Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2008., 12:25   #81
Ja sam čula da su ovaj mjesec zvali na testiranje za posao u PBZ-u samo osobe koje imaju status studenta i mogu raditi na studentski ugovor. To mi je rekla jedna osoba koja radi u PBZ-u.

Zanima me da li je to točno? Mogu li stvarno napraviti testiranje u PBZ-u samo za osobe koje imaju status studenta? Bila sam ove godine na testiranju u Zagrebačkoj i Splitskoj banci bez obzira na to što nisam više student i ne mogu raditi na studentski ugovor.

Za PBZ su mi rekli kao da traže isključive osobe koje imaju status studenta barem do kraja ove godine i samo one koji ispunjavaju taj uvjet su navodno pozvali na testiranje ovaj mjesec. Meni je pomalo čudan taj uvjet, pa me baš zanima da li je to točno?

Inače znam da manje firme rado zapošljavaju studente na studentski ugovor zato što ne moraju plaćati porez na studenta, a ne plaćaju mu niti radni staž i zdravstveno. S obzirom da se ovdje ipak radi o banci nije mi jasno kako je to moguće i dozvoljeno?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 11:35   #82
PBZ

Testiranje PBZ: IQ, psiho, lav-mačić i ostale pizdarije ; standardni logički testovi kao i u ZABI, NEMA STRUČNOG DIJELA,

Zadnje uređivanje dainty : 19.05.2013. at 22:38. Reason: izdvojeno
brancy17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 18:42   #83
Poslao sam prijavni upitnik i otvorenu zamolbu u PBZ, da li netko zna da li oni uopće odgovaraju na to?
I u kojem rok?
zoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2010., 21:30   #84
meni se ni jedna banka nije javila na otvorenu molbu, tj kada sam popunila njihov upitnik i poslala životopis
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 08:00   #85
Quote:
zoki kaže: Pogledaj post
Poslao sam prijavni upitnik i otvorenu zamolbu u PBZ, da li netko zna da li oni uopće odgovaraju na to?
I u kojem rok?
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
meni se ni jedna banka nije javila na otvorenu molbu, tj kada sam popunila njihov upitnik i poslala životopis
banke će vas zvati kada se otvori radno mjesto, neće vam odgovarati na otvorene molbe

mene je jedna banka zvala na temelju otvorene molbe, tako da to funkcionira

koliko ja znam PBZ odavno nije tražila nikoga, općenito slabo banke zapošljavaju u ovih zadnjih godinu dana, ali najavljuje se bolja situacija pred kraj godine, pa ćemo vidit
TheGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 11:24   #86
ja sma zapravo čula da se radna mjesta popunjuju po poznanstvima i špagama. eto, konkretno da pbz i još neke banke tako funkcioniraju.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 08:34   #87
zlocka

I ja sam to čula za banke, pogotovo za PBZ i ove veće banke. Za manje banke ne znam kakva je točno situacija. Ali za ove veće banke bez veze ne možeš dobiti tamo posao. Tako da si u pravu što se toga tiče.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 09:56   #88

dosta mojih kolegica sa faksa radi u bankama, čak i mamina kolegica iz školskih dana, pa imam info. a ja još nisam povukla ni jednu špagu...nekak računam na to da bi radije sama našla posao, prošla tetsiranja i razgovore. ak ne upali, ovo mi je zadnja varijanta.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 11:41   #89
Privredna banka Zagreb - PBZ

jel netko možda bio na testiranju u PBZ-u prošli tjedan?
anadrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 18:01   #90
Quote:
anadrog kaže: Pogledaj post
jel netko možda bio na testiranju u PBZ-u prošli tjedan?


ja sam bio.
dial-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 18:04   #91
Quote:
dial-up kaže: Pogledaj post
ja sam bio.
jesi dobio kakav odgovor? mislim, jesu ti se javili?
anadrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2010., 21:29   #92
O kakvom se testiranju u PBZ-u radi?

Nisam nigdje vidio oglas, ni na njihovim stranicama. Prije par mjeseci sam ispunio onaj obrazac što imaju i poslo im. Zašto mene nisu zvali na testiranje?

Iz kojeg dijela Hrvatske ste? Možda su išli geografski...ili možda traže ljude sa dosta iskustva?
future is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 16:04   #93
Ima li tko iskustva s razgovorom za posao u PBZu? Što mogu očekivati? Prošla sam testiranje, upravo su me pozvali na razgovor...
__________________
21.05.2011.
23amarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 17:27   #94
Quote:
23amarie kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s razgovorom za posao u PBZu? Što mogu očekivati? Prošla sam testiranje, upravo su me pozvali na razgovor...

di imas razgovor kod psihologa ?
dial-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 18:27   #95
Quote:
dial-up kaže: Pogledaj post
di imas razgovor kod psihologa ?
razgovor je u zagrebu, na istoj adresi na kojoj je bilo i testiranje... rečeno mi je da razgovor traje oko sat vremena, da je grupni razgovor... i to su sve info koje sam dobila...
__________________
21.05.2011.
23amarie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 20:10   #96
PBZ

Pozdav!

Imali itko ikakvo saznanje kada bi u Rijeci moglo biti testiranje u PBZ za pripravnike?
marijaRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 20:33   #97
Quote:
marijaRI kaže: Pogledaj post
Pozdav!

Imali itko ikakvo saznanje kada bi u Rijeci moglo biti testiranje u PBZ za pripravnike?
Kada i gdje je bio objavljen natječaj za pripravnike?
Limuncin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 20:54   #98
razgovor u PBZ-u

jel netko bio na razgovoru u privrednoj banci??? ako da bilo kakva iskustva dobro bi došla....kakva su pitanja,koliko ima članova u komisiji itd?
mmfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 20:58   #99
razgovor u PBZ-u

jel netko ima iskustva s privrednom bankom..točnije kakvi su razgovori tamo,pitanja,komisija itd??? bilo kakva informacija dobro je došla ))
mmfit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 03:17   #100
Quote:
mmfit kaže: Pogledaj post
jel netko bio na razgovoru u privrednoj banci??? ako da bilo kakva iskustva dobro bi došla....kakva su pitanja,koliko ima članova u komisiji itd?
Za koji posao, sektor? Jesi slao otvorenu molbu ili je bio nekakav natječaj?
philippa392 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:47.