zbog turaka od 18-22 tri razlicite turske serije prekinute dnevnikom. Previse je to
svarto is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:07   #1909
Quote:
svarto kaže: Pogledaj post
Oho ajde de. Ja ignoriram novu zbog turaka od 18-22 tri razlicite turske serije prekinute dnevnikom. Previse je to
I ja isto. Navecer ih uopce ne gledam osim nekog filma mozda oko ponoci. Pogledam dnevnik i in magazin nekad i tlzp nedjeljom i provjereno. I ufc i nesto ako prenose vikendom. Ali preko tjedna samo dnevnik uglavnom.
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 23:44   #1910
Zašto voditelji dnevnika na Novoj izgledaju ko da idu u solarij čitavu godinu?
Na drugim televizijama koriste prirodniji puder.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:19   #1911
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Ne znam što će im Ples sa zvijezdama, ali bit će zanimljivo vidjeti kako će to oni produkcijski odraditi. Beauty and the geek, ha, bar se trude neke novitete unijeti, za razliku od RTL-a. Mislim da će to isto biti šrot a la Ženim sina, ali velim, bar su kreativni što se izbora projekata tiče. Za jesen snimaju i novu "dramsku seriju". Teško će se RTL sa svime time nositi ako će ovisiti samo o 321 i novim jeftinim projektima OHT-a a la KBC. Zato pohvale Novoj na trudu. Jest da mi svojim preseravanjima idu na jetra, ali se barem trude što se tiče izbora novog sadržaja. Još da se Turaka riješe...ali to je previše za očekivati.
A pretpostavljam da će što se tiče Plesa malo osvježiti format...

Ima li kakvih info o toj dramskoj seriji? Nadam se samo da neće opet biti nešto u stilu KPDP I Zlatni dvori i da su shvatili da im to više ne pali. Nek naprave neku seriju po uzoru na turske kad su im one već tako gledane.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 22:26   #1912
Negdje je pisalo da rade remake argentinske Senores Papis. E, sad...jel to stvarno tako, ne bih znala.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 10:57   #1913
Pisalo je da su otkupili prava na to, a sad...
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 14:45   #1914
Gorski liječnik je pošo u 7 u jutro.
joooooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:12   #1915
A zauvijek susjedi se vratili. Ako je to stvarno gledanije brisem novu s liste
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:24   #1916
A i Tuđi život repriza je sada ranije dvije ure, mislim da im popodne RTL dobro diže gledatelje, i meni je draže popodne pogledati život na vagi nego ove gluposti na novoj.
a Zauvijek susjede nisam volio ni kad su bili premijerni a ne i nakon 30 puta sto su reprizirani.
joooooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:46   #1917
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
A pretpostavljam da će što se tiče Plesa malo osvježiti format...

Ima li kakvih info o toj dramskoj seriji? Nadam se samo da neće opet biti nešto u stilu KPDP I Zlatni dvori i da su shvatili da im to više ne pali. Nek naprave neku seriju po uzoru na turske kad su im one već tako gledane.
KPDP je bio gledaniji od Turaka vecinu vremena i prodao se u 30 zemalja.
Ne znam od kud se Zlatni dvori i KPDP stavljaju u isti kos.
Jedno je drustvena satira s vrlo originalnim scenarijem, a drugo je kopija zapleta meksickih sapunica.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 19:31   #1918
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
KPDP je bio gledaniji od Turaka vecinu vremena i prodao se u 30 zemalja.
Ne znam od kud se Zlatni dvori i KPDP stavljaju u isti kos.
Jedno je drustvena satira s vrlo originalnim scenarijem, a drugo je kopija zapleta meksickih sapunica.
Slažem se. KPDP je miljama daleko od ove (po meni) gluposti.
Tomo1972 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 02:03   #1919
Da li su ovo stare epizode Lud zbunjen normalan?
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 22:53   #1920
Večeras nakon jako dugo vremena opet Steven Seagal.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.