Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2007., 21:22   #21
Quote:
I.I. kaže: Pogledaj post
Znači, ne treba regenerator uz to? Pa to zvuči presavršeno... S tim da ja imam zlatnu frizerku koja mi to prodaje po veleprodajnoj cijeni...
blago tebi ima kupit i sprej i još svega, ali mislim da je dovoljna kupka i maska.. na kraju ta krema, i to je to.. sretno
mandy_doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 10:33   #22
Kerastase proizvode koristim vec godinama i mogu reci da su zaista iznimno kvalitetni...medjutim, kao i kod krema za lice, potrebno je naci ono sto tvojoj kosi savrseno odgovara...a to je ponekad tesko...
Imam tanku, ravnu i poludugu kosu koja se zamasti nakon 3 dana pa ipak koristim njihovu kupku - sampon iz narancaste linije za suhu i osjetljivu kosu i super mi odgovara...no, svaka njihova kupka ima proizvod s 3 razlicite koncentracije pa tu treba biti oprezan, stupanj 1 je najblazi a stupanj 3 najkoncentriraniji...meni odgovara br. 1...
U zadnje vrijeme, koristim i njiihovu zelenu liniju, sampon Volumactive jako je fin za tanku i njeznu kosu...Probala sam isto za oporavak kose Ciment anti-usure i kupku Bain de Force za jacanje struktute kose (s obzirom da cesto perem kosu, susim toplim fenom pa su mi vrhovi suhi, ali ne ispucani)...isto jako dobro...
Najbolje da u frizerskom salonu uzmete knjizicu sa opisom Kerastase proizvoda i procitate...mozda nadjete nesto za sebe...
Pozdrav!
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2008., 14:20   #23
Jel tko probao one nove noćne serume?
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 12:41   #24
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Jel tko probao one nove noćne serume?
Danas kupila Noctogenist serun nuit (noćni serum za debelu (jaku) kosu).
Probam pa javim rezultate..

P.S. Inače Kerastase ima super proizvode, pa se nadam da je i ovaj OK
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 15:44   #25
ja svoju plavu kosu (koju blajham),bez Kerastase ne bih mogla ni zamisliti.Koristim ljubičastu liniju.Jest da su malo skupi ali vrijede svake lipe.
Ajde javite kakva je ta noćna njega,baš me zanima.....i ja bih to kupila.
ptica-trkacica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 15:51   #26
Kupila sam isto taj za debelu, tešku kosu. Za prvi put nije loše, bar mi je kosa stajala kak sam htjela. Za 250kn bogme treba bit čudotvoran.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 19:50   #27
ja sam sa svojim noctogenistom ali u spreju na kraju - nista spektakularno
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 22:37   #28
Smile

Koristila sam Kerastase jako dugo skoro godinu dana.Na preporuku prijateljice frizerke.Naime rekla mi je da ga koristim barem 3 mjeseca jer on kao i svi drugi kvalitetni proizvodi temeljito obnavljaju, učvršćuju kosu. isto kao što nam dugoročno loš proizvod može naštetiti tako i dobrome proizvodu moraš dati vremena. Ali cure vjerujte mi, ne samo da regenerator ili krema načine kosu prekrasnom nakon jednog korištenja, nego nakon 3,6, 10 mjeseci totalno poboljša strukturu kose i jačinu.
Josaa mi je bila suha i tanka, a nakon pola godine sa Kerastasom dota me ljudi pita da što sam uradila sa kosom. samo treba biti uporan i ne prekidati "kuru" sa nekvalitetnim proizvodima od 12 kuna jer vjerujte mi da sam ja znala zalomiti jedno pranje sa drugim šamponom i vidila bi razliku.
Možda sam malo previše optimistična ali što ću kad mi je stvarno pomogao.
BOZI 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 23:39   #29
Kakav je kerastase ljubicasti sampon?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2008., 19:27   #30
rado bi probala, ali ne koristim proizvode testirane na životinjama. tako da čim čujem loreal-asocira me na životinjsku patnju i nemoral.
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 19:09   #31
Taj noćni serum (ne sprej) je, jednom riječju, spektakularan. Koristim ga oko 2 tjedna i kosa mi je fantastična. Više na nju čak niti gumene uvijače ne stavljam, ne feniram, a prije mj. dana sam čak i peglala kosu... Moja očekivanja je daleko premašio.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 19:19   #32
gdje to kupujete?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2008., 16:39   #33
Quote:
BOZI 2 kaže: Pogledaj post
Koristila sam Kerastase jako dugo skoro godinu dana.Na preporuku prijateljice frizerke.Naime rekla mi je da ga koristim barem 3 mjeseca jer on kao i svi drugi kvalitetni proizvodi temeljito obnavljaju, učvršćuju kosu. isto kao što nam dugoročno loš proizvod može naštetiti tako i dobrome proizvodu moraš dati vremena. Ali cure vjerujte mi, ne samo da regenerator ili krema načine kosu prekrasnom nakon jednog korištenja, nego nakon 3,6, 10 mjeseci totalno poboljša strukturu kose i jačinu.
Josaa mi je bila suha i tanka, a nakon pola godine sa Kerastasom dota me ljudi pita da što sam uradila sa kosom. samo treba biti uporan i ne prekidati "kuru" sa nekvalitetnim proizvodima od 12 kuna jer vjerujte mi da sam ja znala zalomiti jedno pranje sa drugim šamponom i vidila bi razliku.
Možda sam malo previše optimistična ali što ću kad mi je stvarno pomogao.
Koje proizvode preporučuješ? Imam polukovrčavu i dosta suhu kosu, redovito ju šišam i njegujem ali baš mi trebaju nekakvi kvalitetni proizvodi...
Miss Dior Cherie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 13:36   #34
U friz.salonima. Ja osobno njihove proizvode kupujem u city centru jer odmah dobijem i kvalitetan savjet. Jučer sam si kupila i njihov regenerator, 120kn, identičan onima u farbama za kosu, ima čak i spf. Kerastase šampone ne koristim jer dobijem prhut od svakog jačeg sa posebnom namjenom. Još uvijek mi je najbolja breza i kadulja Inače, isplati se dati, bar ja tako mislim jer mi je kosa živnula, vratila se na staro prirodno stanje.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 13:38   #35
Miss dior, najbolje je da odeš u frizerski i posavjetuješ se... Ili pogledaj stranicu prije da ti frizerke ne bi utrpale brdo nepotrebnih stvari.
__________________
Danas je ljudima ostavljeno suviše slobode, a nedovoljno smjernica kako se ponašati.
Ponosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 18:23   #36
Ja koristim L'Oreal KERASTASE SOLEIL i definitivno je jedan od najboljih sampona koje sam ikada koristila. vec prvi put sam osjetila veliku razliku u sjaju i mekoci. imam dugu ravnu smedju kosu. Inace sam koristila GHD jako dugo, Redken i ovaj jeftiniji sunsilk. sve to preporucam.
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 19:00   #37
ja baš nisam oduševljena s kerastaseom. ništa njihovo me nije naročito oduševilo.
__________________
Stop and smell the roses
Jenna X is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 19:06   #38
mene je oduševio njhov šampon Oleo relax,i isto serum iz te linije.
maske su mi dobre,ali bi bile još bolje da sprječavaju kovrčanje kose na kiši(to mi jedino uspijeva sa tigijevim regeneratorom Moisture maniac).
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 12:10   #39
je li netko provao novu liniju za kovrčavu kosu?
STELLA170 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 13:37   #40
Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Miss dior, najbolje je da odeš u frizerski i posavjetuješ se... Ili pogledaj stranicu prije da ti frizerke ne bi utrpale brdo nepotrebnih stvari.
OK, hvala.

Quote:
Ponosna kaže: Pogledaj post
Taj noćni serum (ne sprej) je, jednom riječju, spektakularan. Koristim ga oko 2 tjedna i kosa mi je fantastična. Više na nju čak niti gumene uvijače ne stavljam, ne feniram, a prije mj. dana sam čak i peglala kosu... Moja očekivanja je daleko premašio.
Mislim da sam ga vidjela u Cosmu, koliko košta?
Miss Dior Cherie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.