Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2009., 16:11   #1
Institut IGH

Zanima me zna li tko kakvi su uvijeti rada (ljudi, posao, placa pripravnika)!

Hvala!
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 13:11   #2
Quote:
Erhard kaže: Pogledaj post
Zanima me zna li tko kakvi su uvijeti rada (ljudi, posao, placa pripravnika)!

Hvala!
Koji odjel u IGH
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 15:42   #3
Quote:
nesho kaže: Pogledaj post
Koji odjel u IGH
IGH Projektiranje d.o.o.

Ako ne znas za taj odjel onda moze nesto opcenito o IGH!

THX!
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 11:13   #4
Quote:
Erhard kaže: Pogledaj post
IGH Projektiranje d.o.o.

Ako ne znas za taj odjel onda moze nesto opcenito o IGH!

THX!
To je posebna firma? Znam za odjel za projekte i studije unutar IGH. Početna je mislim 4500-5500 (ne znam koliko se mijenjalo). S 2-3 godine iskustva osnovna može biti oko 6500, + bonusi i stimulacija. Ne znam koliko će se toga promijeniti sad kad je Dušek otišao u mirovinu. Ima jako puno ljudi i napredovanje je teško, dosta su hijerarhijski organizirani. Pozitivno je što plaćaju daljnje školovanje i postoje bonusi za završeni postdiplomski. Također postoje novčane nagrade za vjenčanje, rođenje djeteta i sl. (ovo sve uzmi s malom rezervom jer ne govorim iz prve ruke, cifre znam otprilike jer su mi nudili posao). Ne znam da li i za ovo šta ti pitaš vrijede moje informacije.

Što se posla tiče, ovisi šta te zanima. Radiš velike projekte, ali u nekim manjim firmama se da dobiti dosta veća cifra. Isto tako nemoj očekivati neki preveliki pozicijski napredak. Ljudi ima dosta, i teško je doći na neku odgovorniju poziciju. Nadam se da sam pomogao.
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2009., 19:42   #5
Quote:
nesho kaže: Pogledaj post
To je posebna firma? Znam za odjel za projekte i studije unutar IGH. Početna je mislim 4500-5500 (ne znam koliko se mijenjalo). S 2-3 godine iskustva osnovna može biti oko 6500, + bonusi i stimulacija. Ne znam koliko će se toga promijeniti sad kad je Dušek otišao u mirovinu. Ima jako puno ljudi i napredovanje je teško, dosta su hijerarhijski organizirani. Pozitivno je što plaćaju daljnje školovanje i postoje bonusi za završeni postdiplomski. Također postoje novčane nagrade za vjenčanje, rođenje djeteta i sl. (ovo sve uzmi s malom rezervom jer ne govorim iz prve ruke, cifre znam otprilike jer su mi nudili posao). Ne znam da li i za ovo šta ti pitaš vrijede moje informacije.

Što se posla tiče, ovisi šta te zanima. Radiš velike projekte, ali u nekim manjim firmama se da dobiti dosta veća cifra. Isto tako nemoj očekivati neki preveliki pozicijski napredak. Ljudi ima dosta, i teško je doći na neku odgovorniju poziciju. Nadam se da sam pomogao.
OK! Hvala na trudu! Ali nekako mi je cudno da imaju place 4500 - 5500 kn jer su takve place bile prije 3-4 godine. Nije vrag da od tada nisu barem nesto malo narasle!
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2009., 08:29   #6
Quote:
Erhard kaže: Pogledaj post
OK! Hvala na trudu! Ali nekako mi je cudno da imaju place 4500 - 5500 kn jer su takve place bile prije 3-4 godine. Nije vrag da od tada nisu barem nesto malo narasle!
Možda su i veće, ne znam baš za pripravničke. Ali sumnjam da idu više od 5500, 6000. IGH nije baš poznat po jako velikim plaćama. Bolje plaćaju manje firme, tamo se zna dobiti početna i 7000, ako im je frka
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:04   #7
igh zg

bok
imam konkretno pitanje: zanima me kolike su početne plaće u igh, za dipl. ing. građ. i dipl. ing arh.?
jel znate nekoga tko tamo radi i kakvi su općenito uvjeti rada (mislim na igh zagreb, al vjerovatno je slično u cijeloj rh)?
hvala
luda.glava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:57   #8
Quote:
luda.glava kaže: Pogledaj post
bok
imam konkretno pitanje: zanima me kolike su početne plaće u igh, za dipl. ing. građ. i dipl. ing arh.?
jel znate nekoga tko tamo radi i kakvi su općenito uvjeti rada (mislim na igh zagreb, al vjerovatno je slično u cijeloj rh)?
hvala
oko 5000 kn. ali ne vjerujem bas da ce igh zaposljavati, prije ce otpustati.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 16:10   #9
Pozdrav svima
Pokušat ću pokrenuti ovu temu ponovo, dakle zaposlenje i uvjeti u igh. Pa ako ima netko da tamo trenutno radi i upoznat je sa situacijom nek se javi.

Od 2010. kad je bio zadnji post na ovu temu se svašta izdešavalo na temu igh.
Bili super onda u teškoj banani pa sad izgleda (nakon što ih je ovaj Rus kupio) se opet oporavljaju. Čujem da se ljudi vračaju.

Ima li netko neke informacije da li je to tako? Da li će primati nove ljude? Kakvi su uvjeti (softweri koji se koriste, edukacije, stručnost ekipe, radno vrijeme) i naravno plaće?
Eto ako ima nekog nek se javi
Pozdrav
Jeca80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 17:48   #10
Opet otvaram temu za IGH. Ima dosta otvorenih natječaja za stručno osposobljavanje, možda kreću s mladom radnom snagom.
Postoje li kakva testiranja prilikom razgovora ili nešto slično?
dunja2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 13:01   #11
Trenutno su na moj posao aktivna tri natječaja za IGH. Jel se javlja tko?
Može neke informacije o selekcijskom postupku, načinu zapošljavanja... Kakvi su uvjeti, međuljudski odnosi, plaće... bilo kakve informacije su dobrodošle
aurela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2019., 11:29   #12
Ja sam bila prosli tjedan na testiranju. Znaci užas, dva i pol sata traje. Prvo ide ispit iz matematike, 40 pitanja i rok 30 min, mislim da nitko nije stigao na vrijeme napisati, nakon toga test inteligencijenisto 40 pitanja 20 minuta rok. Nakon toga 250 pitanja osobnosti, znaci vec mi je bilo pun kufer svega. Pitanja osobnosti su prema ljestvici,a ti se moras odluciti da li si super zadovoljan ili nezadovoljan. Evo ako netko ide da zna što ga čeka.
Chena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2019., 13:38   #13
Chena, hvala! Znači već si prošli tjedan bila na testiranju? to nije za ova tri natječaja kojima SUTRA ističe rok?
Kakvi su ljudi?
aurela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2019., 16:47   #14
Quote:
aurela kaže: Pogledaj post
Chena, hvala! Znači već si prošli tjedan bila na testiranju? to nije za ova tri natječaja kojima SUTRA ističe rok?
Kakvi su ljudi?


Je za ta tri natječaja. Ljudi?ne znam što da ti kažem dvije cure koje su na testiranju vidiš na početku dok ti objasni što sve treba i na kraju kada im predaš papire. Rekli su da će kontaktirati za slijedeći krug, kada sve završe, ali koliko sam shvatila imaju jako puno prijavljenih.
Chena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 08:29   #15
Chena, ima šta? Znači ti si bila na testiranju i prije kraja samog natječaja, a mene uopće nisu ni zvali.
aurela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2019., 09:03   #16
Quote:
aurela kaže: Pogledaj post
Chena, ima šta? Znači ti si bila na testiranju i prije kraja samog natječaja, a mene uopće nisu ni zvali.
Ma nema ništa, tamo je teško upasti ako nemaš veze. Ovo što su me zvali su vjerojatno trebali ispuniti kvotu.
Chena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2020., 13:50   #17
Pozdrav,

Malo podižem temu.
Ima li nekog ovdje da trenutno radi u IGH i koliku plaću i kakve uvjete mogu očekivati da mi ponude? Imam 3.g.radnog iskustva nakon faksa
surri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.