Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2005., 22:25   #61
..Niveine nisam probala, ali koji god od Balee da sam probala bio mi je ok..sad koristim onu za masno vlasiste i suhe vrhove..grejp i hibiskus..fino fino mirisi..

..znam si ponekad u nedostatku maske staviti obicne plave Nivee i tak paradirati do pranja..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 22:27   #62
Ma super ti je onaj domaći, maslinovo ulje i žutanjak, malo limuna ako je kosa svijetla.
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 22:39   #63
Quote:
Lavanda kaže:
Ma super ti je onaj domaći, maslinovo ulje i žutanjak, malo limuna ako je kosa svijetla.
meni je to zakon (moze se staviti i par kapi pantenola, i ricinusovo ulje umjesto maslinovog, tko kako vise voli) al treba poslije isprat miris jaja iz kose ... nevjerojatno kako je jak, ja se nekad mucim sve do onog pranja iza jer jednostavno ne ide van, ma koliko puta samponirala ...
__________________
Just living is not enough, said the Butterfly. One must have sunshine, freedom, and a little flower.
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 22:58   #64
..hm, da..maslinovo..jednom i nikad vise..predugo se to ispire..
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2005., 23:11   #65
Re: Pomoć- pakung za suhu kosu

Probaj onaj L'Orealov u okrugloj žutonarančastoj kutiji... intenzivni tretman za suhu i oštećenu kosu ili tako nekako, čini mi se. Ima u DM-u, obično stoji tamo di su šamponi i regeneratori. Meni pomogne kad postane jako kritično.

Od jaja ćeš smrdit još tri pranja barem.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 00:36   #66
Baleina maska od kokosa (u vrećici) za suhu kosu je odlična.
Meni je bolja od Dicksona (isto dobar pakung, imaš ga u Estetic Uvemi), Garniera, maslinovog ulja, Alfaparf ampula.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 06:45   #67
Re: Pomoć- pakung za suhu kosu

Quote:
Tinach kaže:
Kosa mi je jako jako jako suha. Pomalo je kovrčava,ali imam i pramenove (doduše ne blajh) i u katastrofalnom je stanju. Nivein šampon nije loš,ali treba mi nekkaj žešće. koji pakung mi preporučate- nivein ili balein (govorim o onima u vrećici), ili koji drugi,a može i recept za home made?
šišanje ne podrazumijevam kao rješenje jer sam se neki dan šišala i nije pomoglo, treba mi nekaj za njegu baš.
zahvaljujem
<kupi si specijalni sampon za suhu kosu npr.redskin.jednom tjedno prati kosu i ne farbati se(jos vise isusuje)
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 10:12   #68
odlične su one niveine s plavim zrncima
a možeš probati i keune, i šampon i masku za suhu kosu
ljubaznagospodja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 10:54   #69
A jel stavljaš silikon na kosu, nakon svega?
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 20:53   #70
ne stavljam silikon
jel to dobro ili loše?

kupila sam danas u dm-u neku novu baleinu za suhu i oštećenu kosu, od mlijeka i marelice..pa ako ne pomogne to, ići ću redom po vašim savjetima.
javim kak je prošlo


samo svoja, zainteresirala si me sad s tim silikonom, jel to nekaj za njegu ili nekaj kaj šteti.. ako ovo prvo i ako znaš da je dobro, di toga ima?


znam znam, nemam pojma
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 23:06   #71
Quote:
Tinach kaže:
samo svoja, zainteresirala si me sad s tim silikonom, jel to nekaj za njegu ili nekaj kaj šteti.. ako ovo prvo i ako znaš da je dobro, di toga ima?


znam znam, nemam pojma
Ja ne mogu bez silikona živjet ..silikon je vrsta ulja /a opet nije ulje jer ne masti kosu/ koje ti štiti kosu, daje sjaj mrtvoj i popucanoj kosi..Imaš u dmu od Klasa i košta oko 40 ili 50 kn.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 10:39   #72
Quote:
samo_svoja kaže:
Ja ne mogu bez silikona živjet ..silikon je vrsta ulja /a opet nije ulje jer ne masti kosu/ koje ti štiti kosu, daje sjaj mrtvoj i popucanoj kosi...

Potpisujem
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 16:06   #73
Quote:
samo_svoja kaže:
Ja ne mogu bez silikona živjet ..silikon je vrsta ulja /a opet nije ulje jer ne masti kosu/ koje ti štiti kosu, daje sjaj mrtvoj i popucanoj kosi..Imaš u dmu od Klasa i košta oko 40 ili 50 kn.

