Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2015., 22:15   #461
Problem sa fpsom u cs 1.6

Ovako na laptopu mi je ova graficka integrirana.
Informacije o grafičkoj kartici
Opis uređaja Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
Naziv kartice Mobile Intel(R) GMA 4500M
Verzija BIOS-a Intel Video BIOS
Tip čipa Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
DAC tip Interni
Instalirani driveri igdumdx32 (8.15.10.1892), igd10umd32 (8.15.10.1892), igd10umd32 (8.15.10.1892)
Kapacitet memorije 1340404 KB
Rijec je o cs 1.6
Fps mi pada na 10,20,30 i ne ide preko zna mi bit da mi zabode server, vjerujem da je graficka jer virusi i to nisu problem vsync iskljucen postavke u cs naredene, nemam nikakvih torrenta ili slicno. Prije 5 godina na laptopu je bio xp i savrseno je radio cs koliko sam ga ja na laptopu igrao i instalirana je win 7 i od tada do danas cs radi na 10,20fps sto je nevjerojatno jer igrica sama po sebi nije uopce zahtjevna, na kompjuteru od 256mb rama radio bez greske a ovdje ne mogu se micati.. Zanima me da li postoji rijesenje osim kupovine novog laptopa ili graficke. Mozda postoji neki trik ili solucija za ovo. Citao sam da su intelove graficke lose ali vjerujem da sa ovim perfomansama kanter ne bi trebao ni najmanje trzati.
bognarche is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 15:47   #462
kažeš da je na istom laptopu radio prije 5 god, kako onda može bit do grafičke?
morblot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 16:22   #463
Možda je laptop pun prašine pa se vrlo brzo pregrije i zbog toga mu padnu performanse. Ili Windowsi 7 žderu previše resursa.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:21   #464
Prije 5 godina je bio na xpu, bio je vjerojatno drugi driver (ne znam cak jel sam pomijesao ili je cak imao i nesta nvidio iako mi se to cini nemogucim da na intelov cip ide nvidia ali kao da je bio neki menu od nvidie), sto se tice vrucine dosta se grije i stalno je na punjacu a kako bi ga mogao ocistit i jel bi mogao uopce?
bognarche is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 18:12   #465
Da bi ga očistio moraš rastaviti kućište kako bi pristupio komponentama.
__________________
e ljudi kako cuu stavit da se na laptopu touch ima ono udubljenje samo kad to stisnem necce da se zakljuca kako popravit to?:P (c) simlenavi
sckzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 15:25   #466
najbolje očistit laptop i reformatirat windowse sa Windows 7 i onda odmah instalirat CS 1.6 pa probat... A ako ne radi onda probat Windows XP instalirat. Isto instalirat CS čim se Windowsi instaliraju da nikakvo dodatno smeće od sofwarea ne pravi probleme...
morblot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 22:27   #467
A mogu probati reinstal windows, ali xp na laptopu ne bi htio vise jer je mrtav sustav, ne znam sta vise pokusat osim ciscenja i reinstala
bognarche is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 14:20   #468
osim prašine, windows 7 bi mogao bit prezahtjevan. ja bih probao windows 8 ili 10.
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 17:25   #469
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post
osim prašine, windows 7 bi mogao bit prezahtjevan. ja bih probao windows 8 ili 10.
Kako mislis prezahtjevan?
bognarche is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 17:44   #470
Windows 10 radi bolje na starijim računalima nego Windows 7 (i na novijima). Ja imam na svom starom laptopu Win 10, inače je Win 7 bio. Free upgrade, radi super, bolje od Win 7.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 18:43   #471
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Free upgrade, radi super, bolje od Win 7.
Ali radi samo godinu dana, onda moraš kupit kaj ne?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 19:46   #472
evo ponovno instalirao CS 1.6
dajte mi pomozite kako ću sada naći servere da budu neki normalni, znači srbija, bosna, hrvatska i rusija,sjećam se da su bili dobri
prije bih instalirao neki program preko stranice neke,al mi je štekao, sve sam zaboravio pomagajte
garakelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 21:23   #473
http://www.gametracker.com/search/cs/BA/?
Goral is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 23:07   #474
to je to,taman sam se sjetio G.T.
hvala
garakelim is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:48   #475
Ako kupim paysafecard od 100 kuna, oće mi biti dovoljno za kupit CS:GO preko steama? Tj., 100 kuna bi trebalo pokrit troškove igrice, ali čuo sam da steam uzima neku naknadu za kupovanje preko paysafecarda, a ne znam je li to istina.
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 20:57   #476
Quote:
f.gibbs kaže: Pogledaj post
Ako kupim paysafecard od 100 kuna, oće mi biti dovoljno za kupit CS:GO preko steama? Tj., 100 kuna bi trebalo pokrit troškove igrice, ali čuo sam da steam uzima neku naknadu za kupovanje preko paysafecarda, a ne znam je li to istina.
Ma mora bit,a i to da uzima postotak sumnjam da je tocno,ako na kartice ne uzimaju nista skoro
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 18:56   #477
Counter Strike Source totalna retardacija?

Bok,
prije jedno 4-6 godina sam prestao igrati non steam css zbog pokvarenih ljudi.
Da pojasnim.
To su ljudi koji uvijek žele biti u centru pažnje te će učiniti,reći itd što god je potrebno da se to dogodi.
Drugo su ljudi koji ne podnose da je netko bolji od drugih
Treće su ljudi opijeni moći koje im donosi admin na serveru.
Znači kada ti ljudi ne bi imali admina ja ne bi bio ovdje.
Znam da je ovo besmislena tema,ali htio bih da se malo pojadam i pokažem kako izgleda hr gaming.

U tih par godina pauze do koji mjesec unazad odlučio sam se ići na steam,kupiti igru i tamo igrati no nažalost to je bilo veliko razočarenje najviše zbog nedostatka hr servera,manjak mapa koje su se igrale konstantno na non steamu tako da sam igrao povremeno deagle mape.

I tako ja se lijepo odlučim vratiti nazad na non steam da vidiš kako idu stvari.
U početku nisam bio tako dobar,ali onda mi se počeo vraćati skill koji sam imao u prošlosti.
Sve je bilo ok,kada odjednom nakon sto sam ih praktički uništio u igri na mapi koju sam igrao barem 5000 puta sa oružjem koje sam naviše koristio izgleda da se jedan admin iz druge grupe našao poniženim jer se i on vratio nakon dosta godina nazad u css a nažalost nije mi dorastao.
Čovjek me prozvao cheaterom te pokušao pridobiti svoju grupicu admina da me isto tako vide.
Usljedio je ban,mogućnost za žalbu ne postoji,a dokaze nikakve nema.

Kasnije se je nekako riješilo da dobijem unban.
Iako nakon toga kada god bih igrao najbolje sto znam opet bi me promatrali kao cheatera.
I naravno danas opet ban na isti način.
Dok god igram lošije sve super inače odmah imam nešto.

Na jednom drugom serveru postoji jedan čovjek koji dijeli banove samo zato jer može.
I to je treća grupa.

Pretpostavljam da se slično dogodilo i drugim igračima tako da možete ovdje slobodno ispričati svoju priču.
Ja ću najvjerojatnije prestati igrati tu igru jer mi je dosta toga da me netko optužuje,presuđuje i kažnjava bez ikakvih dokaza osim njihovih slutnji koje su pune predrasuda zbog njihovih vlastitih slabosti.

Moderator,ako je krivi forum slobodno preseli gdje treba hvala
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 22:13   #478
Kupi CS:GO i igraj dobru igru ko normalan covjek..
https://www.csadria.org/
Dosmas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 23:07   #479
Quote:
Dosmas kaže: Pogledaj post
Kupi CS:GO i igraj dobru igru ko normalan covjek..
https://www.csadria.org/
Evo još desetak dana da mi stigne novi komp i 100% prelazim na cs go koji naravno vec odavno imam samo mi je laptop za kurac pa nisam mogao igrati kako spada.

Sto se tiče non steama css nije da nema dobrih igrača i ljudi,al takvi su uvijek ljudi bez pozicije tj. admina.
Css mozemo slobodno usporediti sa politikom.
Svi su dobri,ponizni dok ne dobiju moć nad drugima,a onda se pokaže njihovo pravo lice tj. nesigurnost.
blackdragons is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 17:12   #480
Evo samo da obavijestim zainteresirane, CSadria.org pokreće domaću CS:GO ligu, koja će sadržavati LAN završnicu u Zagrebu.

Kvalifikacije za ligu počinju već ovaj vikend, svi detalji su dostupni na stranici: https://www.csadria.org/krece-csadri...h18-megastore/
professeur is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.