Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2017., 19:16   #61
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Ak ces generalizirati onda jednostavno slabo izlazis, i kreces se u jako malom drustvu razlicitih ljudi, a to sto tvoji frendovi ne vole nesto tako banalno kao da im zenska pridje jednostavno su jos djeca.

Stav tipa da neces ti ak nece oni vodi samo tome da ces i dalje imati problem i da ce se on ucvrstiti jos vise jer i sama znas da to je samo opravdanje da ne radis na rijesenju problema.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
Pa ne, nego znam u kakvom drustvu zivim, jos uvojek je ovdje vecina konzervativna, koliko god se mi pravili liberalni, kao po uzoru na zapad, yeah right.
Ali gle, ovdje zapravo ni nije tema to tko ce prvi prici, nego je stvar u tone da prije prilazenja ti netko mora zaokupiti paznju, jel tako, odnosno morate se skuziti medjusobno nekako. A mene ta moja interesna skupina cesto bas i ne primijeti u tom smislu. Barem meni tako izgleda. Ma ne znam vise nista. Sad sam se pocela zapravo vise sekirati oko ovoga kad sam otvorila temu, valjda jer sad bas razmisljam o tome i analiziram prije me nije toliko sekiralo
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 19:18   #62
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
E to fotku pa da vidimo jel je baby face! Bravo



Pa mozda znademo od prije tvoje upise,pa problem lezi negdje drugdje

Znatizeljnja sam po prirodi
Pa dobro, znatizelja je dobra, dok nije pretjerana
Ali moji prijasnji upisi nemaju veze sa ovim.
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 19:27   #63
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Pa ne, nego znam u kakvom drustvu zivim, jos uvojek je ovdje vecina konzervativna, koliko god se mi pravili liberalni, kao po uzoru na zapad, yeah right.
Ali gle, ovdje zapravo ni nije tema to tko ce prvi prici, nego je stvar u tone da prije prilazenja ti netko mora zaokupiti paznju, jel tako, odnosno morate se skuziti medjusobno nekako. A mene ta moja interesna skupina cesto bas i ne primijeti u tom smislu. Barem meni tako izgleda. Ma ne znam vise nista. Sad sam se pocela zapravo vise sekirati oko ovoga kad sam otvorila temu, valjda jer sad bas razmisljam o tome i analiziram prije me nije toliko sekiralo
Slazem se. Drustvo nam je koma, vecinom ali nije sve. Pa ako gledam po sebi meni bi prvo zakupila pozornost naizgled dosta mladja lijepa djevojka u drustvu koje bar po starosti na van se razlikuje. Tko ne primjeti kontraste u svojoj okolini?!

Jesi sramezljiva? Jer stalno spominjes da tebe treba primjetiti. Zasto se ne nametnes ako nemas problema sa sramezljivoscu?

Nemas razloga da se nerviras.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Old 10.04.2017., 19:36   #64
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Slazem se. Drustvo nam je koma, vecinom ali nije sve. Pa ako gledam po sebi meni bi prvo zakupila pozornost naizgled dosta mladja lijepa djevojka u drustvu koje bar po starosti na van se razlikuje.

Jesi sramezljiva? Jer stalno spominjes da tebe treba primjetiti. Zasto se ne nametnes ako nemas problema sa sramezljivoscu?



Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
Pa nije sad da ostale cure u mojem drustvu izgledaju kao babe, a ja kao dijete u osnovnoj sad karikiram malo, ali tu mozda po upisima ispada tako nekako. Ali ja sam uvijek bila u drustvu ona slatkica, znaci bebasta drugim rijecima. I to me uzasno zivciralo, nisam htjela to biti Sad ce vec netko napisati da kaj se zalim jer mi kazu da sam slatka, pa kaj bi htjela biti ruzna itd. Vec sam to cula vise puta. Ali to se cesto tako kaze nekome kad izgleda bebasto za svoje godine, bez obzira jel lijep/a ili nije. Za ostale cure to nitko nikad nije govorio.

E da, zaboravih napisati, vise puta su mi rekli, sto neki prijatelji, sto poznanici, da bi si ja bas trebala naci nekog decka kao ja, koji isto tak mladjahno, bebasto izgleda kao da bi mi takav pasao ono, wtf, nemam pravo na kriterije, nego moram uzeti takvog samo zato jer i sama izgledam tak mladje. A takvi mi se bas ne svidjaju, jebiga.

Da, znam biti poprilicno sramezljiva. Zapravo ovisi i o drustvu u kojem jesam, ali najcesce jesam, da. Nisam znala da je to takav problem?
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 19:53   #65
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Pa nije sad da ostale cure u mojem drustvu izgledaju kao babe, a ja kao dijete u osnovnoj sad karikiram malo, ali tu mozda po upisima ispada tako nekako. Ali ja sam uvijek bila u drustvu ona slatkica, znaci bebasta drugim rijecima. I to me uzasno zivciralo, nisam htjela to biti Sad ce vec netko napisati da kaj se zalim jer mi kazu da sam slatka, pa kaj bi htjela biti ruzna itd. Vec sam to cula vise puta. Ali to se cesto tako kaze nekome kad izgleda bebasto za svoje godine, bez obzira jel lijep/a ili nije. Za ostale cure to nitko nikad nije govorio.

E da, zaboravih napisati, vise puta su mi rekli, sto neki prijatelji, sto poznanici, da bi si ja bas trebala naci nekog decka kao ja, koji isto tak mladjahno, bebasto izgleda kao da bi mi takav pasao ono, wtf, nemam pravo na kriterije, nego moram uzeti takvog samo zato jer i sama izgledam tak mladje. A takvi mi se bas ne svidjaju, jebiga.

Da, znam biti poprilicno sramezljiva. Zapravo ovisi i o drustvu u kojem jesam, ali najcesce jesam, da. Nisam znala da je to takav problem?
Pa je ako cekas da netko tebi pridje a ne dajes nekom povoda za to, i ako tebe sprijecava da nekom pridjes tko ti se svidja. Manje slusat drustvo u ovom djelu.

Ima u bolnici jedna doktorica koja ima 36 godina a izgleda doslovno kao da ima 17 godina u licu. Pa opet ima muza za kojeg bi ljudi rekli da joj je tata u odnosu na nju kad ih vidis.

Ako nesto zelis promjeniti promjeni. Cekanje da to netko drugi ucini ce te samo ostavit da cekas i dalje bez konkretnih rezultata.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Old 10.04.2017., 20:51   #66
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Bok svima, nesto me zanima pa otvaram temu.

Imama 27 godina, ali imam 'baby face', pa mi ljudi redovito skinu po 6-7 godina. Ajde desilo se koji put da mi skinu 'samo' 3-4 godine
Znaci bas imam takve crte lica. Dugo me to zivciralo jer sam svima ocito izgledala kao dijete, sad me vise ne zivcira, cak me ni ne smeta nesto pretjerano, jedino ne znam kako to prolazi ili ne prolazi kod muskih, svidja li im se ili ne bas. Znaci sad sa 27 g. izgledam kao srednjoskolka
Nekako sam dobila dojam da muski ne vole to bas, ali eto da pitam vas tu na forumu

Jos je malo bed kod mene to sto me ne privlace bas vrsnjaci nego stariji od mene (oni u 30-ima) i to ne mladjahni nego oni koji bas izgledaju ozbiljnije u licu, pa nisam sigurna da bi bas isla uz nekog takvog. Kaj ce on sa nekom koja izgleda kao curićka Tako mi se cini.

Sto vi mislite, neka iskustva sa time?

ne zamaraj se glupostima. ti ces dugo dugo vremena moci isfurati schoolgirl outfit a mnoge ce te (ako te vec ne) mrziti zbog toga u buducnosti.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.04.2017., 21:09   #67
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ma ne svidja mi se nitko sad, nego sam primijetila da ne prolazim bas dobro kod starijih od sebe pa me to malo bedira nekad

Pa bome, prije bi se tribala zabrinit ako se čoviku u srednjim/kasnim 30-ima svidiš kad ličiš na srednjoškolku
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Old 10.04.2017., 21:21   #68
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
Pa bome, prije bi se tribala zabrinit ako se čoviku u srednjim/kasnim 30-ima svidiš kad ličiš na srednjoškolku
cuj velika je razlika izmedju liciti i biti. uostalom, ne govori se o istim iteracijama srednjoskolki.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 10.04.2017., 21:31   #69
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
imam 'baby face'
Super, gud for ju! Nemaš brige, sve samo u tvoju korist...
MrDeadpool is offline  
Old 10.04.2017., 22:57   #70
Djevojke sa baby face-om su baš slatke...
Jollman is offline  
Old 10.04.2017., 23:07   #71
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Sto vi mislite, neka iskustva sa time?
Ne samo što lajkam i apruvam babyface djevojke, već sam i stariji.



#droppingHints
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 10.04.2017., 23:15   #72
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ne zamaraj se glupostima. ti ces dugo dugo vremena moci isfurati schoolgirl outfit a mnoge ce te (ako te vec ne) mrziti zbog toga u buducnosti.
Pa tko uopce fura (ili zeli furati) taj outfit? osim u krevetu, ok to je vec nesto drugo

Quote:
MrDeadpool kaže: Pogledaj post
Super, gud for ju! Nemaš brige, sve samo u tvoju korist...
Bas sve? i na ljubavnom planu? si siguran?

Quote:
Jollman kaže: Pogledaj post
Djevojke sa baby face-om su baš slatke...
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ne samo što lajkam i apruvam babyface djevojke, već sam i stariji.

#droppingHints
Hahaha ajde super da znam da vas ipak ima
samo jos da si nadjem jednog takvog
coconut addict is offline  
Old 10.04.2017., 23:24   #73
Nemaš kaj dalje tražit.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 11.04.2017., 10:59   #74
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Ne samo što lajkam i apruvam babyface djevojke, već sam i stariji.



#droppingHints
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post

Hahaha ajde super da znam da vas ipak ima
samo jos da si nadjem jednog takvog


Smooth...odjeb, al smooth
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Old 11.04.2017., 11:59   #75
haha samo vi mene zajebavajte
coconut addict is offline  
Old 11.04.2017., 12:41   #76
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
A jbg, sviđa se i meni Adriana Lima, pa sam se pomirio da ništa od toga
tebi se sviđa svaka ženska koja ima maje sise od tebe
nastradamus is offline  
Old 11.04.2017., 12:48   #77
a šta se tiče autorice budi sritna šta imaš mladoliku facu
nastradamus is offline  
Old 11.04.2017., 13:01   #78
Quote:
nastradamus kaže: Pogledaj post
tebi se sviđa svaka ženska koja ima maje sise od tebe
wtf? ne spamajte mi temu
coconut addict is offline  
Old 11.04.2017., 13:03   #79
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
wtf? ne spamajte mi temu
neću izvinjavan se
nastradamus is offline  
Old 11.04.2017., 13:03   #80
Ali ni baby face ne traje vjecno. Negdje oko 30-40 ruzno ostare.

Sent from my Point X450 using Tapatalk
Zek0slav is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger