Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Planinarenje

Planinarenje Po šumama i gorama

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2009., 19:04   #21
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Gud point. Možemo C71 i ja s tobom na Sljeme al' te pritom sodomiziramo štapovima, šibamo zamkama i skačemo po tebi u derezama.

može Još da me markirate šlagom i poližete . Ah pardon, pdf je planinarenje
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 19:08   #22
Quote:
conan12 kaže: Pogledaj post
Postoji utrka 24 sata SljeMana.
Pravila su jednostavna:
Cilj utrke je što više uspona na Sljeme (gelender na Vidikovcu) u 24 sata. Pozicije s kojih se broje usponi su: parking Bliznec, Lagvić, Bistra, Kraljev vrh. Uspone s tih pozicija odabirete sami.

odgovor je

Djevojke:
Darija Bostijančić 10x


Dečki
Silvo Rožman i Kristijan Šivalk 11 puta


Tko je smislio ovu glupu igruhttp://www.adventure-sport.net/index...119&Itemid=280
10 put se popela u 24h. I spustila. 2,4h po usponu. Si siguran da je to "djevojka" a ne neka nabildana životinja koja diže po 150 kg u teretani Nedaj bože da ikad na takvu naletim.
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 19:09   #23
Quote:
nicola kaže: Pogledaj post
Mislim da smo to već imali negdje, uglavnom kako si ti, mislim više na istočnoj strani sjedi ljepo u bus pa potegni do Jablanovca il Ivanca i onda deri nazad jedinicom prema Lipi pa da vidim hoće li ti Sljeme još biti malo
i to ću. Planinarski put medvednicom na proljeće, možda uzmem i značku al 42 km u jednom danu-malo teže
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 19:12   #24
uf nemam ja ni opremu za to. Al da bi volio jednom u više gorje bi. Kaj mi sve treba za to?
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:13   #25
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
10 put se popela u 24h. I spustila. 2,4h po usponu. Si siguran da je to "djevojka" a ne neka nabildana životinja koja diže po 150 kg u teretani Nedaj bože da ikad na takvu naletim.

Darija nema više od 50kg, VRLO je šarmantna i lijepa, kao što se vidi na fotki iza onog linka.
Inače je imala puno većih sportskih uspjeha od ovog (završila na desetke pustolovnih utrka, najteži treking u Evropi Ultra Trail du MontBlanc, popela se na 8200 m visoku Cho Oyu i članica je ekspedicije koja bi ovog proljeća trebala pokušati uspon na Everest)
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 10:16   #26
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
uf nemam ja ni opremu za to. Al da bi volio jednom u više gorje bi. Kaj mi sve treba za to?
Zimske gojze, cepin, dereze, odjeća...polako, upiši se u neko pl.društvo koje se bavi visokogorstvom pa ćeš postepeno dosta toga naučiti a u pravilu u takvim društvima se može dio opreme i posuditi
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 10:08   #27
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, ja nova ovdje!
Prijateljica i ja bismo se se učlanile u neko planinarsko društvo u Rijeci. Zanima nas boravak u prirodi i umjerena pješačenja, nismo za teške staze i neko penjanje. Išle bismo na izlete s djecom, 6,5 i 8 godina. Bilo bi poželjno da je ekipa 30-40 godina, nije bed ako nema druge djece...
Prijedlozi?
Napominjem da se dosta šetamo s klincima i uvjerile se da imaju kondicije, možda čak i više nego mi...
Opet ja, helou? Ima li koga??
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 11:32   #28
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
Opet ja, helou? Ima li koga??
Imaš na ovom pdf par ljudi iz Rijeke, ali čini se da nisu na ovoj temi.

PD Kamenjak je na Korzu 40 pa pitaj direktno tamo, a vjerojatno ima još koje.

Tak je i mene stara navlačila po planinama...
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 15:58   #29
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Imaš na ovom pdf par ljudi iz Rijeke, ali čini se da nisu na ovoj temi.

PD Kamenjak je na Korzu 40 pa pitaj direktno tamo, a vjerojatno ima još koje.

Tak je i mene stara navlačila po planinama...
Hvala bogu da je netko odgovorio!
Čula sam za Kamenjak, čak sam jednom pred oko 15 godina bila s njima na nekom izletu... Ali baš sam htjela provjeriti s nekim gdje ima mlađe ekipe. Nemam ništa protiv penzića , ali ipak bih voljela da ima i mlađih.

Vidjela sam tko su ovdje Riječani, pa ću im se obratiti na pm...

Tks!
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 16:25   #30
Samo naprijed ljudi. Uclanite se gdje vam god pase. Dobro je pripadati necemu. Treba samo hodati bez puno filozofije. Mobby ti si covjek za planinu. Sigurno ces naci zanimaciju. Ako si toliko brz i izdrzljiv imas i one "transvelebitske utrke" pa se mozda tamo nadjes. Ima jos ljudi kao sto si ti, iznenadio bi se. Ja ipak preferiram "normalno" hodanje.
jabuka008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 18:28   #31
ma nisam ja neki luđak za planinarenje, i meni otpadaju noge koliko puta al sam uporan da moram doć di sam zacrtao. Danas sam tak pokisnul na putu od stubice do lipe da nije normalno. A još ono blato od izvlačenja trupaca. Neko normalan da to vidi bi odma pobjegao doma al ja sam gazio kroz pol metra blata, čak sam ga prek jezika od gojzerice dobio u čarapu A u povratku sam zalutao pa umjesto u gornjoj stubici završio u svetom mateju jel se nisam želio držat markacije koja me vodi ravno u najveće blato
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 04:38   #32
Zagreb-Matica doduše nisam tamo bila već od 2003. međuti ići ću opet.Predivne Nove godine,a i izleti na kojima sam bila.Samo pohvale imam.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 14:55   #33
Moby to je u redo sto govoris. Planinareci covjek se nadje u bezbroj situacija koje zahtjevaju zdravo prosudjivanje i cvrst karakter. Ima situacija gdje luksuz odustajanja jednostavno ne postoji.
jabuka008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 15:56   #34
Ah ljudi ja sam se izgubila jednom na jedan dan,a jednom sam se snašla.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 17:53   #35
Glas istre u Puli.
Zadovoljna sam izletima, ali ekipa je malo postarija, žao mi je da nema više mlađih ljudi .
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 02:18   #36
Ljudi, definirajte pojam "mlađi ljudi"... ja sam član jedne omladinske sekcije, a s 35+ godina.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 10:32   #37
Pa svi su oko 50 godina. Mlađi bi za mene bili oko 30 .
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 10:44   #38
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Glas istre u Puli.
Zadovoljna sam izletima, ali ekipa je malo postarija, žao mi je da nema više mlađih ljudi .
poveži se s njihovim AO-om. Tamo su mlađi
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 00:13   #39
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Pa svi su oko 50 godina. Mlađi bi za mene bili oko 30 .
Znači, tebi je omladinac monty-zg prestar koje si ti sorte maslina
nicola is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 01:40   #40
Ja se vec dugo zelim upisati u planinarsko drustvo ali zbog faksa nikako vremena. Mislim da cu si ovog proljeca napokon ispuniti zelju. Zanima me dali ja slobodno vodim svog psa po izletima ili postoje neka ogranicenja?
__________________
All work and no play makes Jack a dull boy
AlgidBabe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.