A jel šljaka i za pofarbanu? Ono, da daje extra sjaj? Kidam po - odmah:

Inače sam koristila Niveinu s plavim zrncima i - prva liga.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 17:30   #74
Za suhu kosu, meni onaj od nivee s plavim zrncima nije bio baš neš. Probala sam i žutonarančasti od L'oreala, bio je ok ali mi ga se kosa valjda brzo zasitila. Trenutno koristim od Dove neki u bijeloj kutiji s crvenoljubičastim poklopcem (mislim da na njemu piše nešto silk nešto) i OK mi je, ali mi je još najbolji bio od Pantene, od onih u malim bijelim kutijicama, ne sjećam se koje vrste ali nešto je pisalo čini mi se o intenzivnom regeneriranju suhe kose ili tako nešto. Inače mrzim i ne podnosim Pantene ni šampone ni regeneratore ni styling proizvode, ali ova maska mi je baš super. Samo sam ja znatiželjna pa uvijek hoću probavat nešto drugo (kao ovaj Dove sada).

Što se tiče silikona, probala sam onaj Klas što se prodaje u DMu ali mi je bezze, ne mogu kosu raščešljati poslije njega. Zato sam i dalje, već kojih 10 godina, vjerna nečemu što mi brat redovito lifra iz US, nisam još vidjela kod nas ali ako je koja od vas negdje vani možda nađe - Bain de Terre Recovery Complex (vidim da se može naručit i online s podosta siteova). Mislim da u tome ni nema silikona, ali ima isti efekt da ti zagladi i zasjaji kosu, a uz to je nekako smekša da je lakše s njom i lako se češlja. Skupo je (mislim da sam zadnji put platila $ 22 za bočicu), ali mi jedna bočica traje duže od godinu dana, na dugu kosu, a stavljam ga poslije svakog pranja. Unatoč mojoj znatiželji i voljnosti za isprobavanje novih stvari (a da ne spominjemo i škrtost), nisam mu još našla zamjenu.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 17:53   #75
ja od klasa imam serum za vrhove. neshto najbolje shto sam probala. isto nekih 40 kuna, al traje mjesecima. zadnji put ga nisu imali pa sam kupila neku dm kremu za vrhove od jojobe. jako dobra


oftopic: vrabac, tako detaljno opisivanje proizvoda samo po ambalazhi dugo nisam srela
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 19:17   #76
Quote:
magic kaže:
ja od klasa imam serum za vrhove. neshto najbolje shto sam probala. isto nekih 40 kuna, al traje mjesecima. zadnji put ga nisu imali pa sam kupila neku dm kremu za vrhove od jojobe. jako dobra
To je silikon o kojem pričam i bez kojeg ne mogu živjet
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 19:19   #77
Quote:
Crow Jane kaže:
A jel šljaka i za pofarbanu? Ono, da daje extra sjaj? Kidam po - odmah:

Inače sam koristila Niveinu s plavim zrncima i - prva liga.
Da, ja imam pramenove..
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 21:15   #78
ako je to ovo shto imam, koristim ga samo za vrhove, chemu je zapravo i namijenjeno (valjda).


a chini mi se i malo 'preteshko' za cijelu duzhinu, bar za moju kosu. pa ona ne mogu reci nish o sjaju.


za sjaj sam dobila wella massive shine on spray, kupljeno u metrou - nije loshe, al nishta spektakularno.
nikad nishta tako dobro kao oil non oil od diksona.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 22:14   #79
Može samo vrhovi, može cijela kosa..ono, par kapi pa prođeš cijelom dužinom..
Ja to čak stavljam i svojoj maloj na vrhove, a ima 8 godina, i ima baš lijepu kosu koja se lako rasčešljava.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 22:45   #80
ja koristim silk za kosu već jedno 7-8 godina. probala sam Klasov, dobar je. ali mi je bolji Rollandov na kojem sam već jedno 5 godina. bočica je jedno 3 put veća od Klasove a cijena samo 20 kuna viša. traje mi min. 6 mjeseci. ako je stanje kritično, nanosim na mokru kosu, pa nakon sušenja još i na suhu. inače samo na suhu. razmažem po rukama i prolazim po kosi cijelom dužinom a na kraju jos "usaftam" vrhove. ima PREDIVAN miris i ne ostavlja kosu teškom što mi je Klasov činio. i najvažnije, ne masti a daje prekrasan sjaj.

inače maska za suhu kosu mi je uvjerljivo najbolja od Keune. ali i ove nove Baleine su mrak
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.