Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 19:56   #41
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Još jednom mi mamu spomeni, pa ću te ja naučit kako se pravo vrijeđa

Odakle ti on na whatsapp-u?


Daj se ne blamiraj Ako te strah koči, onda ti ništa neće ni pomoć Jbg, ja tako funkcioniram i ne znam kako je to kad imaš strah od komuniciranja sa ljudima
@Panther-1989: vrijeđaš ti mene jer me nazivaš trolom, a onda nakon svega kao "pravo muško" i prijetiš.
Pokušaj shvatiti i prihvatiti da nisu svi ljudi isti i da nemaju svi tu neku dozu hrabrosti o kojoj ti pričaš, kao i to da ne uspostavljaju svi ljudi komunikaciju s jednakom lakoćom. U trenutnoj situaciji čak i teže, ne samo zbog mogućnosti odbijanja i možebitnog razočarenja, nego i zbog toga što poslovno surađujemo (pa ga otud na whatsapp-u jer imam njegov broj), pa sve skupa može biti neugodnjak neko vrijeme. A da ne spominjem činjenicu da nemam pojma ima li ikoga jer kad bih znala da ima, ne bi mi padalo na pamet nešto pokušati jer ne želim uplitanje u bilo čiju vezu, jednako kao što ne bih voljela uplitanje u svoju.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:20   #42
Jel pričate vi šta u tim svojim susretima? Nešto u šta bi se mogla onako opušteno ubacit neka kava koja nije dejt?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:27   #43
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Jel pričate vi šta u tim svojim susretima? Nešto u šta bi se mogla onako opušteno ubacit neka kava koja nije dejt?
Ne, samo ako je poslovno.
Otkad ovo traje, već par tjedana, (mislim da me je skužio, tj. da mi se sviđa), susreti u prolazu se svode na osmjehe i duže poglede (prije uvijek bio ekstra ozbiljan) i uvijek ja prva odvratim pogled jer sam i ja u ovakvim situacijama sramežljiva i ne znam kako započeti. A on je takav valjda uvijek čim nitko o njemu ništa ne zna. Mi ostali se družimo i idemo na kave, on ne, i osim toga, ne viđamo se svaki dan. Isto tako, otkad ovo traje, nekako ga češće viđam, svako malo nađe mi se na putu
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:30   #44
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ne, samo ako je poslovno.
Otkad ovo traje, već par tjedana, (mislim da me je skužio, tj. da mi se sviđa), susreti u prolazu se svode na osmjehe i duže poglede (prije uvijek bio ekstra ozbiljan) i uvijek ja prva odvratim pogled jer sam i ja u ovakvim situacijama sramežljiva i ne znam kako započeti. A on je takav valjda uvijek čim nitko o njemu ništa ne zna. Mi ostali se družimo i idemo na kave, on ne, i osim toga, ne viđamo se svaki dan. Isto tako, otkad ovo traje, nekako ga češće viđam, svako malo nađe mi se na putu
Pa pitaj ga nešto usput, prokomentiraj, šta god. Započni razgovor. Ak se ovak ponaš valjda će prihvatit pa od toga kreni dalje.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:34   #45
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa pitaj ga nešto usput, prokomentiraj, šta god. Započni razgovor. Ak se ovak ponaš valjda će prihvatit pa od toga kreni dalje.
Ma htjela sam ja njega ovaj tjedan pozvati na kavu poslije posla, ali rekla mi frendica da ne dok ne saznamo ima li nekoga. To mi je ok, ali kako saznati osim da ga pitam otvoreno. Jednostavno nema načina, osim toga, a meni to too much stresa i muke, nisam ni ja najotvorenija i najhrabrija osoba na svijetu
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:39   #46
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ma htjela sam ja njega ovaj tjedan pozvati na kavu poslije posla, ali rekla mi frendica da ne dok ne saznamo ima li nekoga. To mi je ok, ali kako saznati osim da ga pitam otvoreno. Jednostavno nema načina, osim toga, a meni to too much stresa i muke, nisam ni ja najotvorenija i najhrabrija osoba na svijetu
Pa ne moraš tak u glavu odmah. Onako lijepo spontano. Malo popričate, odete na kavu za vrijeme pauze, opušteno. Da vidiš kako diše, kakav je, kako razmišlja, ponaša se. Ne znaš ništa o njemu zapravo.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:41   #47
ključno je da sada u ovoj osjetljivoj fazi ne žurite nigdje.
tri godine ste gradili da dođete do toga da se jedno drugome osmjehnete u prolazu. Sada treba polako čuvati to što imate. Tamo 2020.g. kada budu Olimpijske Igre biti će pravi trenutak da razmijenite nekoliko riječi (muško-sport). To što će ti tada reći, to analiziraj polako do 2030.g. pa ćeš dalje sama znati što i kako. Oko 2060.g. postoje dobre šanse da umrete "tu negdje" i onda je čitava vječnost pred vama!
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:42   #48
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ne blamiraj se ti sa svojim hrabrim drkaroškim izjavama na Forumu.
Tu si frajer, inteligentan, zgodan i bogat kakvog bi svaka cura poželjela a u stvarnosti si prištavi informatički geek kojeg nitko neće niti za susjeda!
Da si tako popularan i zgodan, da ne kažem komunikativan i zanimljiv, sigurno ne bi ovdje gubio vrijeme, čak da si i informatičar.
Cure bi čekale u redu za tebe!
Ovako tu možeš slobodno drviti i drkariti što god želiš i biti višestruka poremećena ličnost.
U stvarnosti si nitko i ništa.
Uživaj u svojoj veličini!
Uh, jesi mi svašta nešta rekla. Idem plakat
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
@Panther-1989: vrijeđaš ti mene jer me nazivaš trolom, a onda nakon svega kao "pravo muško" i prijetiš.
Pokušaj shvatiti i prihvatiti da nisu svi ljudi isti i da nemaju svi tu neku dozu hrabrosti o kojoj ti pričaš, kao i to da ne uspostavljaju svi ljudi komunikaciju s jednakom lakoćom. U trenutnoj situaciji čak i teže, ne samo zbog mogućnosti odbijanja i možebitnog razočarenja, nego i zbog toga što poslovno surađujemo (pa ga otud na whatsapp-u jer imam njegov broj), pa sve skupa može biti neugodnjak neko vrijeme. A da ne spominjem činjenicu da nemam pojma ima li ikoga jer kad bih znala da ima, ne bi mi padalo na pamet nešto pokušati jer ne želim uplitanje u bilo čiju vezu, jednako kao što ne bih voljela uplitanje u svoju.
Pa eto, ako te strah uradit najnormalniju stvar i upoznat se sa njim uživo, onda mu se javi preko whats app-a

Ali svejedno si svjesna da ćeš opet morat kad-tad pričat sa njim uživo i šta onda?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:51   #49
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa ne moraš tak u glavu odmah. Onako lijepo spontano. Malo popričate, odete na kavu za vrijeme pauze, opušteno. Da vidiš kako diše, kakav je, kako razmišlja, ponaša se. Ne znaš ništa o njemu zapravo.
Po mom mišljenju nekakvom, trebaju se neke stvari odmah saznati i iskristalizirati. Jer sam imala obrnutu situaciju, ja sam se sviđala kolegi i išli smo na kave i javljao se stalno, osim što nije otvoreno ništa pitao, pa se to razvuklo, ja nisam bila zainteresirana, ali mi je kao frend bio ok, onda sam se na kraju prilično nasilno povukla jer je on inicirao druženja, poruke, pozive, raspitivao se isto okolo imam li nekoga, a mi sami nismo situaciju nismo razriješili nego sam se ja jako povukla i on prestao pričat sa mnom. Da smo riješili na početku, mogli smo sad biti dobri frendovi.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 20:57   #50
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Po mom mišljenju nekakvom, trebaju se neke stvari odmah saznati i iskristalizirati. Jer sam imala obrnutu situaciju, ja sam se sviđala kolegi i išli smo na kave i javljao se stalno, osim što nije otvoreno ništa pitao, pa se to razvuklo, ja nisam bila zainteresirana, ali mi je kao frend bio ok, onda sam se na kraju prilično nasilno povukla jer je on inicirao druženja, poruke, pozive, raspitivao se isto okolo imam li nekoga, a mi sami nismo situaciju nismo razriješili nego sam se ja jako povukla i on prestao pričat sa mnom. Da smo riješili na početku, mogli smo sad biti dobri frendovi.
Ma ne govorim ti da razvlačiš nego da kreneš ali ne napadno. Da malo ispipaš teren. Iz nijednog drugog razloga nego tog što radite skupa pa da ne bude poslije neugodnih situacija. Nezgodne su takve stvari na poslu, a pogotovo u situaciji kad ništa o njemu ne znaš.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:11   #51
Pa eto, ako te strah uradit najnormalniju stvar i upoznat se sa njim uživo, onda mu se javi preko whats app-a

Ali svejedno si svjesna da ćeš opet morat kad-tad pričat sa njim uživo i šta onda?[/QUOTE]

Nekom najnormalnija, a nekom teška stvar.
Tko kaže da ću kad-tad morat pričat s njim uživo? Može ostati kao što je zadnje 2-3 godine, službeno i to je to.
Šta vi muški se odmah ne zaletite ako vam se netko sviđa? Ako je to istina, a on se nije "zaletio", onda možda znači da nije dovoljno zainteresiran. Iako ovdje čitam da ima onih koji bi curu, a da ne mrdnu malim prstom
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:12   #52
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma ne govorim ti da razvlačiš nego da kreneš ali ne napadno. Da malo ispipaš teren. Iz nijednog drugog razloga nego tog što radite skupa pa da ne bude poslije neugodnih situacija. Nezgodne su takve stvari na poslu, a pogotovo u situaciji kad ništa o njemu ne znaš.
U tom i jest stvar. Posao, okruženje, sve skupa. I onda ne znaš jesu li ti pogledi i osmjesi izraz dragosti jer jer sam prema njemu ljubazna itd. ili znak neke simpatije.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:17   #53
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
U tom i jest stvar. Posao, okruženje, sve skupa. I onda ne znaš jesu li ti pogledi i osmjesi izraz dragosti jer jer sam prema njemu ljubazna itd. ili znak neke simpatije.
Pa zato kreni suptilno. Jebemu, žensko si na koje on reagira valjda. Reci nešto, započni razgovor, vidi kako reagira, pa onda kava, na pauzi, štogod. Da vidiš kakav je uopće. Hoće li ti se uopće sviđati i kad ga malo upoznaš.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:17   #54
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Nekom najnormalnija, a nekom teška stvar.
Tko kaže da ću kad-tad morat pričat s njim uživo? Može ostati kao što je zadnje 2-3 godine, službeno i to je to.
Šta vi muški se odmah ne zaletite ako vam se netko sviđa? Ako je to istina, a on se nije "zaletio", onda možda znači da nije dovoljno zainteresiran. Iako ovdje čitam da ima onih koji bi curu, a da ne mrdnu malim prstom
Kako nećeš morat pričat sa njim? Pa ako ti se sviđa i želiš bit sa njim, onda ćeš morat.

Kad mi se neko sviđa, ovisi od sitacije do situacije. Ali da mi je kolegica, to bi svakako bila olakšavajuća okolnost. Uvijek možeš priči da pitaš nešto u vezi posla ili tako nešto i onda pomalo uspostavljat kontakt
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:21   #55
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Kako nećeš morat pričat sa njim? Pa ako ti se sviđa i želiš bit sa njim, onda ćeš morat.

Kad mi se neko sviđa, ovisi od sitacije do situacije. Ali da mi je kolegica, to bi svakako bila olakšavajuća okolnost. Uvijek možeš priči da pitaš nešto u vezi posla ili tako nešto i onda pomalo uspostavljat kontakt
A jesi ti primijetio da dosta ljudi ovdje ne odobrava vezu između kolega s posla? Jer navodno kad to pukne, onda je s*anje.
Nisi komentirao ostalo što sam napisala. Zanima me muško mišljenje.
Meni kad se netko svidi, imam dojam da se povučem umjesto da navalim. A muški? Pretpostavljam da bi ti navalio. Po tome, ispada da ovaj nije dovoljno zainteresiran.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:25   #56
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
A jesi ti primijetio da dosta ljudi ovdje ne odobrava vezu između kolega s posla? Jer navodno kad to pukne, onda je s*anje.
Nisi komentirao ostalo što sam napisala. Zanima me muško mišljenje.
Meni kad se netko svidi, imam dojam da se povučem umjesto da navalim. A muški? Pretpostavljam da bi ti navalio. Po tome, ispada da ovaj nije dovoljno zainteresiran.
I šta kad ovdje čuješ od dva muška da bi im to bilo ispod časti, a od dva da bi jedva dočekali tak nešto? Opet nemaš njegovo mišljenje, a u ovom trenu ti nije bitno što random dečki misle neg on. Napravi kak ti osjećaš da trebaš.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:29   #57
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I šta kad ovdje čuješ od dva muška da bi im to bilo ispod časti, a od dva da bi jedva dočekali tak nešto? Opet nemaš njegovo mišljenje, a u ovom trenu ti nije bitno što random dečki misle neg on. Napravi kak ti osjećaš da trebaš.
Svakako dobar savjet, a ne znam imam li hrabrosti. Frendica me obeshrabrila, ja razmišljam kako će kasnije biti raditi zajedno, a fakat je za*ebano kad o nekom ne znaš baš ništa, pa je sve rizik.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:31   #58
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
A jesi ti primijetio da dosta ljudi ovdje ne odobrava vezu između kolega s posla? Jer navodno kad to pukne, onda je s*anje.
Nisi komentirao ostalo što sam napisala. Zanima me muško mišljenje.
Meni kad se netko svidi, imam dojam da se povučem umjesto da navalim. A muški? Pretpostavljam da bi ti navalio. Po tome, ispada da ovaj nije dovoljno zainteresiran.
Pusti ti šta neko odobrava. Znaš sama šta želiš i šta je dobro za tebe. Da mi se sviđa kolegica, sigurno ne bi ignorirao osjećaje samo iz razloga jer bi moglo puknut i onda će bit kao neugodno. Bezveze!

To ti je sad od osobe do osobe i od situacije do situacije. On je možda povučen, nema hrabrosti da nešto poduzme, razbija glavu kao i ti... Nikad to ne možeš znat. Ne trebaš navalit, ali trebaš uspostavit normalan kontakt kolegica-kolega i vremenom se sve više približavat. Ako se i ti njemu sviđaš, to će ići brzo i glatko. Samo moraš krenut, jer mi se on čini kao tip kojeg nećeš baš dočekat da nešto uradi čak i da mu se sviđaš
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:33   #59
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pusti ti šta neko odobrava. Znaš sama šta želiš i šta je dobro za tebe. Da mi se sviđa kolegica, sigurno ne bi ignorirao osjećaje samo iz razloga jer bi moglo puknut i onda će bit kao neugodno. Bezveze!

To ti je sad od osobe do osobe i od situacije do situacije. On je možda povučen, nema hrabrosti da nešto poduzme, razbija glavu kao i ti... Nikad to ne možeš znat. Ne trebaš navalit, ali trebaš uspostavit normalan kontakt kolegica-kolega i vremenom se sve više približavat. Ako se i ti njemu sviđaš, to će ići brzo i glatko. Samo moraš krenut, jer mi se on čini kao tip kojeg nećeš baš dočekat da nešto uradi i ako mu se sviđaš
Ma vidi, ti znaš i normalno pisati. Pa hvala
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 21:36   #60
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ma htjela sam ja njega ovaj tjedan pozvati na kavu poslije posla, ali rekla mi frendica da ne dok ne saznamo ima li nekoga. To mi je ok, ali kako saznati osim da ga pitam otvoreno. Jednostavno nema načina, osim toga, a meni to too much stresa i muke, nisam ni ja najotvorenija i najhrabrija osoba na svijetu
ja bih se ovako po opisu kakav je, kladila da nema nikoga.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger