Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 10:45   #1
Kormilo za Elan-19 ?

Pozdrav svima. Osim citanja nisam bio aktivan tu dok me nuzda nije upravo natjerala da napravim racun.

Dakle, netko mi je ukrao (?!) kormilo od male jedrilice Elan-19 i sad sam u problemu kako ga nabaviti ili napraviti.

Pisao sam u Elan i rekli su da oni to vise ne rade. Poslali su mi nacrt, ali nije bas jednostavno (23 dijela) plus za pola dijelova ne pisu mjere nego serijski broj tog dijela koji se vjerojatno vec 20 god ne proizvodi.

Brod je u Pirovcu, znaci blizu je npr brodogradiliste u Betini. Telefonom se ne uspijevam pomaknuti, a ni uzivo imam dojam da ne bi bilo bolje bez da sam bar tjedan dana na licu mjesta (sto mi nije izvedivo radi posla) i obilazim cijeli dan ljude koji bi eventualno nesto znali o tome.

Da li je netko imao takav problem i kako ga je rijesio? Ili bar ima li netko ideju kako da se pomaknem s mjesta?

Puno hvala!
ijese is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 19:58   #2
Ovakav? https://www.google.hr/search?q=elan+...kDp-CcTAIkBIM:

Čuo sam svašta ali to baš i ne. Onako na prvu ne bi to baš trebao bit nerješiv problem napravit ali da je zajebancija to svakako.
Kao ideja potraži nekog tko ga ima i doslovce ga prekopiraj i premjeri u svakom deatlju a to bi ti mogao napravit netko tko se bavi popravkom ili opremom brodova i kao i jedno prije par dana kolegi i tebi probaj ga kontaktirat https://www.forum.hr/member.php?u=152326 moga bi ti dat ideju ili te uputit gdje i kako.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 27.02.2017. at 20:37.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 16:51   #3
Dakle, nasao sam covjeka, tu u Zagrebu, koji ce mi napraviti kormilo i prihvate. Djeluje kao da zna sto radi, javim ovdje rezultat!
ijese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.