Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2010., 07:13   #81
ja čuo da je neki lik popušio cijelu kutiju black devila i umro??!!zar su tako jake?
glumac1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 10:35   #82
Imate black devil u Garden Mallu u Dubravi na katu :Curchil tobacco shop , kutija 20 kuna
__________________
ђ
Gunr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 11:00   #83
Quote:
glumac1991 kaže: Pogledaj post
ja čuo da je neki lik popušio cijelu kutiju black devila i umro??!!zar su tako jake?
Totalno, ljudi padaju ko muhe od njih. Uglavnom loše su cigare.
__________________
Potpis od
dva retka
j-09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 14:35   #84
Quote:
glumac1991 kaže: Pogledaj post
ja čuo da je neki lik popušio cijelu kutiju black devila i umro??!!zar su tako jake?

nisu uopce jake,marlboro je puno jaci za pluca.
ja sam isto sukno cijelu kutiju,sve je oke,jedino ti se riga od onog sugavog okusa
Neodishimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 18:20   #85
ma to je pljuga za gušt,ne treba ih čestoi puno pušit,nego eto tolko iz zajebancije
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 23:53   #86
koliko sam cuo, sad na svakom kiosku ima za kupiti...
20 kn...
al sve je to isto sranje...
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 00:01   #87
koje su na kraju od vanilije??
Prvi put sam se sjebala i uzela od čokolade (crne ja mislim), i onda drugi put kupila kao one druge (sive onda, ak su ove prve bile crne, ne znam više, možda je obrnuto bilo) i isto nije bila baš neka vanilija... a sjećam se kad iz inozemstva neko donese da miriši tako intenzivno na vaniliju, mmm...
šta je pala kvaliteta pa se zato i počelo uvozit kod nas?? -.-
Camel mi isto u inozemstvu djelovao kvalitetnije...
Cinnamon Revenge is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 00:03   #88
Ja sam jednom u roku od par dana popušila cijelu šteku black devila..i tada nisam pušila ništa drugo u međuvremenu. Sada mi ne pada na pamet popušiti ni jednu pljugu black devila. Gade mi se.
Kao što je netko već rekao - one su samo za gušt.
__________________
Come closer and let me show you the art of drowning...
justme0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 13:25   #89
da, za gušt
ali svejedno, meni duvan ko duvan, ništa posebno, baš baš ništa
samo lipo mirišu, a za ostalo sve to isto sranje
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 15:33   #90
Ne znas sta je gore od odvratnog mirisa ili okusa cigarete.Nikad gluplje nisan potrosio 5 eura prije par miseca
joebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 23:07   #91
najgore cigarete ikad. smrde.. naparfemirane da boli glava.. tek kad zapalis

nikad vise.
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 23:34   #92
Meni će black devil cigarete uvijek nekako ostati u sjećanju uz Barcelonu.Tamo smo išli na maturalno putovanje i tamo se to kupovalo u ogromnim količinama.Kad se sjetim samo koliko sam trošila BD od višnje...najbolje ikad ni vanilija ni čokolada joj nisu blizu
__________________
Nikad ne govorim o tebi...čuvam te za svoju tišinu...
Hayley is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 23:37   #93
Meni nije jasno zašto su u zadnje vrijeme svi postali toliko opsjednuti tim cigaretama?
Nisam ih probala, ali ja niti inače ne pušim tak da...
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 23:46   #94
ja sam primjetio da to puse dicurlija
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 03:06   #95
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
koliko sam cuo, sad na svakom kiosku ima za kupiti...
20 kn...
al sve je to isto sranje...
Ma gdje???? Kod nas je problem naći Lucky Strike ili Camel, a kamoli da će biti Black Devil na kioscima Tiska & Co. Tamo važno da ima samo ronhil, kolumbo, stoša, largo i ostala ekipa.

Uglavnom prije sat vremena zapalio BD, i malo me iritira taj miris od vanilije, ali nisu toliko jake koliko sam mislio.
Terry Date is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 20:38   #96
jel ima kod nas sobraine coctails
MateSt123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 18:56   #97
Quote:
Terry Date kaže: Pogledaj post
Ma gdje???? Kod nas je problem naći Lucky Strike ili Camel, a kamoli da će biti Black Devil na kioscima Tiska & Co. Tamo važno da ima samo ronhil, kolumbo, stoša, largo i ostala ekipa.

Uglavnom prije sat vremena zapalio BD, i malo me iritira taj miris od vanilije, ali nisu toliko jake koliko sam mislio.
ja si u tobaccou nađem i luckyja i black devil...devil je sada kod nas 20 kn
ja sam ih prije dobivala iz inozemstva i koliko znam bile su skuplje, a ne znam dal mi se čini da su bile i jače

za ove nisam čula
__________________
'every men die, but not every men really live'
maitresse is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 23:52   #98
Quote:
Terry Date kaže: Pogledaj post
Ma gdje???? Kod nas je problem naći Lucky Strike ili Camel, a kamoli da će biti Black Devil na kioscima Tiska & Co. Tamo važno da ima samo ronhil, kolumbo, stoša, largo i ostala ekipa.

Uglavnom prije sat vremena zapalio BD, i malo me iritira taj miris od vanilije, ali nisu toliko jake koliko sam mislio.


Na tobbaco kioscima ima sigurno, jer sam jednom kupio, i to u Slav.Brodu, a nije bas da je metropola grad, kamoli pokraj Zagreba, pa mi cudno da tamo nema.

Lucky Strike takodjer i na Tisku i Tobbacu, isto vrijedi i za Camel :O
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 00:12   #99
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Na tobbaco kioscima ima sigurno, jer sam jednom kupio, i to u Slav.Brodu, a nije bas da je metropola grad, kamoli pokraj Zagreba, pa mi cudno da tamo nema.

Lucky Strike takodjer i na Tisku i Tobbacu, isto vrijedi i za Camel :O
Istina ja Lucky Strike i Camel nađem na svim kioscima osim od tiska i na benzinskim postajama (OMV), ali Black Devil se niti ne osudim pitat da me ne bi još čudno gledali kao ono "što je to?"
Terry Date is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 16:49   #100
Ma ima ih na svakom koraku danas ali nije to to prije je bilo zanimljivije kada ih nije bilo u Hrv. pa ih furaš iz inozemstva i onako pušiš nasred ceste da se osjeti dim
Licki vuk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:41.