Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2017., 12:29   #241
Bok svima, zanimljiv thread, nisam ni znala da postoji. Eto meni otkriće. Uglavnom, kako ovdje ima puno SEO znalaca, a sigurno svi ne čitaju temu Tražim/Nudim (da se ne duplam), pls. bacite pogled i tamo. Možda s nekim kliknem Hvala!
__________________
Just dance...
BellaTheCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 13:24   #242
SEO & LINK BUILDING

Pozdrav svima

Ne znam gdje je najbolje postaviti pitanje u vezi link buildinga, pa ukoliko netko ima bolji prijedlog samo kazite.

Dakle zanima me postoji li u Hrvatskoj nekakva platforma za content i influencer marketing - kao na primjer whitepress.pl u Poljskoj

Pokušala sam pronaći nešto slično, ali me ne ide i pitanje na forumu mi je stvarno zadnja opcija.

Inače, zanimaju me prvenstveno web stranice medija ili blogera od kojih uz nadoplatu mogu zatražiti objavu članaka (za link building svrhe).

Ako netko zna gdje mogu naći takvu sveobuhvatnu platformu ili barem nekakav popis kojim bih uštedila vrijeme, molim vas informirajte me

Hvala!!
therollingstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2019., 15:45   #243
Koliko se socijalne mreže i linkovi sa njih dobro kotiraju kada se radi SEO optimizacija sajta?
__________________
Molitva za divlje u srcu, zatvorene kao u kavezu...
jelena9831 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2020., 00:22   #244
Quote:
digits kaže: Pogledaj post
1. Kljucne rijeci u titleu, naslovu (naslovima)
2. Kljucne rijeci u body textu
3. Povezanost bodya sa kljucnim rijecima u titleu
4. Klj. rij. u H1 tag-u
5. Klj. rj. u nazivu domene
6. klj. rij. u nastavcima url-a
7. KR u H2, H3, H(x) Tagovima
8. kr u Alt Tags i naslovima slika
9. raspored bald i strong KR
10. Pozicija KR u textu (google)
11. link struktura (navigacija)
12. kvalitetni linkovi prema van (nije ziher)
13. dob dokumenta (stranice, domene)
14. broj indexiranih stranica
15. kvaliteta dokumenta (stranice, texta)
16. Organizacija "hijerarhija'' dokumenata
17.Ucestalost updejta dokumenata
18.Broj slasheva u url-u '' / '' (sto manje)
19.tocnost spelovanja i gramatike
20.HTML po W3C standardima


...ostatak u slijedecem broju
čitajuć Vaš post ljudi će pomisliti samo natrpaj ključnim riječima i bit ćeš prvi. U jednu ruku imaju neke točke smisla ali treba vidjeti koliko ima textra i izračunat keyword density tj koliko često smiješ iskoristiti ključnu riječ tj u kojem postotku ti se smije pojavljivati, itd itd. Zaustavit ću se na točki 5 i spomenut ću se FCP-a, DA, i PA.

Prije svega da otklonimo mit vezan za domen. Ukoliko je cilj da se rangira u jednoj državi, onda će stranica sa domenom te države (ako je sve ostalo u teoriji isto) bolje ragirati nego .com .net ili domen neke druge države.

Vezano za dva prijmera, prvi ima page authority 22, a drugi 51 kao i mnogo vise backlinkova. Druga stranica također ima vrijeme FCP od 1,6 dok prva ima 4,7 - google
forsira korisnike da spuštaju FCP ispod 2 sekunde da korisnici ne čekaju dok se stranica loada.

Portal - osmrtnice, projekt koji smo nedavno radili možemo prikazati kao plastičan primjer.
Stranica dobro rangira u susjednoj državi, jer je ta domena kupljena sa ciljem, ima dobre backlinkove bez spama, solidnu brzinu te lagano gradi Page i domain authority.
Za pojedine pretrage već je preskočila mnogo jače ali lošije optimizirane stranice sa .info, .com .net domenom.

Domena kao takva u SEO igra samo malu ulogu, možda 0,2-0,5% maksimalno. Mnogo je faktora - više od 200 koji utiču na to kako će vas google rangirati.
flicker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.