Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2017., 00:26   #201
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Karma.


To je moja karma neka nje
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:32   #202
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Nije prekinila nego se zaljubila i ja isto. I to je sve Reka sam joj da će doć do te situacije a ona mi je samo rekla: učini po svojoj savjesti. Neću uopće ulazit u ono šta je ona njemu govorila niti me to zanima. Ovo autorovo mi miriše na ovu situaciju, ne mora biti da je stvarno tako
Znači željela je da prekineš s njim umjesto nje. Ne znam kako da se izrazim. Mala je pravi potencijal. Ah te sweet 16 godine.

Spominje tvoju savjest a ja se pitam gdje je njena bila?

Umjesto da budeš muško i čovjeku kažeš istinu kako se spada u 4 oka ti ga povrijediš. Nisko. Jako nisko. U tvojim očima si frajer ali okolini nisi. Nadam se da bi danas drugačije reagirao.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:35   #203
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
Znači željela je da prekineš s njim umjesto nje. Ne znam kako da se izrazim. Mala je pravi potencijal. Ah te sweet 16 godine.

Spominje tvoju savjest a ja se pitam gdje je njena bila?

Umjesto da budeš muško i čovjeku kažeš istinu kako se spada u 4 oka ti ga povrijediš. Nisko. Jako nisko. U tvojim očima si frajer ali okolini nisi.
Nije bilo 16 nego 16+11 (njenih).

Je li? A da to kažem drukčije to ga kao ne bi povrijedilo? Šta manje bi boljelo? I zašto bi bilo na meni da ja to kažem ali kad se već sam servirao što ću mu ja ;D I kao da sam nije znao...nego joj je cilo vrime žuga na mene. Pa je onda meni doša glumit frajera kucajući na moja vrata. Kako da ne Bijah muško i sve objašnjeno jednom rečenicom...clean and efficient
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:46   #204
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
Nije bilo 16 nego 16+11 (njenih).

Je li? A da to kažem drukčije to ga kao ne bi povrijedilo? Šta manje bi boljelo? I kao da sam nije znao...nego joj je cilo vrime žuga na mene. Pa je onda meni doša glumit frajera kucajući na moja vrata. Kako da ne Bijah muško i sve objašnjeno jednom rečenicom...clean and efficient
Koliko sam shvatio ona nije nikad s njim prekinula nego ga je ostavila da ostane u toj crnoj rupi agonije pa neka si on sam to dozna na teži način. "I kao da sam nije znao". Kao. I to s njenih 27 godina. Znači ti si ili stariji ili tu negdje. Nadao sam se da si mlađi od 20. Stav je još uvijek isti vidim. Baš si pravo muško.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:48   #205
Quote:
Lunar Crescent kaže: Pogledaj post
KNadao sam se da si mlađi od 20. Stav je još uvijek isti vidim. Baš si pravo muško.
A što bi mu ti muškarče? Slao ljubavna pisma ili lijepo zamolio da ostavi svoju curu jer nema smisla? Ja sam bija ljubomoran i jedva sam dočeka da ga spizdin

Pa ti sviraj šta oćeš muškarče

Ovo je inače iskustvo od prije par godina, nije uopće ništa od toga više u điru
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 00:55   #206
Kako god, dvije muhe jednim udarceN. Spizdia i nju i njega.
Veze na daljinu su koma...tko ne vjeruje nek isproba!
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 01:03   #207
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Veze na daljinu su koma...tko ne vjeruje nek isproba!
Probao. Jesu. I sve koje znam na daljinu su pukle. Osim jedne i ta će...

I mislim da je u tome cili problem autora topicka
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 09:08   #208
Quote:
Neko123 kaže: Pogledaj post
A što bi mu ti muškarče? Slao ljubavna pisma ili lijepo zamolio da ostavi svoju curu jer nema smisla? Ja sam bija ljubomoran i jedva sam dočeka da ga spizdin

Pa ti sviraj šta oćeš muškarče

Ovo je inače iskustvo od prije par godina, nije uopće ništa od toga više u điru
Nema smisla da ti objašnjavam kad nećeš razumjeti.

Sad su ipak neke stvari jasnije, to je ipak bilo planski i naravno da ti je ego bio na mjestu kada si ga "smjestio" njoj. Naravno da ćeš se ponašati kako si se i ponio.

Ljubomora i nije baš neka lijepa karakterna osobina, između ostalih.

Ma...bitno da si ti njemu pomogao da se riješi te nezrele djevojčice. Zato ti se u njegovo ime zahvaljujem jer se on više nije budio popišan. Nadam se da je sretan.
Lunar Crescent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger