Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2017., 22:41   #81
Pocetak pa iznenadni kraj nečega...

Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Evo i njene posljednje poruke



Da pricali smo tri mjeseca. Nije malo ali nije ni dovoljno da ja znam jesmo li ili nismo kliknuli whatsap je jedno stvarnost je drugo. İ ja sam osjecala to nesto da mi odgovaras po ponasanju ali stvarnost je sasvom nesto deseto. İ ja sam smatrala da kad dodem da ce se nesto desiti, kako ti kazes prica razviti. Ali ja sam takva da ne mogu da vidim za 7dana i tesko mi je ispoljiti sve odmah. Mozda tebi ponasanje djeluje cudno ali kod mene je takvo prirodna sam i ne mogu da se pravim duso ljubavi ovo ono da se ljubim hvatam a kamoli sexam ako nista ne osjetim a za 7dana je to kod mene tesko. Zasto sam takva mozda zbog proslositi ili ne znam. Ali ja ne mogu drugacije. Moj bivsi je cekao godinu dana na sex sa mnom ja jednostavno nisam.mogla. hladna sam kako si to rekao kao kamen.



Tvoji postupci su neki ok neki nisu. Fizicki nije da mi se nisi dopao ali nisi me ni privukao 100% da sam tu vise provela vremena ili da ja zivim tu mislim da smo u istom gradu to bi bilo drugacije. Taman kad nesro osjetim da bi mogla da ti tepam da te zavolim da nesto ti si to ponasanjem svojim sitnicama pokvario. İmas stil za humor ali to nije humor to je ismijavanje. Sto ja ne volim. ne volim taj tip. Trece sta si napisao da sam taktiku neku imala. Ja sam prirodna djevojka i nemam vremena da se bavom taktikom i da nesto preracunam ovo cu ovako ovo cu ovako ja da sam dosla s tom namjerom ne bi sve izgledalo i proslo tako kako je proslo. Ne volim da se bavom taktikom i igrocama jednostavno nemam vremena za to. To se radilo u srednjoj skoli. Da sam takva mozda bi sad bila u dubaiu rekla sam ti. problem zvani dalida je imao veliki uticaj na mene. meni nw treba to u zivotu. Da je tebi prestalo nesto vezano za nju ona ne bi imala mjesta u tvojim prijateljima. Meno ne treba pocetak veze da kad nam je lijepo ona se javo i sjebe sve. Pa kasnije se nade neki razlog ti ostavljas mene ili neku drugu pa ides njoj. To sam dozivjela prije tako da mi to ne treba vose. Cura ti je napisala da ste sudeni ali ne mozete bito skupa ne znam sad tacno. Na eng ti je napisala. Druga stvar presutio si za mene je to skrivanje petljanje i laz. İ to sam imala u proslosti i ne treba mi to.



Dalje da nastavim i ako si to uradio hajd presli smo preko toga opet nisi znao ili htio da nas zastitis od nje pa je ni tada nisi izbrosao nego si pustio provokacije da nam stavlja srce na sliku i tako dalje. İ dalje mi to pokazuje da nisi cist racun s njom. Ni to mi ne treba u zivotu. Dalje, sve da ovo gore se zaboravi a ja sam takva da ako napravos neku glupost tesko sa predem prekotoga niti dajem druge prilike tako me zivot naucio i takva sam.



Zadnje sto si sjebao je tvoje ismijavanje i umiranje od smijeha u bukvalnom smislu te rijeci. Ti si kriv za to da sw osjecam kao govno, nimalo zenstveno i posramljeno. pa ko ti ti da me navodis da se tako osjecam. Samo zbog svog "smisla za humor" i misleci da je sve smijesno. E pa nije. Ne ide sve tako. U tom trenutku se sve blokiralo i shvatila sam da ne mozemo uspjeyi niti zelim da nesto razvijam ja sam sama od sebe hladna osoba i sve sto se rodilo i bilo nesto s moje strane tu je umrlo dok si sw ti smijao ja sam u kuhinji plakala i pusila. Ti si super sve ok ponasas se romanticno dentlmen si ali ti je sve palo u vodu ovim smijanjem i ismijavanjem. Ajmo reci kap koja je prelila casu. Toje to ne znam sta vise da ti napisem.


Tek sam sada ovo pročitala.

Pa sve ti je rekla , ne znam što još treba reći ,osim da te stavi na "block" listu

Bi li ti tada sve bilo jasno kao nama , ili to čekaš jer je to tvoj "closure "?

Ajde kreni dalje - sa pravim ženama od krvi i mesa sa kojom razgovaraš dok je držiš za ruku.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 23:29   #82
Ostavicu je neko vrijeme neka razmisli, neću joj se javljati.
Problem je kod mene i druge prirode. Prije otprilike 3 godine sam imao vezu gdje je bilo opet nešto oko dopisivanja i djevojka me zbog toga ostavila. Ja sam on da proveo dobrih godinu i po dana u depresiji teškoj, gdje sam se bukvalno sjekao zbog osjećaja grižnje savjesti.
Bojim se da se isto ne ponovi. Iako nisam ništa loše mislio tim odgovorom
Na ovu poruku , imam osjećaj da sam opet zajebao nešto sto je moglo imati budućnost. Već mi dolazi i izjeda me taj osjećaj krivnje, a jako dobro znam kako je to završilo prije par godina, u teškoj depresiji i mržnji sebe.
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 23:33   #83
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Prosvijetli nas Nostradamuse
tebi stvarno treba crtati?

Fizicki nije da mi se nisi dopao ali nisi me ni privukao 100% da sam tu vise provela vremena ili da ja zivim tu mislim da smo u istom gradu to bi bilo drugacije.

misliš da se žene jebu samo s izložbenim primjercima muškog roda? Misliš da putuju nepoznatome u kuću na 7 dana i da se pojebu jedino ako ih privuče 100%? Ne, ti ju nisi privukao fizički niti 5%. Ovo dalje kaj piše su samo njeni izgovori da prebaci dio "krivice" i na tebe jer ti ne želi otvoreno reći da ju nisi fizički privukao. A ti gutaj priče o tome kako je njen bivši čekao godinu dana na sex Dodatno si se zakucao kada si vrištao od smjeha jer se isprdila (i da, taj dio ti je iskreno napisala da ju je zasmetao jer barem na početku veze cura se želi osjećati ženstveno, a ne odmah skočiti na level "ma nek se slobodno umiva na lavabou dok ja serem"). Šutanje flaše sa stola je katastrofa, s jedne strane titraš oko nje i "pahuljica" si, a s druge si divljak koji šuta flaše sa stola, pa kaj da si mala misli kakav si ti tip?
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 23:39   #84
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
tebi stvarno treba crtati?

Fizicki nije da mi se nisi dopao ali nisi me ni privukao 100% da sam tu vise provela vremena ili da ja zivim tu mislim da smo u istom gradu to bi bilo drugacije.

misliš da se žene jebu samo s izložbenim primjercima muškog roda? Misliš da putuju nepoznatome u kuću na 7 dana i da se pojebu jedino ako ih privuče 100%? Ne, ti ju nisi privukao fizički niti 5%. Ovo dalje kaj piše su samo njeni izgovori da prebaci dio "krivice" i na tebe jer ti ne želi otvoreno reći da ju nisi fizički privukao. A ti gutaj priče o tome kako je njen bivši čekao godinu dana na sex Dodatno si se zakucao kada si vrištao od smjeha jer se isprdila (i da, taj dio ti je iskreno napisala da ju je zasmetao jer barem na početku veze cura se želi osjećati ženstveno, a ne odmah skočiti na level "ma nek se slobodno umiva na lavabou dok ja serem"). Šutanje flaše sa stola je katastrofa, s jedne strane titraš oko nje i "pahuljica" si, a s druge si divljak koji šuta flaše sa stola, pa kaj da si mala misli kakav si ti tip?
Kakvu reakciju bi ti imao da ti neko spomene roditelje u negativnom kontekstu samo da ti vrati za tu scenu glupu sa smijehom na prdez. Dakle usporedila je jednako prdez jebeni sa time da mi može roditelje vrijeđati ?
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 23:44   #85
Uvijek razbijaš boce kad se naljutiš?
Zanimljivo mi je da ti to nije zamjerila. Meni je to zastrašujuće ponašanje.
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 23:45   #86
Jesi razgovarao s kime u vezi svoje depresije i ozlijeđivanja?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 23:47   #87
koliko uopce autor ima godina?
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 23:54   #88
26
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 23:54   #89
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Uvijek razbijaš boce kad se naljutiš?
Zanimljivo mi je da ti to nije zamjerila. Meni je to zastrašujuće ponašanje.
A psovanje nečijih roditelja ti nije? To je meni licno za samara.
Penatragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 03:56   #90
Talking

Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Boring.

Još jedan budalaš koji cvili za nedostižnom!
Hahahaha..a bas.
Zapilio i ne pusta.
Mozda se ona ipak predomisli
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 04:08   #91
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Ostavicu je neko vrijeme neka razmisli, neću joj se javljati.
Problem je kod mene i druge prirode. Prije otprilike 3 godine sam imao vezu gdje je bilo opet nešto oko dopisivanja i djevojka me zbog toga ostavila. Ja sam on da proveo dobrih godinu i po dana u depresiji teškoj, gdje sam se bukvalno sjekao zbog osjećaja grižnje savjesti.
Bojim se da se isto ne ponovi. Iako nisam ništa loše mislio tim odgovorom
Na ovu poruku , imam osjećaj da sam opet zajebao nešto sto je moglo imati budućnost. Već mi dolazi i izjeda me taj osjećaj krivnje, a jako dobro znam kako je to završilo prije par godina, u teškoj depresiji i mržnji sebe.
Aushit. Um kod nekih osoba je zbilja neshvatljiv.
Da li ti kada znas kad treba stat i odustat.
Razmisli o tome, a ne o tome da li ces bit u depresiji ili ne.
Ili ju otmi i zavezi za krevet. Pa vjerovatno nece biti ni traga tvojoj depresiji. Jer ces ti to tako shvatiti.

Ludjak ne zna da je lud.


Pojednostavljeno:
Zeni se nisi svidio, pao si u provaliju.
Sta si zabrijao da ces bit s njom, kad i sam znas da neces. Prestani se lagat.
I rugat samom sebi.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 07:10   #92
26 godina mnogo toga objasnjava, ja sam isto s 26 bila rekla bih puno nesigurnija i gluplja ili recimo manje mudra.

Ne slusas nikoga ovdje, moj savjet bi bio da zatvoris temu.

Ljudi ti naglase koliko su vasa ponasanja nekompatibilna, ti napises ostavit cu ju "neko vrijeme"

Nadam se da ces naucit s vremenom: 1. religija te ne cini moralnim ili spremnim na davanje, 2. davanje nije uvjetno - to jest ako nekog drzis ko kraljicu trebas to raditi jer zelis a ne da bi joj to kasnije predbacivao, 3. zivis u njemackoj - pocni to raditi- meni ne mozes prodavati fore o nemogucnosti nalaska nekoga ili o tome da su ljudi u njemackoj vanzemaljci, 4. ne krivi sebe ako nekome nisi napet- nije ni tebi svatko, 5. ljudi lazu - neovisno o religiji, sebi i drugima, 6. imas samo ovaj zivot i ovaj trenutak - ne zasluzujes samoozljedivanje, 7. nitko ne zasluzuje maltretiranje - ni ti ni ona- prema tome pusti ju na miru- trajno....

Pokusaj procitati sto ti ljudi savjetuju - da se sad ne ponavljam. Ovo bi ti trebala biti zivotna lekcija, jedna od laksih....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 07:45   #93
Pocetak pa iznenadni kraj nečega...

Autore

Ti sam trebaš stvoriti sliku sebe , znati tko si , što želiš I koliko si zaista kvalitetna osoba ..dakle trebaš odrasti i sazrijeti.

Po svemu što si napisao , meni se čini da se opsesivno držiš žena jer uz njih voliš sebe ..pa kad sa nekom pukne veza - to je kraj svijeta

Samoća nije kazna , prekid također.
Prekid je šansa da nađeš nekog boljeg ,jer nakon svake veze čovjek još bolje upozna sebe ali i drugog.

Pokušaj tako gledati , pa neće biti potrebe za samokaznjavanjem ..

iskreno , zabrinjavajuće lako potežeš flašu i razbijaš je pred polu poznatom osobom . To je napad i kazneno djelo.

A što je ona toliko strašno napravila ?

Opsovala ti mamu -? Sori to je isprika za pijance

istodobno, ona je u tom trenu u tom gradu imala samo tebe i bila posve ovisna o tebi.
Bez novaca , bez krova nad glavom. ..

Ma sram te bilo ! Ti si muškarac ?

Trebala je pozvati policiju i riješiti stvar po brzom postupku - ne bi više bilo problema , već bi danas bio deportiran i evidentiran kao nasilnik , što i jesi. A dobio bi i potrebnu psiho pomoć na račun države - ovako ćeš je sam teško potražiti ..jer nisi svjestan da imaš sreće što nisi u pritvoru i što ona nije drugačije reagirala
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 10:06   #94
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
A psovanje nečijih roditelja ti nije? To je meni licno za samara.

Ovo nitko nije vido???

Na tvom mjestu ja bih potražila stručnu pomoć. Iskreno.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 11:11   #95
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Ostavicu je neko vrijeme neka razmisli, neću joj se javljati.
Problem je kod mene i druge prirode. Prije otprilike 3 godine sam imao vezu gdje je bilo opet nešto oko dopisivanja i djevojka me zbog toga ostavila. Ja sam on da proveo dobrih godinu i po dana u depresiji teškoj, gdje sam se bukvalno sjekao zbog osjećaja grižnje savjesti.
Bojim se da se isto ne ponovi. Iako nisam ništa loše mislio tim odgovorom
Na ovu poruku , imam osjećaj da sam opet zajebao nešto sto je moglo imati budućnost. Već mi dolazi i izjeda me taj osjećaj krivnje, a jako dobro znam kako je to završilo prije par godina, u teškoj depresiji i mržnji sebe.
Covjece ostavit ces ju da razmisli o-cemu?
Nisi joj sjeo,ne svidjas joj se i ne vidi sebe s tibim.
Nije normalno tiliko inzistirati na silu,za vezu,s nekim tko te neće.
I ako te jedna cura,koju posteno ni ne znas, moze navesti na toliku samokriticnost,sta bi tek radio netko s kim se znas ihahaj?
Poradi malo na sebi ,vlastitoj nezrelisti i nesigurnosti.
I ne ganjaj one koje te nece.
Uvjek ima inih koji te hoce,takvog kakav jesi a ne da budes lutka na koncu kojom ona upravlja...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 11:13   #96
a jebe nas, vidiš da nas jebe, nasuho

spominjanje familije je za šamara, ali će on nju "privremeno" ostaviti na miru. da se ohladi malo žena, da mu nakon nekog vremena može ponovo smireno spominjat familiju.

pardon, ja sam i sa 26 bila značajno, značajno "zbrojanija", da, to je ta riječ, od ovog. Sa 26 sam dobijala i davala odjebe, i ja sam se dopisivala s ljudima preko neta (dobro, nisam dozvoljavala da mi oni kupuju karte ili kako je tada bilo vrlo popularno "bon za mobitel" ), radila pizdarije, bivala s oženjenim frajerima (za koje bih kasnije slučajno u prolazu saznala da su bili oženjeni ) i slično, ali, jebote, ni jedna od tih usputnih i nebitnih "veza", nijedan fuk, nijedna situacija kad sam dala do znanja da neće biti fuka, ništa od toga UKUPNO nije proizvelo ovakvu količinu jebene drame.

Usputna cura s neta. Usputno "dođi k meni u Minken". Cura usputno kaže "Može." Ne svidiš joj se, jebote, umjesto da ugodno provedete tih tjedan dana i raziđete se k'o normalni ljudi, ona se uplete u mrežu laži, ti nasjedneš na doslvono svaku njenu glupost, pa jebanje matere, pa razbijanje čaša... K'o Tarantinov film, u pičku materinu, a obična-najobičnija situacija gdje je ili nije trebalo doći do običnog fuka.

Nevjerojatno.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 11:40   #97
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post

Ovo nitko nije vido???

Na tvom mjestu ja bih potražila stručnu pomoć. Iskreno.
Oboje su nezreli divljaci.... ja ni u najvecem bijesu ne psujem roditelje druge osobe.... i oboje imaju duboke nesigurnosti....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 11:47   #98
Volim forum I must say - slazem se sa 95% napisanog
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 11:54   #99
Quote:
Penatragon kaže: Pogledaj post
Ostavicu je neko vrijeme neka razmisli, neću joj se javljati.
Ti bi da te ona oslobodi osjecaja krivice i samomrznje? Ne ide to tako - niko nema pravo ocekivati od druge osobe da mu bude emocionalna staka i spasi ga od njegovih demona.

Niti je to moguce sve kad bi ona pristala na tu ulogu, jer bi je nakon kraceg ili duzeg vremena mrzio upravo zato sto je pokusala i ustanovila skupa s tobom da to ne moze uciniti za tebe. Sa svojim demonima se moras izboriti sam kao i svi.

Quote:
Problem je kod mene i druge prirode. Prije otprilike 3 godine sam imao vezu gdje je bilo opet nešto oko dopisivanja i djevojka me zbog toga ostavila. Ja sam on da proveo dobrih godinu i po dana u depresiji teškoj, gdje sam se bukvalno sjekao zbog osjećaja grižnje savjesti.
Bojim se da se isto ne ponovi. Iako nisam ništa loše mislio tim odgovorom
Na ovu poruku , imam osjećaj da sam opet zajebao nešto sto je moglo imati budućnost. Već mi dolazi i izjeda me taj osjećaj krivnje, a jako dobro znam kako je to završilo prije par godina, u teškoj depresiji i mržnji sebe.
U ovo dijelu si vec definirao gdje lezi problem, sto je dobro.

Sada trebas raditi dalje na osvjescivanju istog. Moras shvatiti i prihvatiti da ni prethodna cura niti ova nisu razlog za tvoj osjecaj krivnje i samomrznju. One su samo okidac, razlozi su dublje.

Pa eto, ako ne mozes naci curu u Njemackoj, mozes naci dobrog psihoterapeuta da ti pomogne na putu shvatanja vlastitih postupaka. Napisao si da nisi dobar s njemackim, postoje prevodioci koji ti mogu pomoci - ovo naravno nije idealna solucija, ali je bolja nego ne ciniti nista ili cekati da ti neka random cura rijesi probleme koje vjerovatno nosis vecinu zivota.

Imas ekstremne reakcije - ponasas se kako mislis da se trebas ponasati valjda da bi prije svega samog sebe impresionirao - do trenutka kada ti nesto ne odgovara. To rade djeca i tinejdzeri. U casu kad si povrijedjen gubis kontrolu pa ili sutas flasu ili se sjeces. To sto ti je ona rekla da ti je mislila opsovati majku kad se osjetila povrijedjenom s tvoje strane - nije nikakav razlog za provale bijesa s tvoje.

Oboje se ponasate neandertalno, ona razmisljanjem o primitivnim psovkama a ti provalama bijesa i pricom o 'samarima'. Ne mozes ti fizickim nasiljem odgajati odrasle osobe, ali se trebas pozabaviti naucenim obrascima ako si tako bio odgajan. Da ste kojim slucajem i zavrsili skupa ne bi opstali ni mjesec dana jer bi se sve srusilo u medjusobonom vrijedjanju, omalovazavanju i bijesu. Nijedno od vas dvoje nije zrelo, vec sam ti napisala. Zamisli na sta bi svijet licio kada bi svi mi krenuli u nasilje ili samorezanje kad smo povrijedjeni. Krv bi lila stalno i bez prestanka, sto tudja sto vlastita.

Pusti nju neka ide svojim putem, ti trenutno imas mnogo vaznijeg posla (citaj fokusirati se na sebe i pokusati usvojiti zdravije obrasce ponasanja). Sretno!
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 12:10   #100
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ti bi da te ona oslobodi osjecaja krivice i samomrznje? Ne ide to tako - niko nema pravo ocekivati od druge osobe da mu bude emocionalna staka i spasi ga od njegovih demona.

Niti je to moguce sve kad bi ona pristala na tu ulogu, jer bi je nakon kraceg ili duzeg vremena mrzio upravo zato sto je pokusala i ustanovila skupa s tobom da to ne moze uciniti za tebe. Sa svojim demonima se moras izboriti sam kao i svi.



U ovo dijelu si vec definirao gdje lezi problem, sto je dobro.

Sada trebas raditi dalje na osvjescivanju istog. Moras shvatiti i prihvatiti da ni prethodna cura niti ova nisu razlog za tvoj osjecaj krivnje i samomrznju. One su samo okidac, razlozi su dublje.

Pa eto, ako ne mozes naci curu u Njemackoj, mozes naci dobrog psihoterapeuta da ti pomogne na putu shvatanja vlastitih postupaka. Napisao si da nisi dobar s njemackim, postoje prevodioci koji ti mogu pomoci - ovo naravno nije idealna solucija, ali je bolja nego ne ciniti nista ili cekati da ti neka random cura rijesi probleme koje vjerovatno nosis vecinu zivota.

Imas ekstremne reakcije - ponasas se kako mislis da se trebas ponasati valjda da bi prije svega samog sebe impresionirao - do trenutka kada ti nesto ne odgovara. To rade djeca i tinejdzeri. U casu kad si povrijedjen gubis kontrolu pa ili sutas flasu ili se sjeces. To sto ti je ona rekla da ti je mislila opsovati majku kad se osjetila povrijedjenom s tvoje strane - nije nikakav razlog za provale bijesa s tvoje.

Oboje se ponasate neandertalno, ona razmisljanjem o primitivnim psovkama a ti provalama bijesa i pricom o 'samarima'. Ne mozes ti fizickim nasiljem odgajati odrasle osobe, ali se trebas pozabaviti naucenim obrascima ako si tako bio odgajan. Da ste kojim slucajem i zavrsili skupa ne bi opstali ni mjesec dana jer bi se sve srusilo u medjusobonom vrijedjanju, omalovazavanju i bijesu. Nijedno od vas dvoje nije zrelo, vec sam ti napisala. Zamisli na sta bi svijet licio kada bi svi mi krenuli u nasilje ili samorezanje kad smo povrijedjeni. Krv bi lila stalno i bez prestanka, sto tudja sto vlastita.

Pusti nju neka ide svojim putem, ti trenutno imas mnogo vaznijeg posla (citaj fokusirati se na sebe i pokusati usvojiti zdravije obrasce ponasanja). Sretno!
prekrasno napisano!! bas me zanima da li ce se 5% primiti
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger