Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2017., 15:22   #41
Izaberi hrabro svoj single status dok ne ostaris, do negdje tamo 50-te a u medjuvremenu volontiraj/zaposli se u starackom domu. i stariji ce te primjecivat svaki dan.
Eto rijesen problem.
jamesbond is offline  
Old 10.04.2017., 15:39   #42
mene pale mladolike, javi se, jebaću te besplatno
versilov is offline  
Old 10.04.2017., 15:40   #43
Ok, vidim da se ljudi ovdje samo znaju sprdati sa drugima, valjda iz dosade. Sad znam da ne otvaram vise nikad teme na forumu.

Svejedno hvala ovih par ljudi koji su mi normalno odgovorili.

Mozete zakljucati temu, molim. Hvala.
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 15:41   #44
Ne sekiraj se, lijepo je biti dugo mladolik.

Jesi mozda blizanka po horoskopu?
Flat is offline  
Old 10.04.2017., 15:49   #45
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne sekiraj se, lijepo je biti dugo mladolik.

Jesi mozda blizanka po horoskopu?
Ma znam da mi je to prednost u neku ruku, i kad budem u nekim godinama bit ce mi drago, izgledat cu dosta mladje bla bla bla. sve je to super, ali u tom ljubavnom dijelu ne znam bas da je to prednost. Makar neki tu tvrde da se samo hvalim

Nisam blizanka, kakve to veze ima?
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 16:23   #46
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ma znam da mi je to prednost u neku ruku, i kad budem u nekim godinama bit ce mi drago, izgledat cu dosta mladje bla bla bla. sve je to super, ali u tom ljubavnom dijelu ne znam bas da je to prednost. Makar neki tu tvrde da se samo hvalim

Nisam blizanka, kakve to veze ima?
Uzmi to, kako god, kao prednost. Ja lično ne smatram da sam baby face, ali ljudima djelujem mlađe, te mi teta traži osobnu kada mi padne na pamet igrati loto (35+ i dvoje djece kao obavezna prtljaga) . Prvi put sam se zbenila (naravno da nisam imala osobnu i nije mi dala da igram ), sad se redovno zahvalim uz " molim vas, nemojte mi isto zaboraviti reći kad budem 50" .Što se muških tiče - mimo "duhovite" opaske da sam "dobro održavana "(malo vozača, svi pažljivo rukovali&#128539 nisam imala nikakvih problema da mi neko priđe.Možda neke odbije moje godište, jer neće oldtajmera 😂
Ertrinken is offline  
Old 10.04.2017., 16:29   #47
Flat se "pali" na horoskope pa zato pita
anovi86 is offline  
Old 10.04.2017., 16:34   #48
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Bok svima, nesto me zanima pa otvaram temu.

Imama 27 godina, ali imam 'baby face', pa mi ljudi redovito skinu po 6-7 godina. Ajde desilo se koji put da mi skinu 'samo' 3-4 godine
Znaci bas imam takve crte lica. Dugo me to zivciralo jer sam svima ocito izgledala kao dijete, sad me vise ne zivcira, cak me ni ne smeta nesto pretjerano, jedino ne znam kako to prolazi ili ne prolazi kod muskih, svidja li im se ili ne bas. Znaci sad sa 27 g. izgledam kao srednjoskolka
Nekako sam dobila dojam da muski ne vole to bas, ali eto da pitam vas tu na forumu

Jos je malo bed kod mene to sto me ne privlace bas vrsnjaci nego stariji od mene (oni u 30-ima) i to ne mladjahni nego oni koji bas izgledaju ozbiljnije u licu, pa nisam sigurna da bi bas isla uz nekog takvog. Kaj ce on sa nekom koja izgleda kao curićka Tako mi se cini.

Sto vi mislite, neka iskustva sa time?
Svejedno je ako ste si tip top i pasete si. Sad ako te muci slika u javnosti, bacih malo prste na svoj face i nes vjerovat danas prva objava na wallu je: http://sarcasmsociety.com/13-things-...m_term=organic

Zamisli izađeš van zaustavi vas policija da provjeri godine? Ides van i ne puste vas u klub dok ti ne pregledaju osobnu, kupis vodku a ne mozete izac dok ne dokazes da nisi maloljetna? Čini se kao zanimljiva kombinacija, vjerujem da onaj tko zna cijeniti takve trenutke da ćete se nezaboravno provoditi.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Old 10.04.2017., 17:15   #49
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Svejedno je ako ste si tip top i pasete si. Sad ako te muci slika u javnosti, bacih malo prste na svoj face i nes vjerovat danas prva objava na wallu je: http://sarcasmsociety.com/13-things-...m_term=organic

Zamisli izađeš van zaustavi vas policija da provjeri godine? Ides van i ne puste vas u klub dok ti ne pregledaju osobnu, kupis vodku a ne mozete izac dok ne dokazes da nisi maloljetna? Čini se kao zanimljiva kombinacija, vjerujem da onaj tko zna cijeniti takve trenutke da ćete se nezaboravno provoditi.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
A da, pretpostavljam da ima i ovih kaj meni zapnu za oko, a da i ja njima nisam losa samo nema ih bas puno.. ili sam im jednostavno ruzna, pa nema veze sa baby faceom tko ce ga znati

Ovo sa linka, da u pola tih tocki sam se totalno prepoznala. Nazalost

Ok, priznajem, u srednjoj skoli i koji godinu poslije znalo je biti smijesnih i zabavnih situacija u vezi toga. No sada bi vec trebala i izgledati i djelovati ozbiljnije, a taj fizicki dio me jebe
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 17:21   #50
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ok, priznajem, u srednjoj skoli i koji godinu poslije znalo je biti smijesnih i zabavnih situacija u vezi toga. No sada bi vec trebala i izgledati i djelovati ozbiljnije, a taj fizicki dio me jebe
Ti to zelis, a zivot ti je dao nesto drugo sto ne mozes imati. Pokusaj se kretati onda gdje izlazi malo zrelija ekipa a ne klinci. Tako ces bit jedina u drustvu i svi ce te primjetiti. Recimo odes sa drustvom u kafice ili zivu svirku u pub gdje je ekipa starija.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje zekkov : 10.04.2017. at 17:39.
zekkov is offline  
Old 10.04.2017., 17:32   #51
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
A da, pretpostavljam da ima i ovih kaj meni zapnu za oko, a da i ja njima nisam losa samo nema ih bas puno.. ili sam im jednostavno ruzna, pa nema veze sa baby faceom tko ce ga znati

Ovo sa linka, da u pola tih tocki sam se totalno prepoznala. Nazalost

Ok, priznajem, u srednjoj skoli i koji godinu poslije znalo je biti smijesnih i zabavnih situacija u vezi toga. No sada bi vec trebala i izgledati i djelovati ozbiljnije, a taj fizicki dio me jebe
Pa dobro, kad se taj fizički dio pojavi u obliku muškarca, onda nećeš ovak kukat
Kaj se tiče baby facea, rekli su ti već, to def prolazi i kod onih u 30-ima, vjerojatno postoji neki drugi razlog zašto ti ne prilaze Al ono, lupam napamet, a ne želim te bzvz bedirat Samo glavu gore
sljeme1234 is offline  
Old 10.04.2017., 18:35   #52
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Ti to zelis, a zivot ti je dao nesto drugo sto ne mozes imati. Pokusaj se kretati onda gdje izlazi malo zrelija ekipa a ne klinci. Tako ces bit jedina u drustvu i svi ce te primjetiti. Recimo odes sa drustvom u kafice ili zivu svirku u pub gdje je ekipa starija.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
I izlazim na mjesta gdjs su vecinom nesto stariji od mene i mog drustva. Ali ocito ja njima djelujem kao klinka pa im nisam zanimljiva. Ili se mozda boje da ne ispadnu pedofili

Ali dobro, nevezano za godine, ja i inace bas nisam pristalica upoznavanja nekoga navecer u klubovima. Osim ako netko ne zeli ons i takve sheme, onda je to drugo. Ne dozivljavam ta upoznavanja nimalo ozbiljno.
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 18:36   #53
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
A da, pretpostavljam da ima i ovih kaj meni zapnu za oko, a da i ja njima nisam losa samo nema ih bas puno.. ili sam im jednostavno ruzna, pa nema veze sa baby faceom tko ce ga znati

Ovo sa linka, da u pola tih tocki sam se totalno prepoznala. Nazalost

Ok, priznajem, u srednjoj skoli i koji godinu poslije znalo je biti smijesnih i zabavnih situacija u vezi toga. No sada bi vec trebala i izgledati i djelovati ozbiljnije, a taj fizicki dio me jebe
a koji ti je bio stari nick?


a da si nabaviš ceduljicu sa godinama pa će znat da si starija , a ne srednjoškolka
anovi86 is offline  
Old 10.04.2017., 18:37   #54
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Pa dobro, kad se taj fizički dio pojavi u obliku muškarca, onda nećeš ovak kukat
Kaj se tiče baby facea, rekli su ti već, to def prolazi i kod onih u 30-ima, vjerojatno postoji neki drugi razlog zašto ti ne prilaze Al ono, lupam napamet, a ne želim te bzvz bedirat Samo glavu gore
Pa pojavi se on, vise njih se pojavi, ali izgleda da se ja njima ne pojavim Mene uvijek nekako napikiraju srednjoskolci
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 18:38   #55
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
a koji ti je bio stari nick?


a da si nabaviš ceduljicu sa godinama pa će znat da si starija , a ne srednjoškolka
zasto je to bitno za temu?
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 18:40   #56
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
I izlazim na mjesta gdjs su vecinom nesto stariji od mene i mog drustva. Ali ocito ja njima djelujem kao klinka pa im nisam zanimljiva. Ili se mozda boje da ne ispadnu pedofili

Ali dobro, nevezano za godine, ja i inace bas nisam pristalica upoznavanja nekoga navecer u klubovima. Osim ako netko ne zeli ons i takve sheme, onda je to drugo. Ne dozivljavam ta upoznavanja nimalo ozbiljno.
Pa nisam ni ja ali nekoliko puta dobio sam ruze. Iako ja nisam curu primjetio, ona jest mene i poslala je po frendici ruzu. Nacina uvijek ima. Ne mozes se bas stalno izvlaciti na lice. Ak oni tebe ne primjete preuzmi inicijativu.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Old 10.04.2017., 18:53   #57
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
a koji ti je bio stari nick?
Ccc, odmah u napad

Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Pa pojavi se on, vise njih se pojavi, ali izgleda da se ja njima ne pojavim Mene uvijek nekako napikiraju srednjoskolci
Pa no, očito ti nešto fali Stavi fotku na forum pa ćemo možda malo bolje znat u čem je problem
sljeme1234 is offline  
Old 10.04.2017., 18:57   #58
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Ccc, odmah u napad



Pa no, očito ti nešto fali Stavi fotku na forum pa ćemo možda malo bolje znat u čem je problem
E to fotku pa da vidimo jel je baby face! Bravo

Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
zasto je to bitno za temu?
Pa mozda znademo od prije tvoje upise,pa problem lezi negdje drugdje

Znatizeljnja sam po prirodi
anovi86 is offline  
Old 10.04.2017., 19:03   #59
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Pa nisam ni ja ali nekoliko puta dobio sam ruze. Iako ja nisam curu primjetio, ona jest mene i poslala je po frendici ruzu. Nacina uvijek ima. Ne mozes se bas stalno izvlaciti na lice. Ak oni tebe ne primjete preuzmi inicijativu.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
Pa ne izvlacim se na lice, nego mi se bas cini da je to razlog. Ili bar jedan od razloga. Mozda je i jer nemam velike sise ni guzicu :P

Ma je, muski se useru kad im zenska pridje. Cak i ako im se svidi. Nisu dovoljno muski sami sebi valjda. Cula sam to od frendova i poznanika vise puta da ne vole to. A jednom sam i probala, da ne bi bilo, pa me lik isto nekako zbunjeno odbio. Kao valjda, sta ja imam njemu tu nesto prilazit. A gledao me

Tako da nema sanse vise da prilazim prva.
Sve bi to bilo ok da onda oni pridju. Ali ne....
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 19:09   #60
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Pa ne izvlacim se na lice, nego mi se bas cini da je to razlog. Ili bar jedan od razloga. Mozda je i jer nemam velike nk guzicu

Ma je, muski se useru kad im zenska pridje. Cak i ako im se svidi. Nisu dovoljno muski sami sebi valjda. Cula sam to od frendova i poznanika vise puta da ne vole to. A jednom sam i probala, da ne bi bilo, pa me lik isto nekako zbunjeno odbio. Kao valjda, sta ja imam njemu tu nesto prilazit. A gledao me

Tako da nema sanse vise da prilazim prva.
Sve bi to bilo ok da onda oni pridju. Ali ne....
Ak ces generalizirati onda jednostavno slabo izlazis, i kreces se u jako malom drustvu razlicitih ljudi, a to sto tvoji frendovi ne vole nesto tako banalno kao da im zenska pridje jednostavno su jos djeca.

Stav tipa da neces ti ak nece oni vodi samo tome da ces i dalje imati problem i da ce se on ucvrstiti jos vise jer i sama znas da to je samo opravdanje da ne radis na rijesenju problema.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger