Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2017., 22:19   #61
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Ma išao bih ja svaki vikend da znam da je to što ona želi. Ja sam uvijek to voljan doći i evo upravo čuvam slobodne dane na poslu da iskoristim kad ona dođe i sve je podređeno njoj tj nama. Šta više mogu učiniti? Kad je bila ljetos tu išao bih svaki vikend negdje s njom. Bez problema. Ali ona je ta koja je otišla na more s prijateljicama. I sad opet ja kriv jer ne idem k njoj u Zagreb? A ona i kad je tu ode od mene?
U ljubavi uvijek radis sto ti zelis a ne sto druga osoba zeli. To se zove dokazivanje da ti je stalo ili da ti nije stalo u vasem slucaju.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:20   #62
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Sve je to vec prođeno. Spocitali su mu to vec. Poanta je na kraju da nitko od njih dvoje se nije previse bavio jedno drugim. Ona se fokusirala na faks, on je ostao fokusiran na posao.

Ona je svoj zivot promjenila, a on svoj ne zeli. Znaci da tu ima dosta zelja samo a vrlo malo konstruktivnog dijaloga a vjerujem da su i ignoriralinproblem i gurali ga pod tepih dosta dugo.

Dvosjekli mac, ne dvostruki. Mac sa dva sjeciva na ostrici.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
Da sam bar fokusiran na posao, fokusiran sam na to kako sačuvati ovu vezu što je očito iz vremena koje provodim na ovom forumu. Idem spavati i ustajem s misli gdje me ova veza vodi a ne s mislima o poslu i karijeri i građenju budućnosti.

Ona svoj život nije promijenila, ona je student. To nije trajno stanje.
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:21   #63
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Zasto svi spominju taj ves kao neki problem, pa to se ta 2 minute nauci, sve vesmasina odradi, prasak i omeksivac nutra, stavis na stupnjeve i cekas da se opere, takodjer speglati poslje, stvarno svaki tupson bi to trebao znati.
Ma imaju dečki vešmašine u stanovima. zekkova peru neke mušice Ne kuži da ljudi idu doma jer im je tamo lijepo. Ne zove se to bez veze "dom"
ZlatnaVuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:24   #64
Ovdje kao da su svi balaviji od mene. Pa o čem vi ljudi pričate? On bi trebao zanemariti posao na temelju kojeg gradi svoju budućnost, samo da curi u Zagrebu ne bude dosadno. Da ga iskreno voli, kako mu piše u porukama, trčala bi ona doma svaki drugi vikend, pa ne bi bilo potrebe da on ide u Zagreb.
ZlatnaVuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:25   #65
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Ma išao bih ja svaki vikend da znam da je to što ona želi.
A zašto nisi? Rekao si da nije baš bilo tako drastično kad ste se tek razdvojili, da ste dosta komunicirali, da je ona bila sama u stanu i imao bi gdje spavati da dođeš.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:27   #66
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
A zašto nisi? Rekao si da nije baš bilo tako drastično kad ste se tek razdvojili, da ste dosta komunicirali, da je ona bila sama u stanu i imao bi gdje spavati da dođeš.

Via Tapatalk
Sad se želi sve ovo svaliti na mene da sam ja kriv jer nisam išao jednom dvaput mjesečno u Zagreb?

Predlagao sam da se nađemo na pola puta, i kad je zadnji put bila i kad se nismo dovoljno vidjeli obećala je da ćemo se naći na pola puta i negdje u Zadru prenoćiti i provesti dan. Nikad nije spomenula to otkako je otišla u Zg poslije. A ja sam tu, spreman doći, financirati, i šta još treba?
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:31   #67
Quote:
ZlatnaVuga kaže: Pogledaj post
Ma imaju dečki vešmašine u stanovima. zekkova peru neke mušice Ne kuži da ljudi idu doma jer im je tamo lijepo. Ne zove se to bez veze "dom"
Naravno momak peru me musice djecaka koji ne znaju koristiti te ves masine pa momci sa naprtnjacama i torbama punim vesa svaki vikend dolaze kuci mamama da im operu taj ves. Bio sam i ja student i imao cimere i znam sto su radili. A prosao sam ih dosta. A trend se pojacao zadnjih godina do razine da je postao standard u zivotu prosjecnog muskog studenta.

Oni studenti koji peru svoj ves jednom mjesecno se vracaju doma ili svaka 3 mjeseca. Jer povratna karta na takvu udaljenost nije bas jeftina. Tvoju naivnost se moze prepisati kao sto si rekao - mlad si i neiskusan. Naravno da idu doma svaki vikend jer im "dom" mama nedostaje.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje zekkov : 10.04.2017. at 22:43.
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:38   #68
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Naravno momak peru me musice djecaka koji ne znaju koristiti te ves masine pa momci sa naprtnjacama i torbama punim vesa svaki vikend dolaze kuci mamama da im operu taj ves. Bio sam i ja student i imao cimere i znam sto su radili. A prosao sam ih dosta. A trend se pojacao zadnjih godina do razine da je postao standard u zivotu prosjecnog muskog studenta.

Oni studenti koji peru svoj ves jednom mjesecno se vracaju doma ili svaka 3 mjeseca. Jer povratna karta na takvu udaljenost nije bas jeftina. Tvoju naivnost se moze prepisati kao sto si rekao - mlad si i neiskusan. Naravno da idu doma svaki vikend jer imam "dom" mama nedostaje.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
Nisam očekivao da će mi netki nepoznati lik na forumu objašnjavati kako moji kolege sa kojima sam svakodnevno na faksu i u čijim sam stanovima često na druženju i u čije kupaone idem pišat kad mi se piša i u kojima vidim vešmašine u kojima se pere veš, objašnjavati kako moji kolege rješavaju problem s vešom. Hvala zekkov

Veš u torbama nose doma oni koji žive u studentskim domovima u kojima pranje u praonici po vešmašini košta 25 kuna. Kao što si rekao - i ti si bio student. Ali BIO Ja sam sada...
ZlatnaVuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:39   #69
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Sad se želi sve ovo svaliti na mene da sam ja kriv jer nisam išao jednom dvaput mjesečno u Zagreb?

Predlagao sam da se nađemo na pola puta, i kad je zadnji put bila i kad se nismo dovoljno vidjeli obećala je da ćemo se naći na pola puta i negdje u Zadru prenoćiti i provesti dan. Nikad nije spomenula to otkako je otišla u Zg poslije. A ja sam tu, spreman doći, financirati, i šta još treba?
Ja te ne napadam sigurno samo pokušavam shvatiti tu situaciju oko viđanja. Jedno je situacija kakva je sada, a drugo je situacija kakva je bila kad je tek otišla od doma. Činjenica je da si bio kod nje jako malo, a sad kad bi čak i došao češće više nema smisla jer vam se odnos promjenio. Bila sam u vezi na daljinu osam godina i dobro zna sve zamke takve veze. Suosjećam, no jedino što ti preostaje sad je iskreno porazgovarati. Nemoj da te opet izmanipulira riječima i da se ništa nije promijenilo, gledaj djela.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:42   #70
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Činjenica je da si bio kod nje jako malo, a sad kad bi čak i došao češće više nema smisla jer vam se odnos promjenio.
This.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:42   #71
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Sad se želi sve ovo svaliti na mene da sam ja kriv jer nisam išao jednom dvaput mjesečno u Zagreb?

Predlagao sam da se nađemo na pola puta, i kad je zadnji put bila i kad se nismo dovoljno vidjeli obećala je da ćemo se naći na pola puta i negdje u Zadru prenoćiti i provesti dan. Nikad nije spomenula to otkako je otišla u Zg poslije. A ja sam tu, spreman doći, financirati, i šta još treba?
Zvucis ko netko tko nije spreman uzet stvari u svoje ruke. Nitko ne pokusava nista svalit na tebe, ti si taj dio vec odradio kao i ona svoj dio.

Nalazenje na pola puta?! Ali da, kriv si sa svoje strane jer te ne zanima toliko da bi zbog nje isao jednom, dva puta mjesecno u zagreb i izasao sa njom navece van. Gle ona se zabavlja, tebe nema, pronalazis razloge, dva puta sto si bio tebi je to wow, a njoj je ono, nista jer to je nista. Vi ste oboje u ljubavnoj vezi samo u svojim glavama.

Ona je to vjerojatno skuzila i vjerojatno sad kad su ispiti ne zeli se uopce time baviti dok se stvari sa kolokvijima ne stisaju. A netko ce morat povuc pitanje veze jer vam obojima takav odnos ne odgovara. I sama je rekla da je gusi kad izadje van i mora sjedit i gledat samo a tebe nema. Tebe 2 godine nema da sa njom izadjes igdje i da ona moze raditi ono sto zeli, plesati sa tobom, glupirati se sa zobom i napiti se sa tobom. I sama ti je rekla da joj je to prestresno.

Svi smo ti rekli da si ti zajebo sa svoje strane i ona sa svoje i to je to. Jednostavno nisi zainteresiran za nju. Stalno spominjes poruke i prikazujes to kao da je to ne znam sto a stalno gledas da igtas na sigurno kako nebi morao riskirati. Uostalom vidjet ces za uskrs sto ce bit al ono... Nebih se nadao icemu.

Samo mi se cini da pokusavas dat sebi na vaznosti kako bi opravdao sranje koje se dogadja izmedju vas dvoje kako bi se pomirio ukoliko dodje do prekida. Zapravo ti po svom pisanju vec si se odavno poceo pripremati emocionalno za prekid, zato si i dva puta je samo posjetio i zato ti je svaki treci mjesec kad dodje dovoljan, jer uostalom imate poruke.

Ne kuzim cemu ti pokusaji patetiziranja. Zasro si sa svoje strane, prihvati odgovornost za svoje gluposti i teraj dalje. Ukoliko ne mozes i dalje trazis nacina da svalis odgovornost samo na nju onda rijeci koje si odabrao koristiti na pocetku a ticu se da si ti nekom dozvoljavao nesto i dopustao, tolerirao i sl. Jasno ocrtavaju povrijedjeni ego i strah.



Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:45   #72
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Zvucis ko netko tko nije spreman uzet stvari u svoje ruke. Nitko ne pokusava nista svalit na tebe, ti si taj dio vec odradio kao i ona svoj dio.

....
To je to, sve si rekao.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!

Zadnje uređivanje Hazen : 11.04.2017. at 16:32. Reason: Molim vas nemojte citirati kompletan veći post i to odmah ispod originalnog jer time remetite čitljivost teme
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:47   #73
Ne znam zašto me sve ovo podsjeća na Madame Bovary.
ZlatnaVuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:48   #74
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja te ne napadam sigurno samo pokušavam shvatiti tu situaciju oko viđanja. Jedno je situacija kakva je sada, a drugo je situacija kakva je bila kad je tek otišla od doma. Činjenica je da si bio kod nje jako malo, a sad kad bi čak i došao češće više nema smisla jer vam se odnos promjenio. Bila sam u vezi na daljinu osam godina i dobro zna sve zamke takve veze. Suosjećam, no jedino što ti preostaje sad je iskreno porazgovarati. Nemoj da te opet izmanipulira riječima i da se ništa nije promijenilo, gledaj djela.

Via Tapatalk
Nisam mislio da ispadne tako da me netko ovdje napada, znam da svi pokušavate samo shvatiti bolje cijelu ovu situaciju.

Biti ću vam iskren i reći da sam ispočetka bio i povrijeđen jer je mogla otići i nisam htio trčati odmah za njom u Zagreb jer sam razmišljao na taj uvrijeđeni način "sama je izabrala da ide, zašto sada da idem k njoj?" Jer nije morala ići, mogla je nastaviti studirati gdje i prve 3 godine faksa i imati izlaske i s prijateljima i savršene trenutke sa mnom. Sve je to odbacila i izabrala ovo.

Sve ovo ovdje mi je samo pomoglo da shvatim da nisam lud i da ima puno grešaka s njene strane ali očito i moje. Jer sam već bio počeo misliti da sam samo depresivan jer nije tu i da sve ovo umišljam.

Ali ona se meni nikada ni na šta nije požalila. Sve joj dajem i trudim se održati ovu vezu kao da sam ja taj koji je otišao a ne ona. Ja ulažem puno više napora da zadržimo bliskost. Sto puta sam joj rekao da se vidimo bar preko Skype i samo smo dva puta ove akademske godine bili na Skypu po par minuta. Uvijek je tu ili cimerica ili prijateljica, ili uči ili je na kavi, ili na predavanju, ili ide vani, ili ovo ili ono. Pa ja bih ako ništa uzeo laptop i sjeo na klupu vani i nazvao ju.

Još mi je gore ovako kad razmišljam kako su stvari koje treba uraditi jednostavne i sve bi ovo bilo puno lakše, a ja ovdje ležim u mraku s laptopom i s doslovnom boli oko srca se sam borim u nečemu što bi trebala biti ozbiljna veza a ja već duže vrijeme vapim, i dao sam joj to do znanja, do malo pažnje do bar nečega što svaka normalna veza ima. Nešto, osim Whatsapp slatkih poruka...
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 22:52   #75
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Zvucis ko netko tko nije spreman uzet stvari u svoje ruke. Nitko ne pokusava nista svalit na tebe, ti si taj dio vec odradio kao i ona svoj dio.

...
Nije baš točna ova analiza ali poštujem tvoje mišljenje i dojam cijele situacije.

Zadnje uređivanje Hazen : 11.04.2017. at 16:29. Reason: Također - skratite veće citirane tekstove, naročito ako su na istoj stranici
ringop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 23:00   #76
Ovaj dio o povrijeđenosti mi nisi morao ni reći jer sam osjetila da joj jako zamjeraš odlazak. Još ću se osvrnuti na jednu stvar koju si rekao, a koja je bitna. Kažeš mogla je završiti faks i tamo gdje ste živjeli. Pretpostavljam konačno da bi imala istu diplomu s istom titulom kao i da je završila faks u Zagrebu. Da li bi zbilja ona otišla da je među vama sve tako savršeno i super ako ne mora? Reći ću za sebe da sigurno nebi. Nešto se promijenilo još prije same odluke da ode. Probaj sam dokučiti što, a na kraju je i pitati to direktno.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 23:04   #77
Ja mislim da je jedan dio problema i u tome što se ti bojiš da ćeš ispasti šonjo i ubiti svoj ego ako curi iskreno kažeš što želiš i očekuješ od nje i koliko ti fali. Razumijemo da si zaljubljen i da ju voliš, pa ti fali ona najobičnija bliskost - prijatelj u partneru. Ali ti se bojiš njoj otkriti koliko si emotivno ovisan o njoj i njezinoj pažnji, jer valjda misliš da bi te ona na taj način mogla iskorištavati. Nema druge nego da razgovarate kao ljudi. Ako ništa drugo, izdrži do jeseni dok ne završi faks i ne vrati se doma. Al ako počne tražit posao u Zagrebu, piši kući propalo, ukoliko i sam nisi spreman dat otkaz i tražit posao u Zagrebu - a nisi.
ZlatnaVuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 23:05   #78
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Ona svoj život nije promijenila, ona je student. To nije trajno stanje.
Procitaj onoliko puta koliko treba da shvatis sto znaci promjena. Ako neciji zivot podlijeze promjenama onda je to promjena ako nije, kao u tvom slucaju onda to nije promjena. Ona je iz tvog stanja pasivnog zivotarenja promjenila grad, upisala faks i upoznala brdo novih ljudi. Ti si taj koji i dalje sjedu u istom uredu, sanja o nekakvoj karijeri u istom gradu, u istoj ulici sa istim ljudima. Ako si u ITu zbilja i ovako banalne logicke zadatke ne shvacas i ne razumijes kao sto je relativnost, jebiga.

Tvoj problem onda ali onda nisi bas tako strucan kako kazes i usudit cu se rec da te je strah dat otkaz na poslu i preselit se u drugi grad, ili pricati sa sefom o vanjskom suradnistvu i terenskom radu - imao si fore za razgovor sa nadređenima, jesi uopce sa ikim popricao da vidis koje su ti mogucnosti?! - siguran sam da ni toliko nisi napravio zbog nje - da ne spominjem da uopce je nisi posjecivao.

Jer nista od toga nisi napravio. A kunes se tu da bi joj skidao zvijezde sa neba. Pa zalim, ali na apsolutno pasivni nacin to pokazujes. Znaci da nisi toliko siguran u sebe i svoje sposobnosti kako kazes. Oprosti ali sto vises pises ja sve vise vidim jednu drugu stvar.

A to je da se namece jedna crta kontrole koju si izgubio, a opet nisi dovoljan karakter da stanes pred nju i kazes joj kako stvari stoje a to znaci da za sve sto si radio trazio si njezino odobravanje, pa mi se cini da je ona zapravo musko u vasoj vezi. Sorry. Ali ona svoj zivot jest promjenila i promjenit ce ga opet kad zavrsi sa studiranjem, i opet kad se zaposli i opet kad da otkaz i kad upozna nekog drugog i tako dalje i dalje. A ti vidi gdje ces ti tada biti i koliko se tvoj zivot promjenio od tada. Nakon svega zakljucio bih da si pomalo control freak i da ti je zrtva pobjegla. Eto... Jer one tvoje izjave sa otvaranjem teme, rijeci koje koristis i svi tvoji komentari do sada ti se stalno postavljas ko netko njoj nadredjeni, uzviseniji od nje, pozrtvovniji... Wtf?!


Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
zekkov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 23:06   #79
A joj, nisi htio ići k njoj jer si bio durica.

Not good.

Meni se čini da je tu općenito komunikacija kurac od ovce. Od početka do kraja.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 23:06   #80
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
...i da sve ovo umišljam.
jedina stvar koju si ti umisljas je da ta veza jos postoji.

otvorio si temu trazeci savjete, ali ne zelis slusati. ali ona ovo, ona ono, zasto ovo, zasto ono. *kme* to je tvoj zivot, uzmi ga u ruke i rijesi stvar. ako zelis bit s njom, budi s njom. mozda uspije, mozda ne. a ako ne zelis bit s njom, nemoj bit s njom i bok.
Quote:
ringop kaže: Pogledaj post
Sto puta sam joj rekao da se vidimo bar preko Skype i samo smo dva puta ove akademske godine bili na Skypu po par minuta.
da sam s nekim i da ga volim, ne znam sto bi mi se to trebalo dogadati da se u toliko mjeseci cujem s njim samo po nekoliko minuta. meni to nije normalno. ne znam kako to i zasto, pobogu, prihvacas.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger